9. Finanšu Prasmes jums vajadzētu esam iemācījušies vidusskolā

Home » Finance » 9. Finanšu Prasmes jums vajadzētu esam iemācījušies vidusskolā

9. Finanšu Prasmes jums vajadzētu esam iemācījušies vidusskolā

Ir kustība, kas strādā mācību svarīgākās personiskās finanses, lai augstskolas students, pirms tie pāriet. Daudzi studenti iedaļās bez mācīties, kā vadīt pamatus vai bez cietiem finanšu prasmes. Skumji, patiesība ir tāda, ka daudzi vecāki nerunā par viņiem, vai nu tāpēc, ka tie vai nu ir apgrūtināts ar to pašreizējo stāvokli, vai viņi nezina pietiekami daudz par finansēm, lai mācītu to kādam citam.

Šeit ir deviņi lietas katrs vidusskolēns jāzina par finansēm pirms absolvējot.

Kā līdzsvarot čeku

Tas var šķist atpakaļ līdzsvarot čeku, jo īpaši ar programmas, kas pieejamas, lai palīdzētu jums, bet tas ir būtisks prasme. Jūs vienkārši nevar paļauties uz bilanci, ka ATM vai bankas sniedz jums un mācīties, kā to izdarīt būs vieglāk pārvaldīt savu naudu nākotnē. Ikvienam vajadzētu līdzsvarot savu kontu savā paziņojumā katru mēnesi.

Kā izveidot budžetu

Budžets ir galvenais sekojošajām finansiāli. Ja jūs nezināt, cik daudz jums ir celt katru mēnesi, un to, cik daudz jums ir tērēt, jūs gatavojas galu galā sarkanā krāsā. Mācīšanās izveidot reālu budžetu un plānot nākotni, ir svarīgi, lai to veiksmīgi vēlāk dzīvē.

Kā maksāt par College

Lielākā daļa studentu pieņemt, ka veids, kā samaksāt par koledžu ir, izmantojot studentu kredītus. Ir pieejama, tostarp finansiālu palīdzību, stipendijas (pat tad, ja Jums nav iegūt perfektu atzīmes), un darba iespējas.

Parāda Free U jābūt obligāti lasīšanas uzdevums katram vidusskolu vecāko.

Cooking, Pārtikas Iepirkšanās un citas dzīves prasmes

Kaut arī šīs lietas var nešķist saistīti ar finansēm, pamata gatavošanas un citām prasmēm, var ietaupīt daudz naudas. Ir svarīgi, lai pārliecinātos, ka jums ir pamata prasmes, kas var palīdzēt jums atrast vislabāko cenas un plānotu praktisku izvēlnes, lai jūs caur koledžā.

Citas prasmes, piemēram, veļu, lāpīšana apģērbu un citus pamata prasmes, var palīdzēt jums padarīt jūsu drēbes un citus priekšmetus ilgāk un ietaupīt naudu.

Pamata Investīcijas

Pamata investīcijām klase var dot milzīgu atšķirību, kā rīkoties ar savu naudu skolā, un pēc tam, kad absolvents. Ieguldījumi var iebiedēt, ja jums nav pamatzināšanas par to, kā akciju tirgus darbojas, un to, kā izvēlēties pamata krājumus. Ir pieejami vidusskolēniem, kas ļauj viņiem izvēlēties ieguldījumus un skatīties viņiem augt laikā programmas.

Long Term plānošana

Izprotot nepieciešamību pēc ilgtermiņa plānu savu naudu ir svarīgi, ja jūs vēlaties būt veiksmīgs finansiāli. Ja jūs saprotat, kā noteikt finanšu mērķus un tos sadalīt, lai strādātu par tiem, ja esat vidusskolā, jums ir labi pa ceļam uz to veiksmīgi vēlāk dzīvē.

Kā Build Your Credit

Ir arī svarīgi, lai darbu, lai izveidotu savu kredīta score, lai jūs varētu saņemt labu hipotēku, kad ir īstais laiks. Mācīšanās, lai pārvaldītu savus maksājumus, lai saglabātu savus parādus zemas un vienmēr maksā laikā. Pārvaldīt savu kredītu no brīža, kad jūs beidzat būs vieglāk izpildīt savu ilgtermiņa plānu.

Kā Pārvaldīt Credit Cards

Kredītkartes ir sabrukums daudzu studentu un citiem jauniešiem.

Daudzi aplūkot tos kā papildus naudu, nevis kā rīku. Kredītkartes var būt labi vai slikti, atkarībā no tā, kā jūs tos izmantot. Ir svarīgi pievērst viņiem off pilnībā katru mēnesi, un rūpīgi pārvaldīt savu kredīta rezultātu.

Kā īrēt dzīvokli un samaksāt jūsu Utilities

Daudzi koledžas studentiem sākt dorms, kas nozīmē, ka tie nav jāuztraucas par to pirmo gadu. Tomēr koledžas kopmītnes bieži vien ir dārgāki nekā dzīvo pie Campus, un tāpēc ir svarīgi saprast, kā vadīt īri dzīvokli un sadalot rēķinus ar saviem istabas biedriem. Making kļūdas šeit, un liekot tikai savu vārdu uz nomas var izjaukt jūsu kredītu, kad kaimiņiem nokļūst aptuvenu plāksteris. Ir svarīgi zināt, kā pasargāt sevi, vienlaikus saglabājot lietas godīgi.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.