9 veidi, kā Izveidot pensijas ienākumus

Home » Retirement » 9 veidi, kā Izveidot pensijas ienākumus

9 veidi, kā Izveidot pensijas ienākumus

1. noguldījumu sertifikāti un citi Drošas investīcijas

CD ir noguldījumu sertifikāts, ko bankas izsniedz. Tie parasti ir FDIC apdrošināts un ilgāks termiņš jūsu CD, jo augstāka procentu likme saņemsiet.

Pros: Galvenais ir droša.

Cons: Šī stratēģija radīs maz pašreizējo ienākumus. Ienākumi atšķiras ar procentu likmēm, kā CD nobriest un tiek atjaunotas. Ienākumi var iet kopsolī ar inflāciju. Atkarībā no procentu likmēm, tas var prasīt daudz kapitāla, lai radītu summu pensiju ienākumu jums ir nepieciešams. Procenti no kompaktdiskiem ir 100 procenti apliekams ar nodokli, ja jums pieder CD iekšpusē no IRA vai Roth IRA.

Kad runa ir par izvēli starp drošākiem alternatīviem ieguldījumiem to laiku, lai uzzinātu, kā viņi varētu izmantot daļu no jūsu portfolio, nevis visiem jūsu portfolio. Tādā veidā, jūs varētu izmantot citas detaļas investēt lietas, kas ir vairāk iespējams, lai nodrošinātu augstāku ienākumu summas.

2. Laddered Bonds

Obligācijas, piemēram, CD, ir noteikta termiņa. Jūs varat iegādāties obligācijas (vai CD), tagad, lai tie nobriest dažādos nākotnes punktus, ja jums ir, visticamāk, nepieciešams ienākumus. Ir daudzi veidi, obligācijas, lai jūs varētu izvēlēties drošu valdības emitētajām obligācijām, vai augstākas ienesīgumu uzņēmumu emitētās obligācijas.

Pros:  Obligācijas var sniegt vairāk ienākumu nekā CD vai cita super drošu iespēju. Jūs varat saskaņot obligāciju dzēšanas termiņš ar naudas plūsmas vajadzībām. Ja jūs esat ar augstu nodokļa likmi var izmantot pašvaldību obligācijas, kuras, visticamāk, nodrošinās beznodokļu ienākumus jums.

Cons: Ienākumi var iet kopsolī ar inflāciju. Atkarībā no procentu likmēm, tas var prasīt daudz kapitāla, lai radītu summu pensiju ienākumu jums ir nepieciešams.

Building obligāciju portfeli, var būt grūti darīt jums pieder, tāpēc ir svarīgi saprast, kā ieguldīt obligāciju kāpnes pirms pērk obligācijas nejauši.

3. Fonda Dividenžu ienākumi

Dažas sugas (to sauc par Dividenžu Artistocrats), ir bijusi palielināt dividendes katru gadu, un daži akciju dividendes kopfondu ļauj jums ieguldīt grupā šo krājumu visus uzreiz.

Pros: Vēsturiski kapitāls pieaugs, un uzņēmumi, pakāpeniski palielināt dividendes, nodrošinot līdzekļus, lai jūsu ienākumi pieaugs ar inflāciju. Turklāt daudzi uzņēmumi izmaksāt kvalificētu dividendes, kas tiek apliktas ar zemāku likmi, nekā procentu ienākumiem.

Cons: Galvenais svārstās vērtības ar tirgus izmaiņās. Uzņēmumi var samazināt vai likvidēt dividendes laikā grūtos laikos.

Tā maksā, lai saprastu, kā dividenžu ienesīgums no krājuma darbu, pirms jūs iet, meklējot peļņu.

4. High Yield Investīcijas

Daži investīcijas izmaksāt super-izmēra ražu; tas var būt kā privāto aizdevumu programmu, slēgtie fondi, vai master ierobežota partnerībām. Esiet piesardzīgs, bieži vien augstāka ražība nāk ar augstāku risku.

Pros: Liels daudzums sākotnējā ienākumiem.

Cons: Galvenais svārstīsies vērtības. Augstas ražas ieguldījumi var samazināt vai likvidēt savus sadali laikā grūtos laikos. Augstākas ražas investīcijas parasti ir riskantāki nekā zemāku ienesīguma alternatīvas.

Augsta raža investīcijām var būt ļoti riskanta. Dažkārt papildus risks liek lielāku ienākumu kontā.

5. Sistemātiski izņemšana no līdzsvarotā portfeļa

Līdzsvarota portfelis pieder gan akcijas un obligācijas (parasti veidā kopieguldījumu fondu). Sistemātiski izņemšana nodrošina automatizētu veidu pārdošanas proporcionālu daudzumu, kas ir kontā katru gadu, lai jūs varētu izņemt no konta, lai atbilstu jūsu pensiju ienākumu vajadzībām.

Pros: Ja tas tiek darīts labi, šī pieeja varētu radīt saprātīgu summu par inflācijas koriģētās mūža ienākumiem. No krājuma daļa nodrošina ilgtermiņa augšanu; obligāciju daļa piebilst stabilitāti.

Cons: Galvenais svārstīsies vērtības, un jums ir jābūt iespējai, lai stick ar savu stratēģiju laikā leju reizes. Turklāt, var būt gadi, kur jums būs nepieciešams, lai samazinātu savu izņemšanu.

Līdzsvarota portfelis pieeja ir salīdzinoši viegli sekot un ir pietiekami elastīgs, lai izturētu tirgus nestabilitāti. Pētījums atsaukumu līmenis noteikumus jūs vēlaties izmantot, lai sniegtu šo pieeju vislielāko varbūtību panākumiem.

6. Tūlītēja ikgadējie maksājumi

Apdrošināšanas kompānijas izsniedz līgumi sauc ikgadējiem pabalstiem. Ar tūlītēju annuity apmaiņā pret vienreizēju iemaksu saņemat ienākumus dzīvei.

Pros: Garantētā mūža ienākumi, pat ja tu dzīvo pagātnē 100.

Cons: Ienākumi nebūs iet kopsolī ar inflāciju, ja jūs pērkat inflācijas koriģēto tūlītēju rente (kas būs daudz zemākas sākotnējās izmaksu). Ja vēlaties augstāko izmaksa jums nav piekļuves pamatsummu, kā arī būs kāds atlikusī pamatsumma iet gar mantiniekiem.

Tūlītēja ikgadējie var būt labs veids, kā nodrošināt mūža garumā naudas plūsmu, ja jums ir nepieciešams vislielākais izmaksu iespējamo no jūsu pašreizējās pamatsummu. Uzzināt ins un outs tūlītējus renti, pirms pērkat.

7. Ienākumi Life Model

Šī pieeja izmanto kaut ko sauc par laika segmentāciju, lai atbilstu jūsu investīcijas ar brīdi tie būs nepieciešami. Tas nodrošina loģisku procesu, cik daudz likt drošās investīcijas, un cik daudz likt izaugsmi orientētu ieguldījumus.

Pros: Viegli saprast, un ir potenciāls sniegt lieliskus rezultātus.

Cons: tā tīrākajā formā, šī stratēģija tiktu veikta uz ieguldījumu risku, bet tas varētu izmainīt tā, lai jūs varētu izmantot garantētus ienākumus produktus.

Es specializējas pensijas ienākumu un šī pieeja ir mans vēlamais pieeja nodrošinot pensijas ienākumus, es izmantoju šāda veida modeli, bet aizpildīt gabali ar obligāciju kāpnēm un izaugsme indeksu fondos. Gabalus varētu aizpildīt ar citām iespējām, piemēram, CD, indeksu fondu, ikgadējie maksājumi, utt Pārbaudiet ienākumus dzīves stratēģijas saiti uz filmu, kur var uzzināt vairāk.

8. Variable Annuity ar garantētu ienākumu Feature

Mainīgais rentes ir līgums ar apdrošināšanas izdevusi kompānija, bet iekšpusē anuitātes tie ļauj jums izvēlēties portfeli tirgu balstītas investīcijas. Ko apdrošināšanas sabiedrība paredz, ir mūža ienākumi labums braucējs ka apdrošina tad, ja investīcijas neveic labi jums joprojām ir pensijas ienākumus.

Pros: Garantētā mūža ienākumiem, kas var iet kopsolī ar inflāciju, ja tirgū pieaug. Galvenais paliek pieejama iet gar mantiniekiem.

Cons: Var būt augstāku maksu nekā citas iespējas-un maksas dažiem produktiem var būt tik liela, ka jums ir spiesti paļauties uz garantijām, jo investīcijas ir maz ticams, lai varētu nopelnīt pietiekami, lai pārvarētu izmaksas.

Es būšu godīgs, tas ir mans vismaz vēlams ienākums no pensijas stratēģiju. Tie ir apdrošināšana, ar šiem produktiem jūs apdrošinot savu nākotnes ienākumiem, un tas bieži vien ir dārgi. Tomēr, ja izmanto daļu no saviem līdzekļiem, un, kad nodokļi tiek ņemti vērā, šie produkti piederošie IRA, var ievietot pensiju ienākumu plāns.

9. Holistiskā Pensionēšanās Aktīvu sadales plāns

Kad jūs apskatīt visas iespējām, lielāko daļu laika labākais risinājums ir plāns, kas izmanto daudzas no izvēlēm apspriesti. Par visaptverošu pensiju aktīvu sadales plāna mērķis nav palielināt peļņu, tas ir, lai maksimizētu mūža ienākumiem. Tas ir atšķirīgs mērķis, nekā tradicionālās aktīvu izvietošanas investīcijdarbības mantra maksimālu atdevi uz vienu vienību risku.

Pros: A vairāki pensiju ienākumu idejām nosauktas šajā slaidrādē kombinācija bieži ir tas, kas ir nepieciešams, lai izveidotu ideālu ienākumu plūsmu jūsu vajadzībām.

Mīnusi: Stājas daudz darba, lai tā kopā labi, bet stundas plānošana var būt vērts pūles mēnešiem un gados!

Ja jūs esat pie pensijas, vissvarīgākā lieta, jums vajadzētu zināt, ir tas, ka pensiju ieguldījumus jādara savādāk. Jums ir nepieciešams ienākumus dzīves nevis karstu akciju galu.

Līdz šim, jums jābūt gatavai izmantot šīs metodes koordinētā veidā. Un vienmēr atcerieties, plānošana nav viens izmērs der visiem pieeju. jāapsver savu unikālo apstākļi un spējas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.