Ako kreditnej karty mladistvých Works

Home » Credit and Debt » Ako kreditnej karty mladistvých Works

Ako kreditnej karty mladistvých Works

Ak chcete zachovať svoje kreditné karty otvorené a v dobrom stave, vaša zmluva kreditné karty vyžaduje, aby sa vaše mesačné platby kreditnou kartou na čas. Musíte zaplatiť aspoň minimálnou dobou cutoff v deň splatnosti, inak vaša platba bude považovaná za neskoro. Chýba platbu kreditnou kartou pri ktorom je riziko, že sa stanú delikvent. Kreditné karty mladistvých môže mať vplyv na vašej kreditnej skóre a ovplyvniť vašu schopnosť získať nejaké nové aplikácie úverovej báze schválené.

Čo je to kreditná karta delikvencie?

Kreditná karta mladistvých je stav kreditných kariet, ktoré označuje vašu platbu je po splatnosti 30 a viac dní. V tej dobe, vaše neskoré stav platba je hlásený na úverových registrov a je zahrnutá vo vašej kreditnej správy. Neskoré platba je pridaná do vášho účtu a vydavateľ vašej kreditnej karty môže začať volanie, posielanie e-mailov, alebo posielanie listov, ktoré vám pomôžu znovu dohnal účtu

Akonáhle bude vaša platba je 60 dní delikvent, vydavateľ vašej kreditnej karty nemá zvyšovať svoje sadzby do pokutového sadzby. Trest sadzba zostane v platnosti po dobu šiestich mesiacov. Po vykonaní šiestich po sebe idúcich platby na čase, bude sadzba sa vrátiť k normálu pre existujúcu rovnováhu. Vydavateľ kreditnej karty je možné ponechať sadzby platia pre nové nákupy na vašej kreditnej karte.

Kreditná karta miery omeškania

Národné miery delikvencie kreditnej karty môže ukázať, ako sa domácnosti manipulácii svoj dlh. Rastúce ceny mladistvých by mohlo znamenať, že ľudia nemajú dostatok peňazí na zaplatenie svojich dlhov a môže signalizovať väčšie ekonomické problémy. V prvom štvrťroku 2018, kreditné karty sadzby delikvencia u komerčných bánk mimo top 100 sa zvýšil na 5,9 percenta, píše Business Insider . Miera delikvencie nebol tak vysoko, pretože pred finančnou krízou.

V porovnaní s 100 najväčších banky majú kreditnej karty nesplácania sadzbu 2,48 percenta, pomáhal schopnosť týchto bánk prilákať zákazníkov s vyššou kreditnou skóre s lukratívnymi ponukami kreditných kariet.

Vážne ceny delikvencia kreditných kariet sa zvýšil na 1,78 percenta v prvom štvrťroku 2018 oproti 1,69 percenta v prvom štvrťroku 2017, podľa údajov z TransUnion. Účty, ktoré majú 90 alebo viac dní po splatnosti sú považované za vážne delikventa. Mnoho Vydavatelia platobných kariet tiež pozastaviť svoju schopnosť splácať, akonáhle váš účet vážne delikventné.

Čo sa stane po kreditnej karty delikvencie?

Kreditné karty mladistvých nie je koniec cesty. Spotrebitelia majú šancu dobehnúť na platby kreditnou kartou a priniesť svoj účet späť do dobrom stave. To bude stáť viac uviaznu znovu – musíte zaplatiť celú nesplatené pohľadávky, plus úroky a poplatky z omeškania, ktoré sa nahromadili. Ak si nemôžete dovoliť platiť nesplatené pohľadávky, obráťte sa na vydavateľa kreditnej karty zistiť svoje možnosti pristihnutí znova. Spotrebiteľské úvery poradenstvo môže byť ďalšia možnosť pristihnutí sa na vaše platby, a to najmä ak ste delikvent na viac kreditných kariet.

V opačnom prípade, ak váš zostatok kreditnej karty zostáva delikvent, že bude nakoniec uzavretý a nabitý-off. To sa stáva, akonáhle vaša platba kreditnou kartou je 180 dní po splatnosti. Akonáhle zostatok kreditnej karty je účtovaný-off, ktoré už mali možnosť dohnať znova a priviesť svojho účtu prúd znova. Celá suma je splatná a môžu byť zaslané do zbierky agentúry, ak sa vám nepodarí zaplatiť ju s pôvodným veriteľom.

Môže Nepravidelnosť Kreditná karta byť odstránený z vašej kreditnej správy?

Akonáhle negatívne informácie boli k vašej kreditnej správy dodal, je to väčšinou odstráni len vtedy, ak sú nepresné, neúplné, nie je možné overiť, alebo cez kreditnú vykazovaného časového limitu. Ak je vaša kreditná správa obsahuje chybne oznámenú kreditnej karty mladistvých, môžete poslať spor o kreditnej správy, aby ju vyšetroval a odstránené. Zaslať kópiu akýkoľvek dôkaz máte, že môže podporovať váš spor.

V opačnom prípade vybratia presne hlásené kreditnej karty mladistvých je tvrdšia. vydavatelia kreditných kariet sú zo zákona povolené vykazovať negatívne informácie tak dlho, ako je to správne. Karta vydavateľ kreditných môžu byť ochotní odstrániť mladistvých, ak dobehnúť na vaše platby znova.

Dokonca aj keď nemožno odobrať kreditnej karty mladistvých, doháňa na vaše platby, je dôležité, aby sa zabránilo váš účet nabíja-off a vašej kreditnej pred poškodením ešte viac. Čím skôr sa uviaznu znova, tým skôr môžete začať prestavať svoje kreditné skóre s včasné platby. Akonáhle ste dohnať, bude váš stav účtu ukazujú, že vaše platby sú v súčasnosti na čas. Po siedmich rokoch budú negatívne informácie o účte odpadávať vašej kreditnej správy.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.