Ako Millennial Women môže dostať plánovanie dôchodku Právo

Home » Retirement » Ako Millennial Women môže dostať plánovanie dôchodku Právo

 Ako Millennial Women môže dostať plánovanie dôchodku Právo

Sporenie na dôchodok môže byť dosť náročné, ale to môže byť ešte viac pre Millennial žien vo veku 18 až 34.

Podľa nedávneho prieskumu NFCC , 39 percent žien v tisícročnej generácie boja, len aby udržal krok s platby za pravidelné mesačné účty včas. Ženy sú dvakrát vyššiu pravdepodobnosť, že majú pocit, že ich študentské pôžičky dlh je neovládateľný, v porovnaní s mužmi. A samozrejme, že odmeňovanie mužov a žien znamená, že ženy zarábajú 82 percent toho, čo muži zarábajú v priemere, čím sa ich finančné problémy.

Vytváranie zabezpečenia dôchodkového tvárou v tvár týmto prekážkam sa môže javiť ako do kopca stúpania na tisícročných ženy. Je však možné sa správnu stratégiu.

Odchod do dôchodku Plánovanie Tipy pre Millennial ženy

Získanie plánovanie odchode do dôchodku nárok na tisícročných žien znamená zhodnotením majetku a zdrojov, rovnako ako je jasné, o dlhodobých cieľov a zámerov. Dohromady to môže ponúknuť pohľad na to, čo by ženy mali byť usilovať.

Začať s veľkým obrázok a Zoom In

Dôležitým krokom pri plánovaní odchode do dôchodku pre mladšie ženy je vytvorenie základné línie pre svoj cieľ cieľ úspor. Číslo zvolíte v konečnom dôsledku závisí od typu životného štýlu ste hľadajú v dôchodku.

Napríklad Millennial ženy, ktorí potrebujú cestovať môže potrebovať viac peňazí do dôchodku, než tých, ktorí plánujú, aby sa zmenšili do malej domácnosti alebo pokračovať v práci na čiastočný úväzok po odchode do dôchodku. Ak ste neprijal čas vytvoriť jasnú víziu pre odchod do dôchodku, je dôležité na to, že skôr, ako neskôr.

Kalkulačka dôchodku môže byť užitočné pri určovaní, koľko peňazí budete potrebovať odísť do financovania vybraného životného štýlu. Potom môžete porovnať, že na tom, koľko ste uložili vidieť, koľko existuje medzera je naplniť. A to môže byť značný; podľa prieskumu 2018 , 45 percent žien má menej ako $ 10,000 vyčlení pre odchod do dôchodku.

Odstránenie prekážok pre ukladanie

Kolektívne, ženy dlhuje viac ako dve tretiny z národa je takmer 1,5 bilióna $ za študentské pôžičky dlhu. V porovnaní s tisícročných muži Millennial ženy sú trikrát väčšia pravdepodobnosť, že správy nie sú plne pochopiť dôsledky na pôžičky na financovanie svojej vysokoškolské vzdelanie. Celkovo možno povedať, Millennial ženy majú $ 68.834 v dlhu v priemere, vrátane študentských pôžičiek, kreditných kariet a ďalších dlhov.

Keď dlh stojí v ceste nájsť peniaze navyše ušetriť, ako sa zbaviť toho by mala byť najvyššou prioritou. Refinancovanie môže byť obrovská pomoc pre Millennial žien pri vysokej úrokovej sadzby im bráni v získaní akejkoľvek trakcie.

Súkromným žiakom úver na refinancovanie môže vyústiť v nižšie úrokové sadzby, a to môže tiež zjednodušiť mesačné platby. Kým federálnej úvery možno refinancovať do súkromných úverov, pritom znamená stratu niektorých federálnych ochranu, ako je napríklad odklad alebo zhovievavosti obdobie.

Pred zvážením akejkoľvek možnosti refinancovania, či už je to pre študentské pôžičky, kreditné karty alebo iné dlhy, by mal Millennial ženy porovnať sa úrokové sadzby veriteľom ponuky a poplatkov, ktoré účtujú, aby zabezpečili, že sú stále najlepšie možné riešenie.

Pákový daňovo zvýhodnený Sporiaci príležitosti

Zamestnávateľ sponzorovanej dôchodkovým plánom, môže byť prínosom pre Millennial ženy, ale výskum ukazuje, že sú ich nedostatočné využitie. Podľa jedného prieskumu, priemerné ženy je 38.000 $ uložené v ich 401 (k), v porovnaní s 74.000 $ pre mužov.

Minimálne tisícročnej ženy by mali byť úspory aspoň tak v pláne ich zamestnávateľa majú nárok na plnú zodpovedajúceho príspevku, ak je k dispozícii. Odtiaľ môžu začať pracovať na úsporu 10 až 15 percent (alebo viac) z ich príjmov. Auto-eskalácie je relatívne jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť.

Auto-eskalácie umožňuje zvýšiť sadzbu príspevkov automaticky každý rok o prednastavenú hodnotu. Ak sa napríklad, Millennial ženy očakávajú, že dostane ročné zvýšenie o 1 percento, mohli primerane zvýšiť ročnú mieru úspor o 1 percento. Ktorá im umožňuje rozvíjať ich hniezda vajcia rýchlejšie, bez toho, aby cítil významné životné štýl pinch.

Centrum zdravia Sporiaci účet je ďalším užitočným spôsobom, ako ušetriť. HSAs sú spojené s vysokými zdravotnými plánmi odpočítateľných a ponúknuť trojlôžkové daňové výhody: príspevky daňovo neoprávnené, rast daní odložená a nezdanené výbery pre výdavky na zdravotnú starostlivosť. Aj keď to nie je technicky odchodu do dôchodku účet, Millennial ženy zostať zdravý mohol čerpať zo svojich úspor na penziu pre nákladov na zdravotnú starostlivosť, alebo non-zdravotnej starostlivosti. Po veku 65 rokov, oni by len platiť daň z príjmu o nelekárskych výbery.

A konečne, Millennial ženy môžu a mali by zvážiť Roth individuálny dôchodkový účet za záchranu. Roth IRA ponúka výhody bezcolných kvalifikované výbery v dôchodku, ktoré môžu byť významné pre ženy, ktoré očakávajú, že vo vyššom daňovom držiaku. Tradičné IRA, pri porovnaní, by bolo plne k dani pri odchode do dôchodku, ale to predsa ponúkajú výhodu príspevkov daňovo uznateľné.

Neváhajte Retirement Planning

Najdôležitejšia vec tisícročnej ženy môžu urobiť, pokiaľ ide o plánovanie odchode do dôchodku, je jednoducho začať tam, kde sú. Čas môže byť silný influencer pri určovaní schopnosti ukladanie a hromadiť bohatstvo prostredníctvom zlučovania záujem. Spúšťanie – aj keď to znamená, že začínajúci malé – je rozhodujúce pre získanie plánovanie pre odchod do dôchodku na správnej ceste.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.