Ako na $ 1,000 a-mesiac Rule vám ušetrí Retirement

Home » Retirement » Ako na $ 1,000 a-mesiac Rule vám ušetrí Retirement

Dôležité pravidlá pre dôchodcov na zapamätanie

Ako na $ 1,000 a-mesiac Rule vám ušetrí Retirement

Existuje celý rad finančných “nepísaným pravidlám”, ktoré mi záleží, ako sa vzťahujú na doplnenie príjmov pre odchod do dôchodku sa úspory na penziu. Aj keď som chcel veriť všetkým týmto pravidlám držať dobrú trochu hodnotu a sú dobre známe, jeden z mojich obľúbených všetkých dôb je $ 1000 Bucks-a-mesiac Rule.

Než sme sa ponoriť do podrobností o $ 1,000 Bucks-a-mesačné pravidlo, že je nevyhnutne nutné si uvedomiť, že toto pravidlo je pravidlom.

Toto pravidlo nefunguje lineárne v danom roku, a to nefunguje rovnako v každom veku. Než dáte pravidlo pracovať, byť istí, že ste pochopili tieto dve dôležité veci:

  1. na mojom $ 1000 Bucks-a-mesačnej báze pravidiel, niekto v “normálnej” dôchodkovom veku dôchodcov (62-65), môže naplánovať na 5 percent sadzby pre odstúpenie od svojich investícií. Avšak, mladší dôchodcovia vo veku 50 by mal plán na odoberanie nižšie číslo ako 5 percent ročne, zvyčajne 4 percentá alebo menej. Dôvodom je to, že v prípade odchodu do dôchodku na 50 rokov, tam je jednoducho príliš dlhý časový horizont, kto ruší 5 percent – je to jednoducho príliš skoro.
  2. V rokoch, ktoré na trhu a úrokové sadzby sú v normálnom historickom rozmedzí 5 percent ťažobný výkon funguje dobre (opäť, ak ste normálny vek odchodu do dôchodku, alebo starší dôchodca). Ale musíte byť ochotní prispôsobiť svoj ťažobný výkon v danom roku, ak sa trhové sily pracovať proti vám. Možno bude potrebné, aby sa menej v týchto rokoch a musia byť dostatočne flexibilné, aby sa prispôsobili tomu, čo sa deje v našom ekonomickom prostredí. To by mohlo znamenať, že môžeš niečo navyše v dobrých rokoch, ale je dôležité, aby pochopili, že by ste mohli potrebovať, aby sa menej v nasledujúcich rokoch, ktoré nie sú tak dobré.

Definovanie $ 1,000 Bucks-a-mesiac Rule

Jednoducho povedané, $ 1,000 Bucks-a-mesiac Pravidlo funguje takto: Pre každý $ 1000 dolárov mesačne, ktoré chcete mať k dispozícii na dôchodku, je potrebné mať 240.000 $ zachránil.

Pri bližšom pohľade, sa pozrieme, ako $ 240,000 v banke sa rovná 1000 $ za mesiac:

$ 240000 x 5 percent (ťažobný výkon) = 12000 $

$ 12,000 deleno 12 mesiacov = $ 1.000 mesačne

Prečo je toto pravidlo dôležité?

Pravidlo $ 1,000 Bucks-a-Mesiac je dôležité, pretože to pridáva ďalší kus “koláča z príjmu” na mesačnej báze. Každý $ 1,000 vôle:

  • Dopĺňať príjmy sociálneho zabezpečenia
  • Doplnok dôchodkového príjmu
  • Doplnok prácu na čiastočný úväzok z príjmov
  • Doplniť ďalšie prúdy sa vám podarí nadviazať

V závislosti na veľkosti vášho sociálneho zabezpečenia, dôchodkov, alebo prácu na čiastočný úväzok prúdov, počtom $ 240,000 násobky sa budú líšiť. Pravidlo sám nebude líšiť; pravidlo Bucks-a-mesiac $ 1,000 je pravidlo, ktoré je konštantná. Za každých 1.000 $ chcete každý mesiac v dôchodku, je to nevyhnutne potrebné, ušetríte najmenej $ 240,000.

Vo svete nízkych úrokových sadzieb a prchavých akciovom trhu, 5 percent ťažobný výkon je celkom iste významná, najmä keď existujú časové úseky – a niekedy aj desaťročia – kedy akciový trh sám o sebe nie je vidieť veľký zisk. Ale 5 percent ťažobný výkon je založený na dvoch kľúčových faktoroch:

  1. Investovanie príjem  je spôsob, ako vytvárať konzistentné cash flow z vašich likvidné investície. Pochádza z troch miest: dividend, úrokov a distribúciou. Ak je vaša číslo cash flow je už takmer 4 percentá, potom už sme u čísla 5 percent hľadáme.
  2. 5 percent rýchlosť s nulovým záujmom.  Predpokladám, že máte svoj odchod do nádrže sedí v hotovosti a poskytujúce malú alebo žiadnu výťažku. V skutočnosti, predpokladajme, že výnos je vlastne 0 percent ročne. I keď budete mať o 5 percent na 0 percent úrokovej sadzby, finančné prostriedky budú aj naďalej vám vydrží 20 rokov. Úroveň 5 percent odňatia za rok x 20 rokov = 100 percent. Všetky vaše finančné prostriedky sú preč, ale to trvalo 20 rokov, a to nie je tak zlý. Ale môže to byť oveľa lepšie. Čo keď máte 30 alebo 40 rokov v dôchodku? Čo keď ste premýšľal o odchode niečo svojim deťom?

Factor # 1: (pri použití investovaní príjmov generovať každý rok na svojom portfóliu nádrži nejaký výnos) má zásadný význam pre 1000 Bucks-a-mesiac pravidlo. To umožňuje vaše peniaze dobrú šancu trvajúci odchod do dôchodku život, než dôjdu za posledných 20 rokov.

Ako to súvisí s faktorom # 2, ak máte výnos portfólia vo výške 3 až 4 percentá (dividendy a len úroky) a portfólia skúsenosti aj trochu rastového / zhodnotenie, potom 3 až 4 percentá výnos plus 1, 2, alebo 3 percentá rastu v priebehu času ukazuje, že si môžete vziať von 5 percent po dlhšie časové obdobie.

Diskusia o pravidlo 4 percentá; dlhú dobu považovaná za finančné plánovanie pravidlom rovnako. Toto pravidlo bolo prvýkrát predstavil William Bengen, finančný plánovač, ktorý vyhlásil, že dôchodcovia by mohli odpočítať 4 percentá zo svojho portfólia ročne (okrem nastavenia až o infláciu), a nie dôjdu peniaze po dobu najmenej 30 rokov. Analytici a akademici overená Bengen svoje údaje a podporil jeho tvrdenia. Povedal, že dôchodcovia, ktorí mali mix 60 percent akcií a 40 percent dlhopisov, a žili na 4 percentá alebo tak každý rok, už nikdy nebudete musieť starať o dôjdu peniaze. Som veľkým zástancom, že toto je spôsob, akým by ľudia mali v pláne, pretože závisí na strane investovanie príjmov z príjmu.

Na $ 1,000 Bucks-a-mesiac Pravidlo je návod na použitie, ako ste sa hromadia majetok (prírastkoch $ 240,000) a sprievodca, aby vás do svojho odchodu do dôchodku rokov. Re-cap: pre každý $ 1.000 dolárov za mesiac, musíte mať k dispozícii na dôchodku, je potrebné mať 240.000 $ zachránil. Tento ľahko nasledovať bit múdrosti vám môže pomôcť si uvedomiť, že ste šetrí peniaze, aby mohol jedného dňa nahradiť prúd príjmov stratíte, keď prestanete pracovať.

Zverejňovanie:  Táto informácia je poskytovaná ako zdroj len na informačné účely. To je predkladaný bez zohľadnenia investičných cieľov, toleranciu rizík alebo finančnou situáciou akéhokoľvek konkrétneho investora a nemusia byť vhodné pre všetkých investorov. Minulá výkonnosť nie je indikátorom budúcich výsledkov. Investícia zahŕňa riziko, vrátane prípadnej straty istiny. Tieto informácie nie sú určené na, a nemala by vytvárať primárny základ pre akékoľvek investičné rozhodnutie, ktoré môžete urobiť. Pred vykonaním akejkoľvek / Daňové / nehnuteľnosti / úvahy alebo rozhodnutia investičnej finančné plánovanie sa vždy poraďte s vlastnou právne, daňové alebo investičný poradca.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.