Ako na opravu mimo kontrolu dlhy z kreditných kariet

Home » Credit and Debt » Ako na opravu mimo kontrolu dlhy z kreditných kariet

Ako na opravu mimo kontrolu dlhy z kreditných karietJe to tak jednoduché pre pohľadávky z kreditných kariet sa dostať mimo kontrolu. Jeden deň ste šťastne Prejdením kreditnej karty, kupovať veci, ktoré ste vždy chceli, s výlety do miest, ktoré ste vždy chceli navštíviť. Ďalšia vec, viete, že vaše karty sú maxime a nemôžete spomenúť, ako sa to stalo.

Je vaše dlhy z kreditných kariet Out of Control?

Neexistuje žiadny rozchod, aby ste vedeli, kedy vaše dlhy z kreditných kariet sa dostáva mimo kontrolu. Z vašej kreditnej karty emitenti sa nebude vás varovať, že vaša bilancia je viac, než si môžete dovoliť zaplatiť. Namiesto toho, je to len na vás, aby sa pozerať na týchto 10 značiek, ktoré ukazujú, že váš dlh je mimo kontroly:

1. Vaše karty sú na maxime alebo nad úverový limit . Maxime kreditnej karty sú známkou toho, že ste neboli platení váš zostatok v plnej výške každý mesiac. Niekoľko maxime kreditných kariet zlúčenina len problém, takže je ťažšie splatiť svoje zostatky kreditnej karty. A ak nemáte havarijné úspory, ste odišiel bez zdroja financovania pre prípad núdze.

2. Nemôžete si dovoliť platiť nič iné ako minimálnu platbu . Presná výška dlhu, ktorý sa počíta ako “vymkla kontrole” bude líšiť od človeka k človeku v závislosti na ich platobnej schopnosti. Jasné znamenie, že váš dlh je mimo kontroly je schopný zaplatiť len minimum na vašej kreditnej karty. Minimálne platby sú najnižšia suma, ktorú môžete zaplatiť na vašej kreditnej karte a udržiavať svoj účet v dobrom stave. Ak nemôžete platiť viac než to a vy ste stále používate svoje kreditné karty, váš dlh sa zhoršuje každý mesiac.

3. Ste neskoro alebo chýbajúce platby . Akonáhle bude vaša minimálne platby stanú nedostupné, ste v průšvih. Zmeškané platby kreditnou kartou, aby len vaša situácia horšia kreditnej karty. Oneskorené platby zvýšiť sumu, ktorú majú zaplatiť uviaznu a majú negatívny vplyv na vašej kreditnej skóre. V čase, keď ste vynechal dve platby, vaše zvýšenie úrokových sadzieb a doháňa je takmer nemožné. V okamihu, keď začne stále ťažké, aby sa vaše minimálna platba je, keď je potrebné začať robiť veľké zmeny vašich zvykoch kreditných kariet.

4. Tie platiť svoje kreditné karty s inými typmi dlhu . Ak používate peňažné zálohy, opakované prevody zostatkov, výplate pôžičiek alebo akúkoľvek inú formu dlhu platiť svoje kreditné karty, ste v průšvih. Nielen, že ste v skutočnosti robiť žiadny pokrok spláca svoje kreditné karty, budete vytvárať väčší dlh o požičiavanie peňazí, aby zostali na vode.

5. Používate kreditnej karty pre potreby a každodenné nákupy . Museli použiť vašu kreditnú kartu pre pravidelné nákupy, je to znamenie, že je nielen svoje dlhy z kreditných kariet mimo kontroly, je to znamenie veľkých finančných problémov. Ak máte aj naďalej používať svoje kreditné karty pre pravidelné nákupy, a to nie je súčasťou stratégie, ako zarobiť viac kreditných kariet odmeny, nakoniec budete dôjdu dostupných úverov. Budete musieť vykonať veľké zmeny, aby sa zabránilo úplne topí v dlhoch.

6. Vaše kreditné skóre začne klesá . Kreditné skóre sa používajú, aby zistili svoju bonitu-či, ako je pravdepodobné, že budete splácať svoje kreditné a úverové záväzky. Výška dlhu ste nesúci (v porovnaní s vašej kreditnej limitmi) činí 30% z vašej kreditnej skóre.

Ak je vaše kreditné skóre klesá, aj keď robíte vaše platby na čas každý mesiac, je to znamenie, že vaše rastúce dlhy z kreditných kariet je horšie, než ste očakávali. Ak nechcete dostať zadarmo kreditnej skóre sa vo výpise z platobnej karty každý mesiac, môžete skontrolovať svoje kreditné skóre zdarma hoci CreditKarma.com, CreditSesame.com a Quizzle.com.

7. Vaše nové aplikácie sú odopretá . Vydavatelia platobných kariet môže byť schopný predvídať, že vaše dlhy z kreditných kariet je mimo ovládanie ešte predtým, než vy. Po nanesení odmietnutie kreditných kariet, skontrolovať poštu pre list od vydavateľa kreditnej karty s vysvetlením, prečo ste bol odmietnutý. Ak váš dlh alebo zostatky kariet vysoké úverové je jeden z dôvodov, je to známka toho, že je potrebné udržať na uzde svoje výdavky a začať riešiť svoje dlhy, než je to ešte horšie.

8. Skrývate svoj dlh -od sami, alebo váš manžel. Pocit, že máte čo skrývať, je to znamenie, že veci sú zlé. Ak si nie ste otvorení svoje výpisy z kreditnej karty, pretože nechcete čeliť svojej zostatky alebo ideš von z vašej spôsob, ako udržať svojho manžela zo zistení o svojom dlhu, budete mať pravdepodobne väčší dlh, než si vie poradiť s ,

9. Nemôžete si dovoliť, aby ušetriť peniaze, pretože máte príliš veľa dlhov . Čím viac peňazí budete tráviť na váš dlh, tým menej budete mať pre iné podobného úsporu peňazí. Bez prístupu k úsporám, napríklad v prípade núdze, budete musieť vytvoriť ešte väčší dlh, ako dostať z finančného bind.

10. Staraj sa o tom, ako budete splácať svoje kreditné karty . Ak máte pocit, že vaša kreditná karta dlh pod kontrolou, že sa nemáte čoho báť. Avšak zdôraznil, o svoje dlhy z kreditných kariet je to znamenie, že je to určite mimo kontroly. Nepredpokladajte, že pretože nie ste zdôraznil, o svoje dlhy, že ste v bezpečí. Mohlo by sa stať, že budete ignorovať svoj dlh, alebo v popretie o tom, ako zlé to v skutočnosti je.

7 spôsobov, ako dostať svoje dlhy z kreditných kariet Pod kontrolou

Akonáhle si uvedomíte, vaša kreditná karta dlh je mimo kontroly, stane vašou povinnosťou niečo urobiť hneď. Ignorovanie závažnosti vašej kreditnej karte dlh bude len to bolo ešte horšie a ťažšie riešiť, keď sa konečne rozhodnete vykonať niektoré zmeny:

1. Zastavte míňanie . Akonáhle si uvedomíte, váš dlh je mimo kontroly alebo dostať mimo kontrolu, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je prestať používať svoje kreditné karty. Akékoľvek dodatočné nákupy kreditnej karty bude len vaše dlhy z kreditných kariet rastie. Tým väčšie váhy sú, tým ťažšie to bude vyplácať.

2. Nakrájajte si svojej kreditnej karty . Ak si nie ste disciplinovaný dosť, aby prestali používať svoje kreditné karty, aby na vlastné oči to ťažšie. Rozrezať svoje karty a zahodiť kúsky. Môžete ísť ešte o krok ďalej a uzavrieť svoje účty úplne či to, čo je potrebné, aby prestali používať svoje kreditné karty.

3. Vezmite súpis svojich pohľadávok . Získať jasnú predstavu o tom, koľko dlhujete, a kto si to dlhuje. Urobte si zoznam všetkých vašich kreditných kariet, úroková sadzba, váhu a súčasná minimálne platby. V prípade, že účty sú po splatnosti, zapíšte čiastku budete musieť zaplatiť dohnať. Aj keď tento zoznam môže byť odstrašujúca, môžete oveľa lepšie rozhodovať o svojich dlhov so všetkými informáciami pred vami.

4. Zistiť, koľko môžete zaplatiť smerom k dlhu každý mesiac . Skontrolovať svoje príjmy a výdavky, aby zistili, čo môžete vymáčknuť zo svojho rozpočtu začať splácať svoje dlhy z kreditných kariet. Možno budete musieť vykonať veľké zmeny na svoje výdavky, aby mohli dovoliť svoje životné náklady a splatiť svoj dlh.

5. výdavky Zastaviť peniaze navyše . Ste mali dobrý čas kombinovanie dlhy z kreditných kariet, teraz je čas, aby sa vážne o svoje financie. Vystrihnúť rekreačné výdavky a zamerať sa na kúpu iba veci, ktoré potrebujete. To môže byť bolestivé obete na prvý pohľad, ale môžete upraviť. Spomeňte si na dôvod, prečo ste prevedenie týchto zmien je lepšie svoje financie a vytvoriť bezpečnejšiu budúcnosť pre seba.

6. Vyberte si kreditnú kartu a zaplatiť viac, než je minimum . Pričom konečným cieľom je, aby splatila všetky svoje kreditné karty, snaží sa ich oplatí zrazu nie je najúčinnejší prístup. Namiesto toho sa zameriavajú na spláca svoje kreditné karty, akonáhle naraz. Môžete začať s jedným s najvyššou úrokovou sadzbou, najvyššiu rovnováhy, najnižším rovnováhy, alebo akékoľvek iné karty, ktoré by ste chceli zbaviť. Najdôležitejšie je, že si vyberiete kartu a trávia väčšinu svojho peňazí navyše vypláca túto rovnováhu. Ako ste splatiť každý kreditnej karty, zvoliť iný zamerať na kým všetci vyplatili.

Použiť kreditnej karty splátkový kalkulátor, ktorý vám pomôže zistiť, najlepší spôsob, ako splatiť svoj dlh a získať predstavu o tom, kedy budete nakoniec byť vykonané spláca svoje kreditné karty.

7. Skúste šetrí peniaze na záujmu . Ak máte stále dosť dobrý kredit, môžete byť schopní ušetriť peniaze na záujmu tým, že žiada vydavateľa karty pre nižšie úrokové sadzby kreditnej alebo tým, že využije 0% ponuky pre prenos rovnováhu.

Mali by ste prisahať Off kreditných kariet pre dobré?

Potom, čo bojuje s dlhy z kreditných kariet, mnoho ľudí sa rozhodne, že už nikdy používať kreditné karty. Majte na pamäti, že samotné kreditnej karty nie sú zlé, je to spôsob, ako používať kreditné karty, ktoré môže dostať vás do problémov. Nemať môže kreditnej karty vykonať niektoré transakcie, ako je prenájom auta, trochu tvrdšie. Tu je to, čo môžete urobiť, aby sa zabránilo dostať sa späť do problémov s kreditnými kartami.

Minúť len to, čo si môžete dovoliť zaplatiť off za mesiac . Vyhnúť sa používanie kreditnej karty ako náhrada príjmov. Ak si nemôžete dovoliť kúpiť niečo v hotovosti, nemôžete si dovoliť kúpiť, a to ani s kreditnou kartou.

Zaplatiť svoj zostatok v plnej výške každý mesiac . Potom, čo sa zameriavajú na trávenie len to, čo si môžete dovoliť zaplatiť off za mesiac, môžete si dovoliť splatiť zostatok každý mesiac. To je jediný spôsob, ako udržať svoje kreditné karty pod kontrolou a vyhýbať sa dlhy z kreditných kariet.

Ak z nejakého dôvodu, máte pocit, že nie ste disciplinovaný dosť dodržiavať tieto pravidlá, je to lepšie nebude mať kreditnú kartu. Debetná karta či predplatená karta vám umožní vykonať rovnaké nákupy, ktoré môžete vykonať pomocou kreditnej karty, bez toho aby sa dostal do dlhov.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.