Ako veľmi je potrebné uložiť do dôchodku o 40?

Home » Retirement » Ako veľmi je potrebné uložiť do dôchodku o 40?

Predčasný odchod do dôchodku je možnosť pre skromný Savers a extrémnej plánovačov

 Ako veľmi je potrebné uložiť do dôchodku o 40?

Kým predčasný odchod do dôchodku sa môže zdať ako pritiahnuté za vlasy nápad väčšinu z nás, je to reálna možnosť, ak ste ochotní dať svoju cestu k finančnej nezávislosti na vysokorýchlostných koľajniciach.

Všeobecne platí, že dôvera dôchodku zostáva na nízkej úrovni s takmer polovica všetkých amerických domácností bytia v riziku, že nebudú mať dosť peňazí v dôchodku. Pre extrémne sporiteľov s ambicióznych cieľov dosiahnuť finančnú nezávislosť podľa veku 40, všeobecná nepripravenosť pre odchod do dôchodku v tejto krajine nemá vplyv na ich túžbu napadnúť konvenčné múdrosť.

Predčasný odchod do dôchodku je sen mnoho ľudí by chcela dosiahnuť. Skutočnosť je však taká, že prechod na predčasný odchod do dôchodku vytvára určité problémy finančného plánovania. Prvou úlohou sa snaží prísť na to, koľko peňazí budete skutočne potrebovať, aby boli uložené, akonáhle sa dostanete 1.deň finančnej nezávislosti. Odpoveď: To záleží na tom, ako definujete dôchodku.

Predčasný odchod do dôchodku: Koľko Úspory je dosť?

Všeobecným vodítkom pre väčšinu dôchodcov sporiteľov je snažiť sa nahradiť zhruba 80 percent príjmov preddôchodkovom. Táto náhrada príjmu Cieľom je cieľová suma nastavená na udržanie svojej rovnaký pohodlný životný štýl pri odchode do dôchodku. Dôchodcov kritériá, ako to môže fungovať pre väčšinu zamestnancov plánujú na viac tradičné dátum odchodu do štartu vo svojich 60 rokoch. Avšak, tradičné úsporu pre odchod do dôchodku kritériá sú menej účinné, ak máte v pláne na predčasný odchod do dôchodku. Dôvodom je, že čoskoro dôchodcov sú pravdepodobne už používa na ktoré vyžadujú oveľa menej ako 100 percent príjmov na pokrytie životných nákladov.

Ďalšie výzvy patrí poznanie, že zdroje príjmov pre odchod do dôchodku, ako je sociálne zabezpečenie budú k dispozícii až 62 v čo možno najkratšie. Keď čoskoro dôchodcovia majú nárok na sociálne zabezpečenie skutočné výhody sa pravdepodobne bude znížená v dôsledku skrátenej pracovnej histórii. To je preto, že dávky sociálneho zabezpečenia sú založené na priemerných indexovaných mesačného zárobku v priebehu 35 rokov, v ktorom získal najviac zdaniteľné príjmy.

Akékoľvek predčasného odchodu do dôchodku rokov s nulovou alebo obmedzených príjmov dôjde k zníženiu predpokladanej mesačnú dávku.

Väčšina potenciálnych skorých dôchodcov mohli sociálneho zabezpečenia ako ďalšiu výhodu. Priznajme si to, ak máte schopnosť agresívne ukladať dosť pre odchod do dôchodku a túžba prechod do finančnej nezávislosti vo svojich 40 rokoch s najväčšou pravdepodobnosťou nebude spoliehať na sociálne zabezpečenie sám, ak vôbec. Schopnosť odísť z pracovnej sily na svojich hodnotách (alebo aspoň mať možnosť odísť, keď ste pripravení k) zvyčajne vyžaduje kombinácia týchto zložiek: nadpriemerné úspory-to-income pomery, skromný životné a eliminuje problematické dlhov.

Tu je niekoľko užitočných rád o spôsoboch, ako si pozíciu pre predčasný odchod do dôchodku:

Ušetriť čo najviac v 401 (k), IRAS a zdaniteľné investície. Kľúčom k dosiahnutiu predčasného odchodu do dôchodku je zvyčajne sústredená okolo agresívne šetrí toľko peňazí, ako je to možné. Môže to znieť ako ne-jasné, a väčšina finančných plánovačov už naznačujú maximalizáciu úspor. Ale tiež chcete zamerať sa na úspory na správnych miestach a umiestnenie aktív. Prispievať až do maximálnu možnú sumu do 401 (k) plány, individuálne dôchodkové účty, a brokerské účty pomáha vytvoriť pocit daňového diverzifikácie.

Všeobecne platí, že dôchodkové účty, ako je 401 (k), alebo IRA má 10 percent predčasný pokutu za rozdelenie pred vekom 59 a pol. Zvláštne daňové predpisy, ako je Internal Revenue Code 72 (t) môže pomôcť vyhnúť sa týmto sankciám. Ale čoskoro dôchodcov v konečnom dôsledku je potrebné faktor v daňových dôsledkov súvisiacich na miesto, kde budú generovať príjmy pre odchod do dôchodku.

Udržiavať životné náklady, ktoré nezodpovedajú svoju úroveň príjmov. Kde ste sa rozhodli žiť a vaše voľby životného štýlu bude mať silný vplyv na schopnosť sporiť. Je to preto, že bez veľkého množstva voľného príjmu budú tieto odchodu do dôchodku sny zostať sny. Vaše životné náklady počas svojich odpracovaných rokov, musí byť tiež dobrou voľbou pre požadovanú pre odchod do dôchodku životného štýlu. Minimalizmus a skromný životné koncepty zostať populárne cez rastúcu skupinu ľudí väčší záujem o hromadia zmysluplné životné skúsenosti, skôr než veci.

Ak môžete dosiahnuť dôležitých životných cieľov a zároveň vyžadujú menšiu kus svojich príjmov, budete pravdepodobne už byť použité k nižšej náhrady z príjmu v dôchodku a zároveň udržanie rovnakej pohodlný životný štýl.

Eliminovať vysoký záujem spotrebiteľov dlh a udržiavať nízky pomer dlhu k príjmom. Nižšia dlhové obligácie v dôchodkovom pomôcť uvoľniť príjem základných potrieb a nákladov životného štýlu. Najviac dočasní dôchodcovia zdieľajú spoločné puto stáť bez dlhov pred ich odchodu do prechodu. Zvládnuteľné dlhové obligácie za reálnych aktív, ako primárne bydlisko alebo prenájmu nehnuteľností sú výnimkou, ak mesačné splátky dlhu sú nízke. A 20 percent alebo menej dlhu k príjmom pomer je navrhnuté vodítko, ak máte v pláne na odchode do dôchodku vo veku od 40 rokov.

Keď sú úspory aspoň polovicu svojho príjmu nie je potenciálny prekážkou pre svoje plány finančnej nezávislosti, existujú aj iné veci, aby zvážila. Po prvé, Medicare spôsobilosti nie je kop až do veku 65 rokov to znamená, že budete musieť zvážiť alternatívne spôsoby, ako získať dostupné zdravotné poistenie.

Jednoduchý výpočet: Vynásobte požadovanú “predčasného dôchodku” zisk o 25

Koľko dôchodku úspory budete naozaj potrebovať pre odchod do dôchodku? Vezmite si svoje plánované ročné výdavky na dôchodku a vynásobte túto sumu podľa počtu 25. To vám pomôže odhadnúť, koľko bude treba na dosiahnutie svojho predčasného odchodu do dôchodku cieľa. Benchmark dôchodkového sporenia predpokladá, že je možné odstúpenie 4 percentá vašich investícií ročne bez podstatného rizika dôjdu peniaze.

Tu je krátky príklad 4 percentá odstúpenie vodítko v akcii. Predpokladajme, že váš príjem dôchodku cieľom je generovať $ 40.000 investičných príjmov ročne. Pre splnenie tohto cieľa, budete musieť uložiť približne $ 1 milión v požadovanom veku odchodu do dôchodku. Teraz sa pozrime na 25-ročného zarábať $ 50,000 za rok s možnosťou uloženia polovicu svojho príjmu po dobu 15 rokov. Za predpokladu, že mierne agresívny 7 percent priemerného ročného výnosu, $ 25,000 investovaných ročne porastie o niečo viac ako 628.000 $.

4 Percentuálny pravidlo poskytuje návod na to, ako veľmi sa môže potenciálne odňať každoročne, akonáhle ste v dôchodku. V predchádzajúcom príklade, čoskoro dôchodca by predbiehať má niečo málo cez $ 25,000 ročný príjem s použitím odhadu približný.

Je dôležité si uvedomiť, že toto pravidlo odstúpenie 4 percentá je skôr vodítkom než záruky. Nedávny vedecký výskum napadol pravidlo 4 percentá pre výbery udržateľné na účte pre odobratie. Nižšia miera vysadení bolo preukázané, že zvýšenie sadzieb pravdepodobnosť, že odchod do dôchodku hniezdo vajcia tam bude po všetky vaše odchode do dôchodku rokov. Skutočnosť predčasných dôchodcov s dlhšou dobou pre odstúpenie od zmluvy je, že budúcnosť je neistá, a to je dôležité zachovať určitú mieru flexibility pri vytváraní plánu príjme v starobe.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.