Ako vypočítať Fair trhové nájomné pre svoj prístroj

Home » Real Estate » Ako vypočítať Fair trhové nájomné pre svoj prístroj

Ako vypočítať Fair trhové nájomné pre svoj prístroj

definícia:

Spravodlivé trhové nájomné je odhadovaná suma peňazí vlastnosť s určitým počtom spální, v určitej oblasti krajiny, bude nájomné za.

Ako je spravodlivé trhové nájomné počíta?

Spravodlivé trhové nájomné je nájomné hrubý odhad, ktorý zahŕňa základné nájomné, rovnako ako akékoľvek podstatné nástroje, ktoré nájomca by bol zodpovedný za platenie, ako je napríklad plyn alebo elektrické. Nezahŕňa nepodstatných nástroje, ako je telefón, televízia alebo internet.

HUD dorazí na čísla pre jednotlivé oblasti pomocou dát sčítania ľudu a skrze nájomník prieskumov. Každoročne HUD zostavuje zoznam Nájomné spravodlivý trh pre viac ako 2500 metropolitné a non-metropolitné grófstva.

Čo je spravodlivé trhové nájomné používa?

Reálne trhové nájomné sa používajú pre stanovenie nájomného poukážok čiastky na vládnych programov pomoci s bývaním, ako je § 8 (Housing Choice Voucher Program).

Tiež známy ako: FMR, trhové nájomné

Príklad:
V meste Newark, New Jersey, je reálna trhové nájomné za trojizbový byt je $ 1200. Reálna trhová nájomné za jednu spálňu je $ 1000.

Čo je § 8?

§ 8 je program, ktorý poskytuje finančnú pomoc určitým osobám, ktoré im pomôžu dovoliť prenajať domov. Program dáva bývanie poukážky na týchto jedincov. Pred získaním voucher, nemôžete robiť viac než určité množstvo peňazí každý rok na základe počtu osôb v domácnosti.

Ak sa prenajímateľ zaväzuje na prenájom na § 8 nájomcu, bude program § 8 najprv skontrolujte vlastnosť, aby sa ubezpečil, že spĺňa určité štandardy. V prípade, že nehnuteľnosť odovzdáva kontrolu, potom sa prenajímateľ bude vyplatená priamo každý mesiac v rámci programu sekcie 8.

Koľko bude stáť § 8 Pay?

§ 8 určí množstvo kupón tým, že najprv zisťuje počet ľudí v domácnosti.

To potom bude určiť veľkosť bytu domácnosť kvalifikuje. Napríklad trojčlenná domácnosť môžu mať nárok na poukaz na dve spálne.

Vzhľadom k tomu, reálna trhové nájomné za jednotku sa môže výrazne líšiť v závislosti od oblasti krajiny, prístroj sa nachádza v, bude oddiel 8 potom nastavte hodnotu kupónu pomocou spravodlivého trhového nájomného pre konkrétny región. V závislosti od príjmu nájomcu môže voucher nepokrýva úplné výške mesačného nájomného. Nájomca môže ešte byť zodpovedný za zaplatenie časti mesačného nájomného.

Ako nastaviť správnu cenu pre vaše Prenájom

K dispozícii bude maximálna suma, ktorú bude môcť účtovať za požičanie na základe niekoľkých rôznych faktorov. Tieto faktory môžu zahŕňať:

  • Poloha:  Umiestnenie vašej jednotky hrá veľkú úlohu pri stanovovaní nájomného. Ak je vaša nehnuteľnosť sa nachádza v žiadanej lokalite mesta, môžete účtovať viac. Ak je vaša nehnuteľnosť nachádza v najlepšej školskej štvrť v meste, môžete byť schopní získať ešte vyššie nájomné. Dve jednotky, ktoré sú len dva bloky od seba môže prikázať veľmi odlišné nájmy, pretože sú v rôznych mestách alebo v rôznych školských štvrtí.
  • Veľkosť:  K dispozícii bude maximálna suma, ktorú bude môcť účtovať založené na námestí zábery a počet spální a kúpeľní vaše jednotka.
  • Vybavenie:  Ak váš majetok má skvelý výhľad, vonkajší priestor, centrálnu klimatizáciu, alebo je novo zrekonštruovaný, môže vám byť schopní účtovať viac za svoje prístroje v porovnaní s ostatnými jednotkami v oblasti, ktoré majú podobnú veľkosť k svojej jednotke.
  • Dopyt:  Ak existuje mnoho dostupné jednotky vo vašej oblasti a nie je toľko majú záujem nájomníci, možno budete mať k poklesu cien na jednotku, aby si to prenajal.

To môže byť veľmi zložité správne cenu kolies. Ide o pokusu a omylu. Nájdenie najmenej tri vlastnosti vo vašej oblasti, ktoré sú podobné ako vy môže byť užitočné pri určovaní správnu cenu.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.