Aktīvā vs Pasīvā Investīcijas

Home » Investing » Aktīvā vs Pasīvā Investīcijas

Vai Pasīvā Investīcijas Efektīvs pensijas uzkrājumu?

Ja būs diskusija par aktīvu vai pasīvu ieguldīt, tas var diezgan ātri pārvēršas karstas debates, jo investori un bagātības vadītājiem mēdz stipri labu vienam stratēģiju pār otru.

Izprotot Starpība

Ja esat pasīvā investors, jūs ieguldīt ilgajam. Pasīvās investori ierobežot summu pirkšanas un pārdošanas savās portfeļos, padarot šo par ļoti rentabls veids, kā ieguldīt. Stratēģija ir nepieciešams pirkt-un-turēt mentalitāti. Tas nozīmē, ka pretoties kārdinājumam reaģēt vai prognozēt akciju tirgus ir katru nākamo gājienu.

Galvenais piemērs pasīvo pieejas ir pirkt indeksu fondu, kas seko viens no galvenajiem rādītājiem, piemēram, S & P 500 vai Dow Jones. Ikreiz, kad šie rādītāji pārslēgt savus vēlētājus, indeksa fondi, kas seko viņiem automātiski savas saimniecības, pārdodot krājumus, kas ir pārtraukšanu un pērk krājumu, kas ir kļuvusi par daļu no indeksa. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir tik liels galā, kad uzņēmums kļūst pietiekami liela, lai tiktu iekļautas vienā no lielākajiem rādītājiem: Tas garantē, ka akciju kļūs par galveno holdinga tūkstošiem lielus līdzekļus.

Ja jums pieder tiny gabalu tūkstošu krājumu, jums nopelnīt savu atdevi, vienkārši piedaloties augšupejošu trajektoriju uzņēmumu peļņa laika gaitā, izmantojot kopējo akciju tirgū. Veiksmīgi pasīvi investori saglabāt savu acu par balvu un ignorēt īstermiņa neveiksmēm – pat asas lejupslīdi.

Aktīva investīcijām, kā norāda tās nosaukums, aizņem praktisku pieeju un prasa, ka kāds aktu lomu portfeļa pārvaldnieks. Aktīvās naudas vadības mērķis ir pārspēt akciju tirgus vidējās atdevi un pilnībā izmantot īstermiņa cenu svārstībām. Tā ietver daudz dziļāku analīzi un zināšanas, lai zināt, kad griežas uz vai no konkrēta akciju, obligāciju vai jebkuru aktīvu. Portfolio vadītājs parasti pārrauga komanda analītiķu, kas meklē kvalitatīvo un kvantitatīvo faktoru, tad skatiens savās kristāla bumbas, lai mēģinātu noteikt, kur un kad šī cena mainīsies.

Aktīvā ieguldījumus prasa pārliecību, ka tas, kurš ir ieguldīt portfeli zinās tieši īstais laiks pirkt vai pārdot. Veiksmīga aktīva investīciju vadība prasa ir tiesības biežāk nekā nepareizi.

Kura stratēģija ļauj jums vairāk

Tātad, kura no šīm stratēģijām liek investoriem vairāk naudas? Jūs domājat, ka profesionālā naudu pārvaldnieka spējas būtu trumpis pamata indeksu fondu. Bet viņi nav. Ja mēs skatāmies uz virspusējiem darbības rezultātiem, pasīvā ieguldot vislabāk vairumam investoru. Pētījums pēc pētījuma (virs desmitgadēs) parāda pieticīgo rezultātu par aktīvajām vadītāju. Patiesībā, tikai neliela daļa aktīvi pārvaldītiem kopieguldījumu fondu kādreiz darīt labāk nekā pasīvo indeksu fondos. Bet tas viss pierādījumus, lai pierādītu, pasīvās Beats aktīvs investīcijām var oversimplifying kaut daudz sarežģītāks, jo aktīvās un pasīvās stratēģijas ir tikai divas puses pašas monētas. Gan pastāvēt iemesls, un daudzi plusi saplūst šīs stratēģijas.

Lielisks piemērs ir drošības fondu nozare. Drošības fondi vadītāji ir pazīstama ar savu intensīvas jutību pret vismazākajām izmaiņām aktīvu cenas. Parasti drošības fondi izvairīties mainstream investīcijas, tomēr šie paši drošības fondu pārvaldniekus faktiski ieguldīja apmēram $ 50 miljardi indeksu fondi pagājušajā gadā, saskaņā ar pētījumu firma simetriska. Pirms desmit gadiem, drošības fondi glabā tikai $ 12 miljardus pasīvo fondos. Skaidrs, ka ir iemesli, kāpēc pat visvairāk agresīvas aktīvās aktīvu pārvaldītāji izvēlas izmantot pasīvās investīcijas.

Stiprās un vājās puses

To ieguldījumu stratēģijās un portfeļa pārvaldības programma, Wharton fakultāte māca par stiprajām un vājajām pusēm pasīvās un aktīvās ieguldījumus.

pasīvā Investīcijas

Daži no galvenajiem ieguvumiem pasīvo ieguldīt, ir:

  • Īpaši zemas izmaksas Nav neviena izvēloties krājumus, tādēļ uzraudzība ir daudz lētāks. Pasīvās fondi vienkārši sekot indeksu viņi izmanto kā savu etalonu.
  • Pārskatāmība – tas vienmēr ir skaidrs, kas aktīvi atrodas indeksu fondu.
  • Nodokļu efektivitāte – to pirkt-un-turēt stratēģiju parasti neizraisa masveida kapitāla pieauguma nodoklis par gadu.

Aizstāvji aktīvas ieguldīt teiktu, ka pasīvo stratēģijām ir šos trūkumus:

  • Pārāk ierobežots – Pasīvās līdzekļi ir ierobežoti ar konkrētu indeksu vai iepriekš kopumu ieguldījumu ar nelielu ne dispersijas; Tādējādi, investori bloķēta šajās saimniecībās, neatkarīgi no tā, kas notiek tirgū.
  • Mazie atgriežas – Pēc definīcijas, pasīvās līdzekļi būs diezgan daudz nekad pārspēt tirgu, pat laikos satricinājumu, jo viņu galvenie saimniecības ieslēgti, lai izsekotu tirgū. Dažreiz, pasīvā fonds var pārspēt tirgu, maz, bet tas nekad post lielu atdevi aktīvie vadītāji alkst ja tirgus pats bonas. Aktīvā vadītāji, no otras puses, var radīt lielākus ieguvumus (skatīt zemāk), lai gan šie atlīdzības nāk ar lielāku risku, kā arī.

Active Investīcijas

Priekšrocības aktīvai ieguldījumus, saskaņā ar Wharton:

  • Elastība – Aktīvie vadītāji nav nepieciešams ievērot īpašu indeksu. Tās var iegādāties šos “dimantu neapstrādātu” krājumiem, viņuprāt, tie esam noskaidrojuši.
  • Riska ierobežošanas – Aktīvā vadītāji var arī nodrošinājušas likmes, izmantojot dažādas metodes, piemēram, īso pārdošanu vai pārdošanas iespēju, un viņi spēj, lai izietu īpašas akcijas vai sektoriem, ja riski kļūst pārāk liels. Pasīvās vadītāji ir iestrēdzis ar krājumu indekss viņiem izsekot pieder, neatkarīgi no tā, kā viņi dara.
  • T AX vadība – Kaut gan šī stratēģija varētu izraisīt kapitāla pieauguma nodoklis, konsultanti var pielāgot nodokļu pārvaldības stratēģijas atsevišķiem investoriem, piemēram, pārdodot ieguldījumus, kas zaudē naudu, lai kompensētu nodokļus, lielajiem uzvarētājiem.

Bet aktīvas stratēģijas ir šie trūkumi:

  • Ļoti dārgi – Thomson Reuters Lipper naglas vidējo izdevumu koeficientu būs 1,4% apmērā aktīvi pārvaldītā kapitāla fonds, salīdzinot ar 0,6% par vidējo pasīvo kapitāla fonds. Maksa ir augstākas, jo viss, kas aktīvi pirkšana un pārdošana izraisa darījumu izmaksas, nemaz nerunājot, ka jūs maksāt algas par analītiķu komanda pētot akciju cērtes. Visi šie maksas vairāk nekā desmitgades ieguldot var nogalināt atdevi.
  • Aktīvā risks – Aktīvie vadītāji var brīvi iegādāties jebkuru ieguldījumu, viņuprāt, varētu dot lielu peļņu, kas ir liels, ja analītiķi ir taisnība, bet briesmīgi, kad viņi nepareizi.

Stratēģisku izvēli

Daudzi investīciju konsultantiem uzskatām, ka labākā stratēģija ir maisījums aktīvo un pasīvo stilu. Piemēram, Dan Johnson ir maksa tikai padomdevējs Ohio. Viņa klienti parasti vēlas, lai izvairītos no savvaļas svārstības akciju cenas, un tie, šķiet, ideāli piemērots indeksu fondos.

Viņš atbalsta pasīvu indeksēšanu, bet skaidro, “pasīvā pret aktīvu vadība nav jābūt vai nu / vai izvēle konsultantiem. Apvienojot abas var vēl vairāk diversificētu portfeli un reāli palīdz pārvaldīt kopējo risku.”

Viņš saka, ka klientiem, kuriem ir lieli naudas pozīcijas, viņš aktīvi meklē iespējas investēt ETF tikai pēc tam, kad tirgus ir velk atpakaļ. Pensionāriem klientiem, kuri visvairāk rūpējas par ienākumiem, viņš var aktīvi izvēlēties īpašus uzkrājumus dividenžu pieaugumu, vienlaikus saglabājot pirkt-un-turēt mentalitāti.

Andrew Nigrelli, Boston-zona bagātība konsultants un vadītājs, piekrīt. Viņš paņem mērķus balstītu pieeju finanšu plānošanā. Viņš galvenokārt balstās uz ilgtermiņa pasīvā ieguldījuma indeksēšanas stratēģijām, nevis pacelt atsevišķiem krājumiem un stingri atbalsta pasīvu ieguldījumiem, taču viņš arī uzskata, ka tas ir ne tikai atgriežas uz šo jautājumu, bet riska svērums atdevi.

“Kontrolēt naudas summu, [kas] tērēta konkrētām nozarēm vai pat konkrētiem uzņēmumiem, ja apstākļi mainās ātri, faktiski var pasargāt klientu.”

Lielākajai daļai cilvēku, tur ir laiks un vieta gan aktīva un pasīva, ieguldot vairāk kalpošanas ietaupīt uz galvenajiem notikumiem, piemēram, pensijas. Vairāk konsultanti Noslēdzot izmantojot kombināciju no divām stratēģijām – neskatoties uz bēdām abas puses sniedz viena otrai pāri savām stratēģijām.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.