Algaja Guide Investeerimine Kinnisvara

Home » Real Estate » Algaja Guide Investeerimine Kinnisvara

Algaja Guide Investeerimine Kinnisvara

Investeerimine kinnisvarasse on üks vanimaid vorme investeerida, olles olnud juba algusaegadest inimtsivilisatsiooni. Eelne kaasaegse aktsiaturgudel, kinnisvara on üks viiest lihtsast varaklasside, et iga investor peaks tõsiselt kaaluma, lisades tema portfelli unikaalse rahavoog, likviidsus, rentaablus, maksud, ja mitmekesistamise kasu see pakub. Selles sissejuhatav juhend, me sõelub põhitõdesid kinnisvarasse investeerida, ja arutada erinevaid võimalusi võite omandada või omastama kinnisvara investeeringuid.

Esiteks alustame põhitõdesid: Mis on kinnisvarasse investeerimiseks?

Mis on Real Estate Investeerimine?

Kinnisvara investeerimine on lai kategooria põhi-, investeerimis- ja finantstegevus keskendub teenida raha materiaalse vara või rahavoogude kuidagi seotud materiaalse vara.

Seal on neli peamist võimalust teha raha kinnisvarasse:

 1. Kinnisvara kallinemine : See on siis, kui vara väärtuse kasvu. See võib olla tingitud muutus kinnisvaraturg, mis suurendab nõudlust kinnisvara teie piirkonnas. See võiks kasutada olla tingitud uuendamise paned oma kinnisvarafirma, et muuta see atraktiivsemaks potentsiaalsetele ostjatele või üürnikud. Kinnisvara kallinemine on keeruline mäng, kuigi.
 2. Sissetulevad rahavood (Rent) : Seda tüüpi kinnisvarafirma keskendub osta kinnisvara, nagu korterelamu ja haldab seda, et sa koguda voo sularaha rent. Rahavoogude tulu saab tekkinud korterelamud, büroohooned, rent majad ja palju muud.
 3. Kinnisvara seotud tulu : See on tulu maaklerite ja teiste tööstusharu spetsialistid, kes teenivad raha komisjonitasu osta ja müüa kinnisvara. See hõlmab ka kinnisvarahaldusettevõtted kes saavad hoida protsendina rendib vastutasuks töötab päev-päevalt tegevuse vara.
 4. Kõrvalteenuste Real Estate Investment Income : Mõne kinnisvara investeeringute, see võib olla suur sissetulekuallikas. Kõrvalteenuste kinnisvarafirma tulu sisaldab asju nagu müügiautomaadid büroohooned või pesumajateenused madala üüri korterit. Tegelikult nad olla mini-ettevõtetele jooksul suurem kinnisvarafirma, lastes teil teenida raha pool-vangistuses kogumise klientidele.

Puhtaim, lihtsaim vorm kinnisvarasse investeerimiseks on kõike rahavoog rendib mitte tunnustust . Kinnisvara Investeerimine tekib siis, kui investor, tuntud ka kui üürileandja, omandab tükk materiaalse vara, kas see on toores põllumaad, maa maja peal, maa büroohoone see, maa tööstuslaos sellele või korter.

Ta leiab seejärel keegi, kes soovib kasutada selle vara, tuntud kui  üürnik ja nad sõlmivad lepingu. Üürnik on antud juurdepääs kinnisvara, seda kasutada teatud tingimustel teatud aja ja teatud piirangud – millest mõned on sätestatud Federal, riigi ja kohalike omavalitsuste õigusaktide ja teised, mis on kokkulepitud rendilepingu rendilepingut . Vastutasuks üürnik maksab võime kasutada kinnisvara. Makse ta saadab üürileandja on tuntud kui “rent”.

Sest paljud investorid, renditulu kinnisvarainvesteeringute on suur psühholoogiline eelis dividendid ja huvi investeerida aktsiatesse ja võlakirjadesse. Nad võivad sõita teel vara, seda näha, ja seda puudutada oma kätega. Nad võivad värvida oma lemmik värvi või palgata arhitekt ja ehitusfirma seda muuta. Nad võivad kasutada oma läbirääkimisoskused kindlaks rent määr, mis võimaldab hea operaator, mille abil suurendada kapitalisatsiooni määr , või “kork määr.”

Aegajalt, kinnisvara investorid muutunud nii eksitav kui aktsia investorite ajal aktsiaturg mullid, nõudes, et kapitalisatsiooni määr ei ole oluline. Ärge langevad ta. Kui te ei suuda hinda oma rendihindadega asjakohaselt, siis tuleb nautida rahuldav tootlus oma kapitali pärast moodustades vara maksumusest, sealhulgas mõistlikud amortisatsiooni reservid, vara ja tulumaksu, hooldus, kindlustus ja muud sellega seotud kulutused. Lisaks peaksite mõõtma kuluvat aega tegeleda investeering, kui teie aeg on kõige väärtuslikum vara teil on – see on põhjus, passiivset tulu on nii hinnaline investoritele. (Kui teie põllumajandusettevõtetest on piisavalt suur, saate luua või palgata kinnisvara fondivalitseja hakkama päev-päevalt tegevuse oma kinnisvaraportfelli vastutasuks protsendina renditulu, muutes kinnisvara investeeringud, mis oli aktiivselt juhitud arvesse passiivne investeeringuid.)

Millised on mõned kõige populaarsemaid viise, et isik Alustada kinnisvarasse investeerimiseks?

On hulgaliselt erinevaid kinnisvara investeeringute isik võib kaaluda tema portfelli.

 See on lihtsam mõelda suuremate kategooriad, mille kinnisvarainvesteeringute langevad põhineb unikaalsed eelised ja puudused, majanduslikud tunnused ja rent tsüklit, tavapäraseks kapitalirendi tingimustel, ja maakleritasu tavade vara tüüp. Kinnisvara on tavaliselt liigitatud ühte järgmistest rühmadest:

 • Elamute kinnisvara investeerimine – Need on omadused, mis hõlmavad investeerida kinnisvarasse seotud maja või korterit, kus üksikisikud või pered elavad. Mõnikord kinnisvarainvesteeringute seda tüüpi on teenindaja komponent, nagu elukeskkonda rajatised pensionärid või täisteenindusega hoonete üürnikele, kes soovivad luksus kogemus. Kapitalirendina tavaliselt kestab 12 kuud, anda või võtta kuus kuud mõlemal küljel, mis viib palju kiire kohanemine turutingimustes kui muud tüüpi kinnisvara investeeringuid.
 • Commercial kinnisvara investeerimine – Ärikinnisvara investeeringud koosnevad suures osas büroohooned. Need rendilepingud saab lukustada aastaid, mille tulemuseks on kahe teraga mõõk. Kui ärikinnisvara investeeringute liisitud pikaajalise üürnikud, kes nõustus rikkalikult hinnaga üürimäärad rahavoog jätkub isegi siis, kui üürileping määrad võrreldavad omadused langevad (tingimusel et üürnik ei lähe pankrotti). Teiselt poolt, on olukord vastupidine – võid leida ennast teenida oluliselt turuhinnast rendi määrad büroohoone, kuna olete pikaajaliseks rentimiseks enne rendi hinnad tõusnud.
 • Industrial kinnisvarasse investeerimiseks – Omadused, mis kuuluvad tööstusliku kinnisvara vihmavari võib sisaldada ladude ja jaotuskeskuste, mäluseadmed, tootmisvõimsused ja koost taimed.
 • Retail kinnisvarasse investeerimiseks  – Mõned investorid soovivad enda omadused nagu kaubanduskeskused, ribad kaubanduskeskused või traditsioonilise kaubanduskeskused. Üürnikud võivad sisaldada jaemüügi kauplused, juuksurisalongid, restoranid, jms ettevõtete. Mõnel juhul rendihindadega hulka protsendina poe jaemüügi luua stiimul üürileandja teha nii palju kui ta ta, või see võib teha jaekaubanduse vara atraktiivne ostjatele.
 • Segakasutusega kinnisvara investeerimine  – See on kõikehõlmav kategooria kui investor arendab või omandab vara, mis sisaldab mitut tüüpi eelmainitud kinnisvara investeeringuid. Näiteks võite luua multi-korruseline hoone, mis on jae- ja restorani esimesel korrusel, kontoripinda paari põrandad ja elamu korterite ülejäänud põrandad.

Samuti saate kaasatud laenude poolel kinnisvara investeerimine poolt:

 • Omamine panga kindlustab hüpoteekide ja kommertskinnisvaralaenude. See võib hõlmata avaliku omandi varud. Kui institutsionaalne või individuaalne investor analüüsib pank varud, tasub tähelepanu pöörata kinnisvara kokkupuute pangalaenudest.
 • Underwriting privaatne hüpoteegid üksikisikutele, sageli kõrgemad intressimäärad kompenseerida teid lisariski, mis võib sisaldada ka kapitalirendi to-enda laenude andmine.
 • Investeerimine mezzanine väärtpaberid, mis võimaldab teil laenata raha, et kinnisvaraprojekti, mida saab seejärel muuta aktsiate omandiõiguse kui seda ei maksta. Need on mõnikord kasutatakse arengus hotelli frantsiisid.

On sub-erialade kinnisvarasse investeerimiseks, sealhulgas:

 • Liisingu ruumi nii et teil on vähe seotud kapitali see, parandades seda, siis sub-liising sama ruumi teistele palju kõrgemad, luues uskumatu tulu kapitali. Näiteks on hästi juhitud paindlik büroo äri suur linn, kus väiksemad või liikuvate töötajate saab osta office ajal või rentida konkreetseid kontorid.
 • Omandamine maksu kinnipidamisõiguse sertifikaatide. Need on esoteeriline ala kinnisvarasse investeerimiseks ja ei sobi käed-off või kogenematu investorid, kuid mis – õigetes tingimustes, õigel ajal ja õiges omamoodi inimene – väga tulusad, et kompenseerida peavalu ja riske.

Kinnisvarainvesteeringufondid (REIT)

Peal kõik see, mida saab tegelikult investeerida kinnisvarasse läbi midagi tuntud kinnisvarafirma usaldust või REIT. Investor saab osta REIT kaudu kauplemiskonto, Roth IRA, või teise depooarvel mingisugune. REIT on unikaalne, sest maksu struktuur, mille alusel nad töötavad loodi juba ajal Eisenhower halduse julgustada väiksemaid investoreid investeerima kinnisvaraprojekte nad muidu ei saaks endale, nagu hoone kaubanduskeskused ja hotellid. Korporatsioonid, kes on valinud REIT ravi ei maksa Federal tulumaksu nende ettevõtete tulu, kui nad järgivad mõned reeglid, sealhulgas nõue jaotada 90% või rohkem kasumit aktsionäridele dividende.

Üks negatiivne külg investeerida REIT on see, et erinevalt levinud varud, väljamakstud dividendidega neile ei ole “kvalifitseeritud dividendid”, mis tähendab, et omanik ei saa ära madalad maksumäärad saadaval kõige dividende. Selle asemel, dividende Kinnisvarainvesteeringufondid maksustatakse investori personaalsele. Teisalt, IRS on hiljem otsustanud, et REIT dividende tekitatud maksu peavarju nagu ümbermineku IRA on suuresti ei kehti mitteseotud äri tulumaksu nii et sa võiksid korraldada neid pensionile konto ilma palju mure maksu keerukus erinevalt meister usaldusühing.

(Kui olete huvitatud rohkem teada neid unikaalseid väärtpaberite alustada kontrollides  Real Estate Investeerimine Läbi REIT, mis hõlmab REIT likviidsuse, omakapitali, kuidas kasutada REIT oma kinnisvara investeerimine ära, ja palju muud.)

Investeerimine kinnisvarasse Läbi eluasemetulu

Kõigi kinnisvarasse investeerimiseks võimalusi investoritele, et keskmine inimene ei hakka tema esimene kinnisvara omamise kogemus traditsioonilisel viisil: Ostes koju.

Ma pole kunagi vaadanud omandamine kodus üsna samamoodi enamik ühiskonna teeb. Selle asemel, ma eelistan mõelda isiku peamine elukoht seguna isiklikku kasulikkust ja rahalise väärtuse, ja mitte tingimata investeering. Et olla otsene, kodu ei ole investeering samamoodi korterelamu on. Oma parima, ja võimalikult ideaali asjaoludel ohutum strateegia on mõelda kodus tüüpi sunnitud hoiuarve, mis annab teile palju isiklikuks kasutamiseks ja rõõmu, kui te seal elama.

Teiselt poolt, kui sa lähenemine pensionile, kui te võtate tervikliku ülevaate oma isikliku rikkuse, täisomandis kodus (ilma võla vastu) on üks parimaid investeeringuid inimene võib teha. Mitte ainult ei saa omakapitali tuleb ära kasutamise kaudu teatud tehingute, sealhulgas vastupidine hüpoteegid, kuid rahavoog päästetud ei pea rentida üldiselt tulemuseks netosäästudest – kasumi osa, mis oleks läinud üürileandja tõhusalt jääb majaomanik tasku. See efekt on nii võimas, et isegi tagasi 1920. majandusteadlased püüdsid välja nuputada, kuidas föderaalvalitsus maksustada raha kokkuhoid üürile võla-free homeowners, arvestades seda sissetulekuallikas.

See on teist tüüpi investeeringuid, kuigi – midagi, mida nimetatakse “strateegiline investeering.” Olid majanduse kokkuvarisemine, kui sa võiksid maksta omandimaksu ja põhi korrashoid, keegi võiks tõstma teid koju. Isegi kui sul oli kasvatada oma toitu aed, seal on tase isikliku turvalisuse seal, mis loeb. On aegu, kui tulusid on sekundaarselt teistest rohkem praktilisi kaalutlusi. Mida iganes sa teed, aga ei ohverda oma likviidsuse proovida ja ehitada omakapitali kinnisvarainvesteeringute liiga kiiresti, sest see võib põhjustada katastroofi (sealhulgas pankroti).

Kui salvestate omandada kodus, üks suuri vigu ma näen on uusi investoreid paneb oma raha börsil, kas üksikute kalavarude indeks vahenditest. Kui teil on mingeid võimalusi vaja puudutada oma raha viie aasta jooksul või vähem, siis ei ole äri oleks kuskil börsil. Selle asemel, siis peaks olema pärast investeerimisvolitust tuntud kapitali säilitamise. Siin on parimad kohad investeerida raha, mida te salvestate sissemakse.

Kumb on parem – Real Estate Investeerimine või aktsiaturul?

Üks levinumaid küsimusi ma ilmneda hõlmab suhteline atraktiivsus aktsiaturul versus kinnisvarasse investeerimiseks. Lühike versioon on, et see mõnevõrra sarnane võrreldes vanilje ja šokolaad jäätise. Nad on erinevad, ja kui oma netoväärtuse kasvab, siis võib isegi leida, et nii on roll oma üldist portfelli. Isiksuse Samuti teavitab oma otsusest, nagu mõned inimesed on rohkem Olemuselt suunatud poole aktsiaosaluse või kinnisvara omandiõiguse võrra.

Riskid Kinnisvara Investeerimine

Suurel osal kinnisvara naaseb genereeritakse tõttu finantsvõimenduse kasutamisega. Kinnisvaraobjekti omandatakse koos protsent omakapitali, ülejäänud rahastatakse võlga. Selle tulemuseks on suuremat tulu omakapitali kinnisvara investor; aga kui asjad lähevad halvasti, siis võib tulemuseks häving palju kiiremini kui portfelli täielikult tasutud ühise varud. (See on tõsi, isegi kui viimane vähenes 90% on Great Depression stsenaarium, sest keegi ei sunni teid likvideerida).

Sellepärast kõige konservatiivsemad kinnisvara investorid nõuaks 50% võla ja omakapitali suhe või äärmisel juhul 100% omakapitali struktuurid, mida saab veel häid taastub, kui kinnisvarasse on valitud targalt. Miljardär Charlie Munger räägib sõber tema enne 2007-2009 kinnisvara kollaps. See sõber, väga rikas maaomanik California, vaatas ringi kõrge hindamisi tema omadused ja mõtles endamisi: “Ma olen jõukam ma kunagi olema. Ei ole mingit põhjust mulle võtta riske huvides rohkem . ” See sõber müüdud paljud tema omadused ja kasutatud tulu, et maksta ära võla allesjäänutele et ta arvas kõige atraktiivsem. Selle tulemusena, kui majandus kukkus, kinnisvaraturgudel olid segadus, inimesed kaotasid oma omadusi sulgemine ja panga varud olid kukkunud – ta ei pea muretsema mis tahes ta. Isegi kui üürid langenud tänu üürnik finantsraskused, see oli kõik ikka ülejääk raha ja ta oli relvastatud vahendeid, mis hoitakse taastamisest ise, lastes teda ära osta kuni vara keegi teine ​​oli sunnitud müüma.

Stop üritab rikkaks nii kiiresti, ja olla rahul, et seda õigesti. Sul on palju vähem stressi oma elus, ja see võib olla väga lõbus.

Mõned Lõplik mõtted Kinnisvara Investeerimine

Muidugi, see on ainult alguses oma reisi mõista teemat, nagu me oleme vaevalt kriimustatud pinnale. Kinnisvara Investeerimine võtab aastaid harjutamist, kogemus ja kokkupuude tõesti hindan, mõista ja kapten.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.