Alustades College Säästud Kui teie lapsed on vanema

Home » Finance » Alustades College Säästud Kui teie lapsed on vanema

Alustades College Säästud Kui teie lapsed on vanema

See on terve mõistus, kui sa tead, palju üldse investeerimisest ja isikliku rahanduse. Kui te kavatsete salvestada oma laste kolledži haridus, parim asi, mida saate teha, on hakata varakult – võimalikult varakult.

Põhjus on lihtne – see kõik on umbes võimu liitintressi. Kui salvestate raha tulevikus, teenib ta tagasi, ja kui sa oled valinud reinvesteerimiseks need naaseb, siis kiirendab.

Kui paned ära $ 100 7% intressi, näiteks see muutub $ 107 aasta pärast, kuid pärast teise aasta sul on $ 114,49 – te teenisite $ 7.49 asemel $ 7, et teisel aastal. Pärast aasta kolme, siis on $ 122.50 – et kolmandat aastat te teenitud $ 8.01 asemel $ 7,49. See hoiab läheb ja läheb niimoodi, kasvab aasta-aastalt – ajal XVIII aastal see teenib $ 22.11 omal, lihtsalt istub seal.

Kui paned kõrvale $ 100 7% tootlus aastas ja teha midagi muud, kuid oodata 18 aastat, see saab olema väärt $ 338, kui lähete tagasi võtta.

Aga mis juhtub, kui sa ei saa – või ei – alustada säästmine oma lapse kolledži haridus, kui nad tõesti noor? Mis siis, kui te ei hakka säästa kuni vanuseni 10, andes neile vaid kaheksa aastat, kuni kolledži?

Noh, kui sa kõrvale panema $ 100 7% tootlus aastas ja teha midagi muud, kuid oodata 8 aastat, siis see on väärt vaid $ 171,80.

Vaadake erinevusi? Just ootab 10 aastat ära panna, et $ 100 maksab oma lapse $ 166,20 investeeringute tulu.

See on ilmselt hea mõte alustada säästmine noorte kui sa lähed, et päästa, kuid mida sa teed, kui see ei ole valik?

Mis siis, kui sa lihtsalt aru, et teie laps on kaheksa ja lööb kõrge märkmeid nende standardiseeritud teste ja tuues koju tähe aruande kaardid ja sa aru, et kolledži ilmselt tuleb selles laps tulevikus ja kuidas sa lähed selle eest maksma?

Mida teha, kui teie laps on 10 ja sa lõpuks sain hea töö, väga hea töö, ja nüüd on teil hingamis ruumi säästa asjad kolledžis esimest korda?

Mida sa teeksid, kui sa ei pea ära kõik, mis liitintressi ajal?

Siin on mängu plaan.

Säästa Mida saate, alustades kohe

Avada 529 kolledži kokkuhoiu kava oma lapse (siin on suur võrreldes erinevate plaanide) ja alustada säästmine nüüd mitte hiljem. Kas täna, tõsiselt.

Just avada selle konto, seadke lapse saaja, siis loodud, et konto automaatselt tagasi veidi oma pangakonto iga kuu. Isegi $ 20 on hea – mida iganes sa ei saa endale lubada. Just nüüd alustada.

See ei pea olema palju. See lihtsalt peab olema iganes sa ei saa endale lubada, ja tuleb alustada nii kiiresti kui võimalik.

Alusta pannes mõned “Kingitused” sellele kontole

Kui on aeg kommentaari anda, veenduge, et vähemalt mõned nende kingitus on täiendava toetuse sellele kontole.

Seda saab teha lõbusalt, nii et teie lapsed aru, mida nad on andnud. Näiteks saate anda neile laienenud fotokoopia $ 20 või $ 50 või $ 100 pealt ja kirjuta sinna: “See oli panna oma kolledži kokkuhoid,” ja siis murrab selle lehe üles särk kasti mõned paberiga. Kuigi see ei ole midagi nad uskumatult põnevil kohe, nad mäletavad neid kingitusi hiljem, kui nad mõistavad, et neil on õppelaenu see tuhandeid dollareid vähem ja nad jätkavad seda meeles pidama, kui nad pole saanud palju väiksem õppelaenu makseid, kui nad täiskasvanud.

Võite julgustada teisi sugulasi teha sama asi. Olgu sugulased teavad, et olete avanud kolledži hoiuarve oma lapsele ja anda neile vajalikku teavet neile kaasa. Paluge neil teha sama asi – nad võivad füüsiliselt anda lapsele kopeeritud $ 10 arve või mis iganes koos mõne tagasihoidlik kingitus nad nautida kohe.

Lean Into Muud rahastamisvõimalused

On oluline meeles pidada, et maksavad kolledži ei ole ainult kooslus, mida olete salvestanud üles ja õppelaenu. Seal on palju muid võimalusi, et teie laps saab kasutada siis, kui nad on valmis kooli minema.

Näiteks paljud koolid pakuvad ja stipendiume erinevate sissetulevatele üliõpilastele põhineb rahaline vajadus ja väärtus. Kui oled olukorras, kus see on tõeline võitlus salvestada, võite leida, et koolis pakub oma lapse toetuse, mis hoolitseb mõned kulud kooli. Ära eelda, et kõik saab vormis laene.

Samal ajal, teie laps saab taotleda stipendiume sõltumatult. Jällegi, kui teil on vaja põhinev olukorda, mis on ühine põhjus hädas kolledži kokkuhoid on palju stipendiume, mis teie laps võib olla sobilik.

Teie laps võib ka soovi suunata teatud osa igast teenitud tulu keskkoolis oma kollegiaalse tulevikus. Kuigi nad kodus, olete tõenäoliselt hoolitsemine kulude, nagu toit ja peavari ja funktsionaalne riided, et nad peaksid saama suunata osa oma sissetulekust kolledžisse kokkuhoid.

Vaata Muu Haridus ja Karjäär Valikud

Kui sa oled hakanud kokkuhoid hilises kuupäev ja kui te ei saa aidata suurtes kogustes, siis peaks ikka salvestada, aga sa peaksid hoidma oma silmad muid võimalusi peale traditsioonilise nelja-aastase kolledži kogemus, kus raha teil on võimalik säästa on suurem mõju.

For starterid, teie laps võiksite uurida käivad kogukonna kolledži aasta või kaks , kui nad hoolitsevad üldhariduse nõudeid ja tõesti hone sisse, mida nad tahavad teha oma elu enne üleminekut nelja-aastase kooli lõpetada nende haridus. Autorid on kogukonna kolledži tasandil on odav ja nad tavaliselt üle otse paljud nelja aasta kolledžid ja ülikoolid. See on suurepärane viis vähendada kulusid kolledži samas teenida, et nelja-aastase kraadi.

Teie laps võib ka soovi kaaluda kaubanduse kooli . Trade koolid pakuvad tee otse kaubanduse mingisugune, mis tavaliselt pakub avenue viiakse hästitasustatud karjäär oma lapsele ilma arvelt nelja-aastase kooli. Paljud karjääri keskpunkti ümber kaubanduse kooli programmi, sealhulgas elektri tööd, torustiku, ehituse juhtimine, lennuki hooldus, mehaaniline, tehnosüsteemide töö ja paljudes teistes valdkondades.

Trade koolis kulub tavaliselt palju vähem aega kui nelja-aastase ülikooli ja tavaliselt viib inimesed otse mingi praktikaprogramm, kus nad õpivad ja lõhki vedudes professionaalselt. Kogumaksumus kaubanduse koolis on palju vähem kui nelja-aastase kooli ka, ja 529 kokkuhoid saab tavaliselt kasutada kaubelda kooli õppemaksu.

Nad võivad olla ka muid võimalusi kohe pärast keskkooli, eriti kui neil on kindel töökoht ja ei ole arvasin, päris see, mida nad tahavad teha. Kui nad otsustavad ootama aasta või kaks enne algust oma hariduse, nii et nad teatud, mida nad tahavad teha ( “lünk aasta”), see annab oma kolledži kokkuhoiu teise aasta kasvada.

Kas ei satu mõtteviisi, et ainus vastuvõetav tee pärast keskkooli on otse nelja-aastase kooli.

Ole toetav ajal College

Teine meetod vähendada vajadust kokkuhoiu ajal kolledži aastat on julgustada oma last koolihariduse lähedal, kus sa elad ja siis annab “ja toitlustamise” osa kolledži kulul otse. Teie laps jätkab kodus elada ja sa jätkuvalt pakkuda toitu, riideid ja muud põhivajadused. Nii, ainult kulud kolledži on õppemaksu ja õppematerjalid.

Ilmselt see ei ole ideaalne lahendus kõigile peredele. See Nudget õpilastel valida kooli, mis on kodule lähemal välja rahalise otstarbekuse mitte absoluutne parim valik oma hariduse tulevikku.

Põhimõtteliselt rohkem igapäevane kulud elavad sõltumatu kolledži üliõpilane, mida saab võtta kui vanem oma lapsele, seda vähem õppelaenu nad peavad tegelema ja väiksem probleem teie hilja hakata kolledži kokkuhoid.

Final Thoughts

Suur asi on meeles pidada, on see: Kunagi ei ole liiga hilja alustada säästmine kolledži teie lapsele. Teil on alati võimalik alustada säästmine, isegi kui kuupäev on hilja, ja iga dollar loeb.

Teie abi kolledži ei alga ega lõpe, kui palju olete salvestanud kas. On palju viise, kuidas teha suur rahaline erinevus nende post keskkooli hariduse ja karjäärivalikute.

Edu!

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.