Anuitetai vs gyvybės draudimas: Kuris tinka pensinės pajamos?

Home » Insurance » Anuitetai vs gyvybės draudimas: Kuris tinka pensinės pajamos?

Anuitetai vs gyvybės draudimas: Kuris tinka pensinės pajamos?
Nors anuitetai ir gyvybės draudimo tiek turi panašumų, jie yra ne tas pats. Prieš galite suprasti skirtumus ir nustatyti, kuri planas gali būti jums tinka, susijusi su pensinių pajamų planą, pirma turite suprasti pagrindinius elementus kiekvienas.

Gyvybės draudimas : Gyvybės draudimo planus teikti pajamas savo išlaikytinių, jei mirti anksčiau, nei tikėtasi. Dauguma gyvybės draudimo planus galima suskirstyti į abiejų kadencijos laiką arba visai gyvybės draudimo. Terminas gyvybės draudimo politika apima konkretų laiką, dažniausiai 10, 20 ar daugiau metų, tuo tarpu visa gyvybės draudimo polisas yra visai gyvenimo draudėjui. Kai trukmės gyvybės draudimo polisai siūlome galimybę būti konvertuojamos į visą gyvybės draudimo polisą, kai terminas baigiasi.

Daug gyvybės draudimo polisai padaryti pasiūlyti pinigų vertę ir pajamas uždirbančių galimybes, taip pat kitas gyvenimo privalumais, pavyzdžiui, kritinės priežiūros aprėpties galimybe; Tačiau tai nėra pagrindinė funkcija gyvybės draudimo polisą. Jo pagrindinė funkcija yra rūpintis savo išlaikytinių po jūsų mirties ir sumokėti už pabaigos Buitis / galutinių išlaidų.

Anuiteto grąžinimo būdas: Anuitetas planai yra skirtos suteikti pajamas senatvėje planą savininkui, jeigu jis gyvena už tikėtiną gyvenimo trukmę. Anuitetai teikti atidėtųjų mokesčių santaupas pensijai pajamų. Nors anuitetas ar turite mirties naudos gavėjų, tai nėra neapmokestinama. Anuitetai paprastai vadinama atidėtas, tiesioginį ar ilgaamžiškumo anuiteto planus.

  • Atidėtas anuitetas : Atidėtojo anuitetas yra tik kaip jis skamba. Pajamos atidedamas po įmokos mokamos iki vėlesnės datos, galbūt keletą metų. Atidėtojo anuitetai yra toliau skirstomi į fiksuoto (tradicinė , Fixed indeksuotojoje (FIA) ir kintamos anuitetą. Pagrindiniai skirtumai nuo atidėtas anuitetas planų tipų yra kaip yra gaunamos palūkanos ir ar asmuo nori padaryti saugų investicijoms ar ieško rinkos kaip grįžta su didesniu kaupimo vertės potencialą.
  • Tiesioginis anuitetas : Nedelsiant anuiteto išmokas mokanti pradedant ne vėliau kaip po vienerių metų jūs turite sumokėti savo įmoką į draudimo bendrovę. Dauguma artimiausi anuitetai yra perkamos vieną kartą, vienkartinė išmoka ir yra skirtos pradėti išmokėti ne vėliau kaip per vienerius metus po to, kai priemoka buvo mokama. Tai anuiteto planas yra skirtas žmonėms, kurie nori garantuoto pajamų gyvenime.
  • Ilgaamžiškumas Anuitetas : ilgaamžiškumo anuitetą planas yra fiksuoto pajamų anuitetą kuris gali būti išduotas bet kokio amžiaus su pajamų atidėto iki 45 metų tipą. Paprastai planai Šio tipo neplanuoja, kol jo turėtojas yra 80 metų arba vyresni. Pagalvokite apie tai, kaip papildomo pensijų planą, kuris gali smūgį, kai jūsų reguliariai pensijų planas gali būti mažėja jos išmokėjimo arba visai sustojo.

Kuris planas yra geriau?

Į nustatyti, kuri planą svarbiausia yra jums tinka – anuiteto arba gyvybės draudimo – yra pažvelgti į savo tikslą. Jei jūsų pagrindinis tikslas yra padėti jūsų išlaikytiniai ir kitus naudos gavėjus mokėti už jūsų galutinių išlaidų, sąskaitas ir yra likusių pinigų liko gyventi, jūsų Geriausia yra gyvybės draudimas, nes tai yra perduota neapmokestinamų savo gavėjams.

Kita vertus, jei jūs ieškote planą, kuris siūlo jums pajamas senatvėje tada jums turėtų būti, atsižvelgiant anuitetus. Anuiteto siūlo atidėtųjų mokesčių taupymo ir pensijų pajamas. Paprasčiau tariant – gyvybės draudimas apsaugo jūsų artimuosius, jei per anksti miršta, o anuiteto saugo savo pajamas, jei jūs gyvenate ilgiau nei tikėtasi.

Abu planai padaryti teikti mirties naudą, bet kiekvienas yra labai skirtingas variantas su skirtingais tikslais. Jei reikia patarimų sprendžiant jei gyvybės draudimo planą arba anuitetas yra jums tinka, kreipkitės į gyvybės draudimo ar anuiteto planavimo konsultantas aptarti visus variantus.

Kur galima nusipirkti gyvybės draudimo / kintamų palūkanų planą pensinės pajamos?

Yra daug patikimų bendrovių, siūlančių tiek gyvybės draudimo ir anuiteto planus. Čia galite rasti bendrovę arba į savo arba per savo draudimo agentas. Jei darai paieškos save, apsvarstyti kai kurie iš šių aukščiausios klasės bendrovių, siūlančių tiek planų, lyginant kainos: AIG Symetra, Sagicor, AMERICO, Amerikos Fidelity, Niujorkas gyvenime, Bankininkai gyvenimas ir avarijos, ir dar daugiau. Būtinai patikrinkite įmonės finansinis pajėgumas reitingus ir klientų aptarnavimo rekordą su draudimo reitingų organizacijų, tokių kaip AM Best ir JD Power & Associates “.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.