Ar gyvybės draudimo polisą viršelis Savižudybė?

Home » Insurance » Ar gyvybės draudimo polisą viršelis Savižudybė?

Ar gyvybės draudimo renkami po savižudybių?

Ar gyvybės draudimo polisą viršelis Savižudybė?

Priklausomai nuo tada, kai buvo įsigytas gyvybės draudimo polisas, gyvybės draudimas vis dar gali išmokėti išmoką mirties po savižudybės. Kaip nykščio taisykle, jei gyvybės draudimo polisas yra perkamos per dvejus metus iki savižudybės, mirties pašalpa negali būti mokama. Mes apima viską, ko jums reikia žinoti, norint padėti jums suprasti, jei gyvybės draudimo bendrovė vis dar mokės išmoką mirties, kai mirties priežastis yra savižudybė.

Manoma, kad 250.000 žmonių per metus Jungtinėse Amerikos Valstijose tapo savižudžių maitintojo, viena iš skaudžiausių situacijų spręsti. Prarasti ką nors jums patinka, o visi klausimai, kurie ateina su šios žalos yra labai sunku susidurti. Atsižvelgdama susidoroti su atsisakymo draudimo reikalavimo tokio tragedijos akivaizdoje yra patalpintas išnaudojamas, kad būtų galima tikėtis ne spręsti.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti suprasti, kaip gyvybės draudimo polisas Kūriniai savižudžio mirties punktą

Draudimo bendrovė gali ar negali sumokėti iš gyvybės draudimo polisą gavėją į savižudybės priklausomai nuo aplinkybių atveju, pagrindinis veiksnys yra rastų gyvybės draudimo polisą dviejų sąlygų buvimą:  The Suicide teikimo ir Neginčytinas punkte .

Bus naudos iš gyvybės draudimo polisą gauti mokėjimą, jei Mirtis Dėl savižudybių?

Savižudybė gali būti taikoma gyvybės draudimo daugeliu atvejų, tačiau į gyvybės draudimo politikos nuostatos yra skirtos sustabdyti žmones nuo tik perkant politiką, nes jie nori palikti pinigus savo šeimos po savižudybės.

Siekiant išvengti žmonių, naudojant tai kaip strategijos palikti pinigus iš gyvybės draudimo jų gavėjui po planuojamos mirties, yra keletas pagrindinių taisyklių vietoje.

Savižudybė ir gyvybės draudimo

Pasak naujausiais nuo savižudybės duomenimis pagal CDC JAV 2014 ten buvo daugiau kaip 40.000 mirčių dėl savižudybės .

Savižudybė yra šokiruojantis ir dažnai nenumatytų žmonės užmirštas. Tai sukrečiantys tragedija. Natūralu, kad tai būtų teisinga, kad šeimos nariai paliko kaip savižudybės aktas turėtų būti suteikta galimybė pasinaudoti iš gyvybės draudimo polisą, tačiau norint tai padaryti, tam tikros sąlygos turi būti įvykdytos, kad būtų galima išmokėti nuo sutarties. Deja, per pirmuosius dvejus metus nuo bet gyvybės draudimo polisą, yra sąlyga žinomas kaip neginčytina punkte , kaip šiame punkte rezultato, draudimo bendrovė gali užginčyti ir paneigti pretenziją dėl kelių priežasčių, viena iš jų yra savižudybė.

Ginčytina Laikotarpis gyvybės draudimo ir kaip ji įtakoja savižudžio pretenziją

Neginčijamo sąlyga gyvybės draudimo politika yra pagrindinė priežastis, dėl kurios reikalavimas būtų paneigta pagal gyvybės draudimo bendrovės per pirmus dvejus metus nuo politikos Būdamas galioti. Pasak Nacionalinės draudimo įgaliotinių asociacija (NAK), tai gavusi savižudybės mirties gali būti. Neginčijamo sąlyga leidžia gyvybės draudimo bendrovė paneigti metu konkurencingos laikotarpį reikalavimą. Išdėstyta sąlyga ginčytina laikotarpis paprastai yra dvejų metų kadencijai nuo pradinės datos draudimo politika aprėptis pirmą kartą pradėjo.

Kai iš neginčijama sąlyga terminas praėjo, tada gyvybės draudimo pretenzija tampa “nenuginčijamas” su labai rimtų problemų, pavyzdžiui, sukčiavimo ar neteisingos išimties. Jūs turite susisiekti su savo gyvybės draudimo atstovą sužinoti tikslią informaciją apie savo politiką ir šios išlygos terminą savo konkrečią situaciją.

Ar gyvybės draudimo bendrovė paneigti reikalavimą, jei mirus dėl savižudybių?

Jei politika buvo galioja trumpiau kaip dvejus metus per konkurencinį įmonės laikotarpį gyvybės draudimo polisą, tada draudimo kompanija gali ištirti pretenziją ir tada paneigti gyvybės draudimo reikalavimą, jei savižudybė yra mirties priežastis pagal NAIC. Be to, neginčijama sąlyga, gyvybės draudimo politika taip pat gali turėti savižudžio nuostatos ar sąlygos. Savižudybių nuostata adresai terminus ir sąlygas išmokų, arba jos neskyrimo mokėtinus į savižudybę konkrečiai.

Dažnai taip pat ateina su dvejų metų laikotarpį dėl išmokėjimo atskirties Dėl savižudybę. Jei jūsų politika yra savižudybių sąlygą, tada teiginys gali būti atimta vienam iš sąlygą, kuri paprastai nurodoma, kad nėra mirties pašalpa bus mokama, jei apdraustasis nusižudo sąlygų arba jei savižudybė yra mirties priežastis.

Tuo metu, kai jūs perkate gyvybės draudimo polisas, jūsų draudimo atstovas turi pareigą paaiškinti visus šiuos punktus ir politikos sąlygomis jums, taip pat kitas išimtis, savo gyvybės draudimo polisas kaip pirkimo procesą.

Yra Savižudybė teikimas ir Neginčytinas punktas tas pats?

Ne, savižudybė sąlyga ir Neginčytinas sąlyga yra ne tas pats. Neginčytinas sąlyga yra platesnė ir susijęs su draudikų sugebėjimas ginčyti arba paneigti gyvybės draudimo reikalavimą metu konkurencingos laikotarpį. Kitos priežastys Be savižudybę, taip pat skirti, pavyzdžiui, mirties metu yra neteisėtos, ar neteisingos informacijos, taip pat už “piktnaudžiavimo narkotikais ir alkoholiu” sąlygą potencialą. Tai labai svarbu gauti tikslius specifiką įsigijo pasirašant gyvybės draudimo sutartį, gyvybės draudimo politiką, kad jums nereikia baigti su netikėtumų, arba teiginys atmestas.

Kada gyvybės draudimo polisą išmokėti dėl savižudybių

Po savižudybės teikimo laikotarpį, ar konkurencinį įmonės laikotarpiui, kuris paprastai yra du metai nuo pirkimo naujos politikos datos, tada gyvybės draudimo polisas gali mokėti už savižudybę reikalavimą. Politika turėtų sumokėti mirties naudos gavėjams. Suprasti savo politikos sąlygomis, taip pat galite patikrinti šios politikos Išimčių “skiltyje, nes savižudybė nuostata gali būti skirtinga kiekvienai politikos.

Pavyzdys Kai gyvybės draudimo polisas mokės pretenziją Kai mirties priežastis yra savižudybė

Jei nėra išimtis arba išlyga galioja mirties metu, pašalina savižudybę.

Jonas ir Marija įsigijo 10 metų trukmės gyvybės draudimo polisą, kai jie susituokė, jie moka savo įmokas ir saugomi tą pačią politiką jėga. 5 metų, Marija buvo diagnozuota depresija, nors ji buvo gydymo ir darė gerai, vieną dieną, kiek šeimos šoko, jie atrado ji nusižudė. Jonas buvo nusiaubta, šeimos nariai padėjo jam gauti visą Mary reikalus, kad ir atrado savo gyvybės draudimo polisą. Nors pinigai nepadėjo jo niokojančių praradimo, šeima nustebino ir patikino, kai jie sužinojo, kad draudimo įmonė mokėtų pretenziją, nors mirties priežastis buvo dėl to, savižudybės, nes savižudybė nuostata nebetaikomi.

Pavyzdys Draudimo bendrovės neigimas yra reikalavimas dėl Savižudybė

Jeffas laikė gyvybės draudimo polisą, per pastaruosius 20 metų, kai atėjo laikas atnaujinti savo politiką, jis nusprendė, kad kadangi ji buvo 20 metų, tas pats gyvybės draudimo bendrovė dabar gali pasiūlyti geresnę politiką, todėl jis padarė tam tikrą tyrimą ir perėjo į kitą politiką natūra toje pačioje gyvybės draudimo bendrovės. Po metų jis nusižudė, jis nesuprato, kad, nes jis perėjo gyvybės draudimo polisą buvo iš naujo ginčytina laikotarpis, ir dabar taikomos savižudybių nuostata. Jo šeima buvo atmestas reikalavimą.

Pavyzdys atveju Insurance Company ženklinant Mirtis Savižudybė ir paneigti pretenziją

Tai realaus gyvenimo pavyzdys situacijos, kai draudimo bendrovė įvertino mirtį kaip savižudybės, bet tada jis buvo vėliau nustatyta, kad mirties priežastis buvo atsitiktinis. Todas Pierce buvo diagnozuotas odos vėžys 1999 metais dešimt metų, Todas buvo kelių kelionę ir jis buvo įtrauktas į mirtiną autoavariją. Draudimo bendrovė paženklinti avariją kaip savižudybės ir norėjo paneigti teiginį. Todd žmona Jane negalėjo patikėti, kad jie skambina jo mirties savižudybė. Ji nusprendė gauti advokato pagalbą, ir, kaip rezultatas, draudimo bendrovė baigėsi nustatymo su ja, o ne kreiptis į teismą. Dauguma žmonių neturi prieigos prie advokato už priimtiną mokestį, be to, niokojančių aplinkybes savižudybės, jie dažnai pasiduoti ir nebūtinai išbandyti ir kovoti su gyvybės draudimo išmoką neigimas dėl savižudybės. Šiuo atveju, ponia Pierce buvo drąsus ir kovojo už savo gyvenvietės. Tai yra reta išimtis, dauguma gyvybės draudimo reikalavimai mokami be problemų, tačiau tai yra geras pavyzdys situacijos, kai prašymą gali būti atsisakyta dėl politinių formuluočių, išlygų ir išimčių. Laimei gavėjas galėjo gauti advokatą.

Nerimauja gyvybės draudimo ir savižudybių?

Jei Jūs ar kas nors žinote, kenčia nuo depresijos arba psichikos liga, arba tiesiog turintys sunku, svarbiausia, ką galite padaryti, tai gauti pagalbos sau ir jiems, kad jums niekada nereikės nerimauti dėl savo gyvybės draudimo polisas, ir jei ji bus išmokėti iš savižudybės atveju.

Jei esate savižudybė maitintojo, esate vienas iš milijonų žmonių JAV ketvirtį, nebijokite pasiekti, kad daugelio organizacijų. Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo išaiškinti savižudybės poveikį gyvybės draudimo politikos mokėjimų, tačiau labiau raginu jus pasiekti ir reikia pagalbos per kokios pusės šiuo klausimu, kad Jūs esate. Mes visi esame paliesti savižudybės, depresija ir psichikos ligos ir taip pasiekti ir dirbti kartu, gali būti padėti,

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.