Ar jums reikia nuo visų rūšių rizikos draudimo polisą?

Home » Insurance » Ar jums reikia nuo visų rūšių rizikos draudimo polisą?

Ar jums reikia nuo visų rūšių rizikos draudimo polisą?

Vienas iš variantų gali būti pasiūlyta, kai jūs perkate savo namų draudimo polisą, daugiabuciu namu draudimu arba nuomininkas draudimas yra, ar ne jūs norite tai nuo visų rūšių rizikos politiką.

Nuo visų rūšių rizikos draudimas taip pat gali būti nurodytas kaip “Comprehensive” arba “Open pavojų”

Kas yra visų rūšių rizikos draudimo polisas?

All-rizikos draudimo sutartis ar atidaryti pavojai politika suteikia jums aprėptį ir apsaugą nuo visų “rizikos” arba pavojų, kad gali pakenkti jūsų namus ar turinį ir asmeninę nuosavybę, nebent “rizikos” neįtraukiami konkrečiai politikos formuluotės.

Tai reiškia, kad jei jums reikia pateikti ieškinį dėl staigaus arba atsitiktinio sugadinimo, jums bus padengtos ant visų rūšių rizikos politiką, nebent draudimo bendrovė įrodo, žala buvo padaryta, arba yra kažkas rezultatas, kad yra specialiai neįtrauktas, įrašyti į sąrašą arba ribotas ta redakcija.

Kas parinktys Čia Be visų rizikos draudimą?

Yra daug galimų variantų, kai jūs perkate aprėptį jūsų namuose, be to, visų rūšių rizikos, kaip antai:

 • įvardytas pavojuose politikos galimybė
 • politika, kuri suteiks Jums visas rizikos jūsų pastate, ir tik pavadintas rizikos rūšių nuo jūsų asmeninių daiktų ar turinį

Koks skirtumas tarp visų rizikos draudimą ir pavadino pavojų draudimo?

Nuo visų rūšių rizikos draudimas apima daugiau dalykų, kad gali atsitikti, nes ji apima viską, kad neatmetama. Tai brangesnis tipo politiką.

Pavadinta pavojuose aprėptis apima tik riziką, kad konkrečiai išvardytos politikos, todėl, nes jis apima daug mažiau, tai yra pigesnis politika.

Pavadinta pavojuose: Tik apima tai, kas konkrečiai paminėta, kaip taikoma nuo politikos. Pavadinta pavojuose yra ribotos aprėpties politika ir paprastai turi apie keliolika kuriems riziką.
Visa rizika: Teikia jums aprėpties už viską, kad gali atsitikti, jei jis yra specialiai neįtrauktas.

Pavyzdžiai visų rūšių rizikos politikos aprėptis vs Pavadinta pavojai

Pavyzdžiui, jei turite nuo visų rūšių rizikos politiką dėl pastato ir turinį, ir draugas ateina per, siekiant padėti jums įdiegti televizorių savo narvą, ir jūsų draugas lašai tai ir ne tik pertraukos televizorių, bet žalos grindis, nuo visų rūšių rizikos politika būtų padengti žalą grindų ir televizorių, nes jis buvo staigus, netikėtas, tol, kol iš visų rizikos politikos formuluotės nėra sąraše esančio, kaip kažkas teksto matyti, kad yra uždrausta situaciją.

Su vardu pavojų politiką, jei ji sako, kad esate apdraustas tik ugnies, dūmų žalą, žaibo ir šaldytų vamzdžių, tada situacija buvo aptarta anksčiau, nebūtų taikoma, nes ji nėra įtraukta.

Kitas pavyzdys būtų, jei turite kanalizacijos atsargines kopijas, ir tai nėra konkrečiai nurodyta, kaip padengti, tada jums bus nesiseka. Kadangi viskas rizikos politiką, ji būtų taikoma, jei jis nebuvo atmesti pagal netaikymas skyriuje politikos formuluotės. Kanalizacijos atsargines gali būti pašalinti, todėl tai, kodėl svarbu žinoti išimčių, ir pamatyti, jei jūs galite pridėti aprėpties, kad yra svarbu jums ant visų rūšių rizikos politiką per patvirtinimu. Patvirtinimai yra dar vienas būdas pridėti aprėpties politikos

Ar jums reikia nuo visų rūšių rizikos politiką?

Jūs esate geriausias asmuo, kad nustatyti, ar jums reikia nuo visų rūšių rizikos politiką, nes tai tikrai jūsų pasirinkimas, ką jūs norite būti apdraustas.

Geriausias būdas padaryti sprendimą yra nustatyti, kokios pozicijos jums būtų, jei kažkas nutiko jūsų namuose ir jums sužinojau jums buvo neapdraustas už jį.

Visada kreipkitės į draudimo bendrovę arba atstovą, kas kainų skirtumas būtų tarp visų rūšių rizikos politikos ir Pavadinta pavojų politiką. Kartais kainų skirtumas yra tik keli doleriai per mėnesį.

Svarbu visada gausite tiek kainų variantų, o ne prisiimti visų rūšių rizikos bus per brangu.

Jei norite sutaupyti pinigų, padidinti savo atskaitomas taupyti pinigus ant jūsų priemoka, ir gauti geresnę aprėptį.

Statistika apie vidaus draudimo išmokų ir rizikų

Pagal ISO statistika apie namą nuostolių bei naujausiais duomenimis iš draudimo informacinės instituto , 5.9 procentų apdraustųjų namuose turėjo pretenzijų.

Duomenų nuo 2015 rodo, kad iš visų namų draudimo išmokų, maždaug 97 procentų buvo sugadintas turtas teiginiai. Tai buvo aukščiausio lygio rizika, kelianti reikalavimus:

 • 23,8 proc atėjo iš ugnies ir žaibo
 • 20,3 proc nuo vėjo ir krušos
 • 45,1 proc iš vandens padarytos žalos ir užšaldymo
 • 1,8 proc nuo vagystės
 • 6.1 procentų nuo “visų kitų turtinę žalą”, kuris apima vandalizmą ir kenksminga blogybių

Ką paprastai neįeina į visa rizikos politiką?

Kiekviena draudimo įmonė gali pasirinkti, ar įtraukti daugiau aprėptį apie savo nuo visų rūšių rizikos politiką ribojant išimtis kaip pridėtinės vertės gražintis, tačiau suteikti jums bendrą idėją čia yra keletas pavyzdžių daiktų, kurie paprastai neįtraukti ant visų rūšių rizikos politiką :

 • Žala graužikų arba kenkėjų
 • Kai vandens padarytos žalos rūšių, pavyzdžiui, Kanalizacijos Atgal Aukštyn gali būti neįtraukiamos. Tai svarbi dalis jūsų draudimo suprasti. Visada klausti , kokių rūšių vandens padarytos žalos yra įtraukti arba neįtraukti į savo politiką.  
 • Žemės judėjimas
 • potvynis
 • Branduoliniai incidentai
 • Teroro aktai
 • Lūžimo trapių daiktų
 • mechaninis pasiskirstymas
 • tarša
 • Nusidėvėjimą
 • Paslėptos ar paslėptų trūkumų
 • laipsniškas žala

Tai tik pavyzdžiai, yra daug daugiau elementų Uždraustos ar konkrečiai nurodyti ant visų rūšių rizikos politiką, svarbu paklausti savo draudimo bendrovę arba atstovą, ką jie, nes kiekviena draudimo įmonė yra skirtingas ir aprėpties skiriasi.

All-Rizikos draudimo polisas gali jums kainuoti šiek tiek daugiau, bet dėl ​​visų skirtingų dalykų jis gali apimti, tai paprastai verta viskas rizikos politiką, kai šis pasirinkimas yra prieinamas jums.

Tai būdas geriau strategija mokėti šiek tiek daugiau ant atskaitomas, ir turi visas rizikos draudimą, nei mokėti keletą dolerių mažiau draudimo, o ne tai, kad reikalavimas, kuriems ne visi.

Jūs niekada nežinote, kas gali suklysti, ar kokios avarijos gali įvykti, ši politika duos jums daug geresnę apsaugą, kad jums nereikia per ieškinio situaciją nerimauti, kaip daug.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.