Ar jūs naudojate savo kredito kortelės balai negerai?

Home » Credit and Debt » Ar jūs naudojate savo kredito kortelės balai negerai?

Ar jūs naudojate savo kredito kortelės balai negerai?

Kai naudojamas teisingai, geras atlygis kreditinės kortelės gali padėti jums padas jūsų banko sąskaitą, atnaujinti atostogas, finansuoti nemokamą kelionę arba skustis žemyn savo sąnaudas. Daugelis Apdovanojimai kortelės šių dienų pakuoti tiek daug vertę į savo atlygio programų, potencialiai gali pėsčiomis su šimtais dolerių vertės dovanėles – ypač jei jūs naudojate savo kortelę dauguma jūsų išlaidas ir tada atsiperka pusiausvyrą visiškai kiekvieną mėnesį.

Jei jums nereikia mokėti dėmesį į tai, kaip jūs rinkti ir praleisti jūsų kietajame uždirbtus balai, nors, jums gali baigti paliekant laisvą pinigus ant stalo. Čia yra šeši būdai galbūt naudojate savo kortelę balai negerai nesuvokdami.

Jūs nesate stebėjimo, kaip jūs uždirbti juos. Kad dauguma jūsų atlygis kreditine kortele ir uždirbti tiek daug mylių ar taškų, kiek įmanoma, jums reikia pasinaudoti visais premijų galimybė jums gauti. Dėl kai kurių korteles, tai reiškia, kad sekti savo išlaidas ir naudodami kortelę kiekvieną kartą perkant, kad uždirba atlygių premiją. Su kitomis kortelėmis, tai reiškia, pasinaudojant atskirų premijų galimybes, pavyzdžiui, išpirkimo premijoms arba premijų kiekis praleisti tam tikrą sumą.

Jūs išleidžiate savo taškus prekes. Dauguma Apdovanojimai kortelės jums prekiauti savo balai nemokamai prekes, pavyzdžiui, namų elektronika ar namų apyvokos. Bet išpirkimo vertės šių atlygių pirkimo tipai paprastai baisi – ypač lyginant su didesnės vertės variantų, pavyzdžiui, kelionės. Pavyzdžiui, priklausomai nuo jūsų kredito kortelės, 50000 Apdovanojimai taškai gali pirkti jums $ 250 skaitmeninį fotoaparatą, 500 $ dovanų kortelę arba $ 750 lėktuvo bilietą. Norėdami gauti didesnę grąžą savo atlygio pirkinius, patikrinkite kortelės išpirkimo vadovas ir pasirinkti atlygiai, kad pirkti Jums daugiau su mažiau taškų.

Jūs esate eikvoti taškų nebrangios kelionės. Be to, jūs išspausti daugiau naudos iš savo balai, jei jūs naudojate juos ilgesnį skrydžių ar pricier viešbučių. Pavyzdžiui, viešbutis kredito kortelė gali imti tą patį skaičių taškų, nesvarbu, ar jūs apsistojate kambarį, kad reguliariai kainuoja $ 100 per naktį arba $ 400 per naktį. Norėdami gauti maksimalią naudą iš savo atlygio kortelės, išsaugokite taškų pricier kelionės, kad priešingu atveju jums kainuoti pluoštas grynaisiais pinigais.

Jūs išleidžiate pinigų išpirkti savo “nemokamai” apdovanojimus. Kai Apdovanojimai kortelės reikės eiti per kortelės išdavėjas užsisakyti atlygių finansuojamas keliauti, bet tada imti išpirkimo mokesčius, jei jūs padaryti jį per telefoną. Norėdami išvengti gauti mokestis už išpirkti savo atlygį, užsisakyti keliones per savo skyriaus emitento interneto apdovanojimai portalo arba pasirinkti kelionių kortelę, kuri leidžia jums užsisakyti savo kelionę savarankiškai ir gauti kompensaciją už jį.

Jūs compartmentalizing savo atlygiai programas. Daugelis kredito kortelės jums perkelti savo taškus į kitas lojalumo programų, pavyzdžiui, oro dažnų skrydžių programas. Bet jei jūs neturite pasinaudoti šia paslauga, jums gali praleisti progos įsigyti laisvai keliauti greičiau arba gauti daugiau naudos iš savo atlygio pajamas. Pavyzdžiui, jei jums tiesiog reikia pora šimtų taškų pirkti nemokamą kelionę į savo mėgstamą oro, galite naudoti papildomų taškų, jūs turite likusių iš savo atlygio kortelę. Prekybos taškų tarp skirtingų lojalumo programas, taip pat suteikia jums daugiau lankstumo, kad jūs neturite apriboti, kada ir kur keliaujate.

Jūs taip pat galite rasti, kad jūsų kredito kortelės Apdovanojimai taškai yra verta daugiau, kai jūs perkelti juos į kitą programą.

Jūs esate paliekant apdovanojimus nepanaudoti sąskaitą. Tai vienas dalykas sutaupyti iki savo apdovanojimus, kol jūs turite pakankamai mylių arba taškų įsigyti didelį kelionę. Bet jei jūs nepamirštant savo atlygį be priežasties, jums gali baigti prarasti jas apskritai. Daugelis nauda nustoja galioti po vos per kelerius metus savo sąskaitą, o kitos kortos atnaujinimo naudą kasmet tik tada, jei jūs nuolat naudojant savo kortelę. Jūs taip pat gali ateiti į apgailestauju sutaupyti iki jūsų taškų, jei jūsų emitentas mažina jūsų balai vertę prieš jūs net išpirkau juos.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.