Ar man reikia santaupas banke, jei turiu Investicijos?

Home » Investing » Ar man reikia santaupas banke, jei turiu Investicijos?

Ar man reikia santaupas banke, jei turiu Investicijos?

Gyvenimas turi mesti brangus būdas stebina savo kelią, nesvarbu, ar jis susijęs su transporto priemonių skaidyti ar oro kondicionieriai blogai namie. Kai šie neplanuotų sąskaitas pop-up, kad taupymo svarba tampa akivaizdi. Štai kodėl tai yra svarbu turėti Neatidėliotinos pagalbos fondas tiems nenumatytų išlaidų.

Geriausia, kad neatidėliotinos pagalbos fondas turėtų būti pakankamai pinigų padengti bet nuo trijų iki šešių mėnesių “vertės pragyvenimo išlaidas. Kai kurie žmonės net eiti taip toli, kad kojinių toli metus susikaupusį sąskaitas. Bet kuriuo atveju, esmė yra turėti iš karto turimą pinigų šaltinį taip, kad, kai dėl nenumatytų streikų, jums nereikia kreiptis į skolos padengti tuos staigius išlaidas.

Su išlaikyti savo pinigus užrakinta taupomosios sąskaitos problema, tačiau tai, kad darydamas tikrai Stunt jos augimą. Šių dienų, jums bus pasisekė pelnyti 1% metinę palūkanų normą tradicinės taupomąją sąskaitą, o jei buvo investuoti, kad pinigai į akcijų rinkoje, jūs lengvai gali pamatyti vidutinį metinį grąžos 7% ar daugiau.

Per trumpą laiką, kad skirtumas gali nesvarbi. Bet įsivaizduokime, jūs galėsite sutaupyti iki 20.000 $, ir jūs laikykite jį į banką per 30 metų laikotarpį, visą laiką uždirbti 1% palūkanas nuo šios sumos. Po trijų dešimtmečių, kad $ 20,000 išaugs iki maždaug $ 27.000. Dabar, užuot registravę, kad pinigus į banką, tarkime, jūs investuoja ir užkliūti, kad 7% vidutinė metinė grąža mes tiesiog kalbėjomės apie tai. Po 30 metų, jums bus sėdi ant $ 152,000 – gana skirtumą.

Aišku ten daug prarasta laikyti pinigus banke. Todėl kyla klausimas: Ar jums tikrai reikia, kad neatidėliotinos pagalbos fondo, jei turite investicinį portfelį bakstelėkite?

Apsaugoti savo pagrindinę

Yra dvi priežastys, kodėl jis protingas, kad išsaugoti savo skubios pagalbos santaupas banke. Pirma, taupomosios sąskaitos yra lengvai prieinama. Jūs neturite laukti likviduoti turtą gauti pinigų, bet galite paprastai patraukti savo pinigus vietoje, jei to reikia.

Kitas privalumas išlaikyti savo neatidėliotinos pagalbos fondo banke yra tai, kad jūs neturite rizikuojate prarasti pagrindinę – jeigu esate neviršija FDIC limitą. Kitaip tariant, jei jums laikytis $ 20,000 į banką, kad suma negali eiti – jis gali tik eiti.

Jei investuoti, kita vertus, visada yra rizika, kad jūs prarasite ant tikros pagrindinės. Tačiau dar didesnis pavojus, kurių imtis vienu metu pasitraukimą, kai rinka yra žemyn.

Įsivaizduokite, jums atsitikti per savaitę susiduria su namų remonto situaciją, kai rinkoje užima svarbų būgniniai. Jei jums reikia mokėti savo rangovas karto ir jūs priversti parduoti investicijas nuostolingai nedelsiant gauti, kad pinigų, kad pinigai jums pabučiuoti atsisveikinti.

Galite ginčytis, kad, atsižvelgiant į kartais praradimas yra verta, nes dėl didesnės grąžos potencialą. O kai scenarijų, jums gali būti teisus. Bet ar tai tikrai rizika esate pasiruošęs imtis?

Tai sakė, turintys tvirtą investicinę sąskaitą ir ne Neatidėliotinos pagalbos fondas nėra blogiausia situacija, galite įdėti save. Įsivaizduokite išleisti $ 5,000 per mėnesį, tokiu atveju jūsų pagalbos fondas turėtų kristi kažkur $ 15,000 iki $ 30,000 diapazonas. Jei turite 5000 $ į banką, bet 80.000 $ investicijų, tegul face it – jūs vis dar gana geros formos. Ir jei jie baigti atsižvelgiant nuostolių, ne tik jūs turite gražią pagalvėlę, bet jūs tikriausiai susigrąžinti tam tikru momentu. Bet jei sėdite ant $ 15,000 iš viso , jūs geriau turėti tuos pinigus į banką, ir tada pradėti bet kokią papildomą lėšų jums sukaupti į investicijų sąskaitą.

Galiausiai, nors ji protinga turite dedikuotą neatidėliotinos pagalbos fondo, jūs nenorite eiti už borto, bet. Yra yra toks dalykas kaip turintys per daug pinigų grynaisiais pinigais, todėl, kai jūs turite, kad apsauginis tinklas įkurtas, būtinai pradėti investuoti į savo santaupas poilsio geresnių ilgalaikę grąžą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.