Ar tai protingiau Naudokite debeto ar kredito kortele?

Home » Credit and Debt » Ar tai protingiau Naudokite debeto ar kredito kortele?

Ar tai protingiau Naudokite debeto ar kredito kortele?

Nors jie gali atrodyti lygiai panašūs nuošalioje viduje jūsų piniginėje, kredito ir debeto kortelės atstovauti du labai skirtingus mokėjimo metodus.

Naudojant debetine kortele yra panašus į mokėdami grynaisiais ar senamadiškas popieriaus čekiu. Debetine kortele (kuri taip pat skiriasi nuo išankstinio apmokėjimo debeto kortele) yra susieta su jūsų banko sąskaitą, o kai atliksite pirkimą, lėšos būtų pašalinti iš savo turimą balansą.

Kreditinės kortelės, kita vertus, veikia gana skirtingai. Kai jūs naudojate kredito kortelę padaryti pirkimą, jūs iš esmės imant paskolą iš jūsų kredito kortelės išdavėjas kurį vėliau bus reikalaujama sumokėti atgal. Kad paskola yra sudarytas iš iš anksto nustatytą sumą, oficialiai vadinamas jūsų kredito limitas. Tai gali būti grąžinta, o tada parengti dar kartą. Tai gali pasireikšti daugiau ir daugiau už tiek metų, kiek norite naudoti kortelę.

Kaip ir visi finansinių produktų, yra privalumus ir trūkumus, susijusius su tiek debeto ir kredito korteles. Jei jau turite išankstinę nuomonę, kurios yra geriausias tipo plastiko, pabandykite nustatyti tie panaikinti akimirką, ir pažiūrėtų į naudą ir trūkumus kiekvienos mokėjimo būdas turi pasiūlyti išvaizdą.

apsauga nuo sukčiavimo

Kreditinė kortelė ir debeto kortelė sukčiavimu yra, deja, gana dažnai. Niekas neapsaugotas. Aš buvau iš Kreditinė kortelė sukčiavimu per daug kartų auka skaičiuoti. Tikimybė yra gana padorus, kad jūs jau nagrinėjo neteisėtus mokesčius tam tikru momentu, galbūt keletą kartų. Laimei, kai jūsų kredito kortelės informacija yra pažeista ar pavogtas, jūs labai gerai apsaugotas nuo finansinių požiūriu.

Sąžiningo kreditinių Atsiskaitymo įstatymas (FCBA) yra federalinis įstatymas, kuris saugo tave Jeigu jaučiate kreditinės kortelės vagystės ar sukčiavimo. Per FCBA, jei pranešti neteisėtus mokesčius kortelės emitento per 60 dienų, jūsų atsakomybė už suklastotus sandorius yra apribotos iki 50 $.

Ant FCBA apsaugos, visų pagrindinių kredito kortelių tinklų (Visa, MasterCard, American Express, ir atrasti) Keturi turėti nulis atsakomybės sukčiavimu politiką. Tiesą sakant, jūs tikriausiai niekada mokėti nė cento, jei pranešti Kreditinė kortelė sukčiavimu greitai. Ir pinigai, kurie buvo pavogti arba “naudoti” be jūsų sutikimo yra tikrai ne jūsų pinigai – tai kortelės išdavėjas pinigai.

Verta paminėti, kad elektroninis lėšų pervedimas įstatymas (ELPA) narės apsaugo jus nuo nesankcionuotų debeto kortelių sandorių, taip pat. Tačiau ELPA anketa apsaugos yra mažiau patikimas.

Pavyzdžiui, pagal ELPA, jūsų atsakomybė už neteisėtų operacijų lipa iki $ 500, o ne 50 $ jei laukti daugiau nei dvi darbo dienas pranešti apie sukčiavimą. Be to, skirtingai nuo sukčiavimo su kredito kortele, kai atsiranda neteisėto debeto operacijos, tai jūsų pinigai, kad buvo pavogtas. Tai gali sukelti kitų problemų priimančiosios, jei, pavyzdžiui, jūs neturite prieigos prie lėšų, kad turėtų būti jūsų banko sąskaitą, kai nuoma, vekseliai, ar kitus finansinius įsipareigojimus tapo mokamas.

kredito statybos

Kitas atidarymo ir naudojant kreditinę kortelę atsakingai privalumas yra tai, kad tai turi potencialą, siekiant padėti jums sukurti stipresnę kreditą. Laikykite savo kredito kortelės likučiai žemas, ir, pageidautina, atsipirko visiškai kiekvieną mėnesį, ir padaryti kiekvieną mokėjimą laiku. Jūs tikriausiai pamatyti šios sąskaitos turi teigiamą poveikį jūsų kredito balai per tam tikrą laiką.

pažaboti pereikvojimas

Pagrindinis privalumas, kad žmonės sieja su naudojant debeto korteles per kredito korteles yra tai, kad debetinės kortelės atgrasyti pereikvojimas, ar net būtų neįmanoma. Jums gali būti puikus pinigų vadybininkas, tačiau jei pasirinksite naudoti debeto kortelę, bent jau nebus vyksta į skolą.

Tuo tarpu, kai 29 mln amerikiečiai atliekami kredito kortelės balansas dvi ar daugiau metų, tai rodo, kad jie nuolatos išleidžia daugiau nei jie gali sau leisti.

Tačiau tiesa yra ta, kad jei turite pereikvojimas problemą, debeto kortelė bus ne iš tikrųjų ją išspręsti. Tai bus tik apriboti savo išlaidas į pusiausvyrą savo atsiskaitomosios sąskaitos. Kita vertus, galite atidaryti kredito kortelės sąskaitą su tyčia mažo limito ir galbūt pasiekti tą patį tikslą, o vis dar naudojasi geresnių sukčiavimo apsaugą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.