Are You Збереження досить для виходу на пенсію?

Home » Budgeting » Are You Збереження досить для виходу на пенсію?

 Are You Збереження досить для виходу на пенсію?

Рятуєте вас достатньо грошей для виходу на пенсію?

Є кілька теорій про те, як відповісти на це питання. Я рекомендую ходити через всі ці вправи, так що ви отримаєте загальне уявлення про той чи чи не ви на трасі.

Якщо ви біжите через всі ці правила емпіричного, і більшість дасть вам результат великих пальців вгору (про те, що ви на треку), ви, ймовірно, добре. Але якщо кілька тестів лакмусовими сказати вам, що ви не на трек, це може бути сигналом того, що ви повинні збільшити свої пенсійні внески.

З урахуванням сказаного, давайте подивимося:

# 1: Відсоток

Перше правило емпіричного просто: ви економити не менше 15% від кожної зарплати на пенсійних рахунках, як 401k, 403b або ІР?

Пам’ятайте, що роботодавець матчів кваліфікуватися до цієї суми. Якщо ваш роботодавець відповідає першій 5% від вкладу, наприклад, ви можете заощадити 10% від вашого доходу, фішки роботодавця в інший 5%, і ви економите в цілому 15%.

# 2: Замінити 70 до 85 відсотків

Популярне правило емпіричного є те, що ви повинні бути в змозі замінити 70 до 85 відсотків від вашого поточного доходу на пенсії. Якщо ви і ваш чоловік заробити 100 000 $ в поєднанні, наприклад, ви повинні генерувати $ 70000 до $ 85000 на рік виходу на пенсію.

Слід визнати, що це некоректне правило емпіричного, як це залежить від припущення, що ваші витрати (витрати) тісно корелює з вашим доходом. (Негласне передумовою є те, що ви проводите більшу частину того, що ви робите).

Я рекомендую модифікувати цю тактику, перехоплюючи поточні витрати.

Це призводить до наступного кінчику …

# 3: Оцінити за допомогою вашого поточних витрат

Інший спосіб підійти до цього: оцінити, скільки грошей вам потрібно на пенсію.

Почніть з вашими поточними витратами. Це близько наближення того, скільки грошей (з поправкою на інфляцію долара), ви хочете витратити на пенсії.

Так, у вас є витрати сьогодні, що ви не будете мати у відставці, наприклад, іпотека. (В ідеалі, які будуть погашені під час виходу на пенсію). Але ви також будете мати пенсійні витрати, які не несуть сьогодні, як певне марнотратне здоров’я і відслужила життя витрати по догляду. А в ідеалі, ви також будете подорожувати більше, насолоджуватися більше хобі, і віддаватися трохи.

В результаті, ви можете бюджет на пенсію, якщо припустити, що ви будете витрачати приблизно таку ж суму, яку ви проводите в даний час.

Давайте розберемо приклад, щоб проілюструвати це. Давайте припустимо, що ви і ваш чоловік в даний час витрачати $ 60 000 на рік (незалежно від доходу), і що ви хотіли б жити на бюджет в розмірі $ 60 000 на рік під час виходу на пенсію.

Наступним кроком буде дивитися на ваші очікувані виплати соціального страхування, які ви можете отримати на веб-сайті Управління соціального страхування. Це агентство покаже вам, скільки грошей ви на трасі, щоб отримати. Ви можете також використовувати інструмент оцінювач на сайті SSA, якщо ви не можете увійти в свій особистий рахунок.

Давайте припустимо, що ви навантажені, щоб отримати $ 20000 на рік від SSA. Це означає, що ви будете мати потребу в пенсійний портфель, який може створювати інші $ 40 000 у рік (для досягнення загальної вартістю $ 60,000).

Для того, щоб зробити 40 000 $ в рік, ви будете потребувати принаймні $ 1 мільйон у вашому портфелі.

Це дозволяє зняти портфель в розмірі 4 відсотків на рік, що, як правило, розглядається в якості безпечної швидкості виведення.

Ідеально підходить. Тепер ви знаєте свою цільову мету.

Використовуйте онлайн пенсійний калькулятор, щоб побачити, якщо поточні внески ставлять вас на трасі, щоб побудувати портфель в розмірі $ 1 мільйона чоловік. Якщо це не так, то вам потрібно більше інвестувати в ваших пенсійних рахунках.

(Якщо ви економите $ 2500 в місяць, наприклад, в податковому відклала рахунок, який росте на 7 відсотків в річному обчисленні, ви будете мільйонером в 17 років. Якщо ви можете зберегти тільки $ 400 в місяць, він буде вважати вас 39 років, щоб створити що мільйон.)

заключні думки

Рятуємо вас досить для виходу на пенсію? Якщо ви відкладаючи принаймні 15 відсотків свого доходу, то короткий і простий відповідь так.

Але, щоб отримати більш повне уявлення про те чи ні, ви зберігаєте досить, оцінити свої витрати під час виходу на пенсію, а потім отримати уявлення про те, скільки з цих витрат повинні бути згенеровані з вашого інвестиційного портфеля. Тоді просто подивіться на тому чи не ваші внески ставлять вас на шляху, щоб генерувати ці гроші зі свого портфеля.

Якщо ви стурбовані тим, що ви не економити достатньо, це ніколи не завадить, щоб підвищити ваш внесок тільки трохи. Якщо нічого іншого, додаткові заощадження не дадуть вам додали душевний розум.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.