Are You Ready nusipirkti būstą?

Home » Finance » Are You Ready nusipirkti būstą?

Are You Ready nusipirkti būstą?

Šį savaitgalį iššūkis ruošiasi pirkti namą. Yra daug priežasčių, kodėl jums gali būti nepasirengusi pirkti namą šiemet, bet svarbu apsvarstyti galimybę, ir imtis priemonių, kad pasiruoškite pirkti namus. Jūs niekada neturėtų pajusite į pirkti namo, o jums reikia palaukti, kol esate pasiruošę. Planavimas ir sutaupyti dabar bus lengviau jums pirkti namą, kai ateis laikas.

1. Ar jūs pasiruošę?

Pirmiausia jums reikia siekiant nustatyti, ar esate pasirengęs pirkti namus. Jis gali būti sunku nustatyti, ar reikia nuomotis arba pirkti. Paprastai jums nereikėtų pirkti namą, jei jūs planuojate būdamas teritorijoje bent trejus daugiau metų. Jei ne jūs imtis didesnę hitu nei jei nuomojosi. Kitas dalykas, apsvarstyti, yra, ar esate finansiškai pasirengę pirkti namą. Ne tik jūs imtis dėl hipotekos ar namas mokėjimo, kai jūs perkate namą, bet jūs taip pat tampa atsakingu už visus remonto, kurios turi būti padaryta dėl namuose. Pradžia remontas ir priežiūra gali būti labai brangu, ir jūs turite turėti gerą dydžio neatidėliotinos pagalbos fondo, prieš jums pirkti namą. Planas netikėtų išlaidų ir parengti biudžetą ir lazdas į jį, todėl jūs Nepervertinkite ir veido prarasti savo namus galimybę.

2. Kokio tipo Home Jei Jūs Pirkti?

Kai esate pasiruošę pirkti, galite turėti keletą skirtingų variantų. Jei esate vienišas, tai gali padaryti daugiau prasmės pirkti namu arba miesto namo, kad turi mažiau priežiūros, ar jūs galite tai vieta, kur jūs galite turėti kambariokai. Jei turite mažą šeimą, jums gali būti ieškote ne starterio namuose, bet jūs taip pat turėtų apsvarstyti tokius dalykus kaip mokyklų srityje. Jūs taip pat gali būti būti atsižvelgiant seną namą, kad jūs planuojate renovuoti. Jei norite, galite pasirinkti variantą, kuris leidžia augti šiek tiek kaip šeima. Jūs tikrai norite pasirinkti sritį, kuri jums bus patogiau gyvena, jei jūs galų gale turėjo vaikų, net jei esate vienišas.

3. Kokio tipo Hipotekos jums tinka?

Trečia jūs turėtumėte apsvarstyti įvairių tipų hipotekos kurie yra prieinami. Jūs turėtumėte pasirinkti fiksuotą palūkanų hipotekos, o ne reguliuojamas norma hipoteka. Tai reiškia, kad jūsų namuose mokėjimas liks ta pati. Be to, turėtumėte eiti su trumpiausią terminą, kad galite sau leisti. Penkiolika metų paskolos sutaupyti pinigų interesų ir mokėjimai nėra daug daugiau nei trisdešimt metų paskolą.

4. Kaip aš galiu Pasiruoškite pirkti namą?

Ketvirta, jei nesate pasirengę pirkti namus šiais metais, tada, ką jums reikia padaryti, norint ten patekti? Sukurti planą, kuris bus parengti jums pirkti namus. Planas turėtų apimti gauti iš bet kokios skolos, kad jūs turite, sutaupyti iki avarinį fondą Jei turite sunku Atliekant mokėjimą ir įmoka už savo namus. Dažnai žmonės padaryti perkant namų klaidą, kol jie yra pasirengę. Įmoka bus trukdyti jums vyksta po vandeniu savo būsto, jei jūsų namuose vertė sumažėja ateityje. Blogiausiu atveju galite prarasti namus, arba galite pradėti jį piktintis, nes tai riboja tai, ką jūs galite padaryti. Būkite tikri, kad peržiūrėti šių priežasčių pirkti ar laukti pirkti namus prieš jums padaryti savo sprendimą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.