Atstājot Legacy: Kāpēc jums ir nepieciešams īpašuma plāns

Home » Finance » Atstājot Legacy: Kāpēc jums ir nepieciešams īpašuma plāns

Atstājot Legacy: Kāpēc jums ir nepieciešams īpašuma plāns

Tuvojas tēmu īpašumu plāni bieži vien var būt neērti diskusija daudz. Bet kam ir īpašuma plāns, apzinoties to, ko tā saka, un pārliecinoties, ka tas atspoguļo jūsu vērtības un vēlmes, ir viens no lielākajiem dāvanas jums var sniegt savus cilvēkus.

Atbildes uz jautājumiem par nekustamā īpašuma plānošanu atspoguļo mūsu ļoti cilvēka vēlmi izvairīties runāt par mirst. Tās ir dažas kopīgas atbildes, kad cilvēki tiek jautāts par viņu īpašuma plāniem:

 • Mums nav viens. Mēs zinām, ka vajadzētu, bet mēs vienkārši neesam gotten ap to.
 • Mēs to darījām testamentu sen, kad mūsu bērni bija jauni, bet tagad šie bērni ir bērni paši.
 • Mums ir īpašuma plāns, un / vai trastiem, bet mēs neesam pārliecināti, ko tā saka, vai tiešām nozīmē.

Finanšu konsultantu uzdevums ir palīdzēt klientiem uzsākt, turpināt vai pabeigt šo sarežģīto sarunu. Dažreiz pārējie lēmumi ir viegli. Citas reizes pāri nepiekrist, un tur var būt uzlīmēšanu punkti, kas paralizēt savus lēmumus. Dažreiz nav skaidrs cilvēks aizpildīt iesaistītās piemēram izpildītājs, aizbildnis bērniem, vai pilnvara lomas.

Kamēr mēs neesam juristi, un nevar un nedod juridisku konsultāciju, mēs varam palīdzēt sagatavot un sniegt skaidrību par savu pirmo vizīti ar advokātu.

Kā Aktīvi tiek izplatīti

Ja jums nav par īpašuma plānu valstij rada vienu jums. Pēc nāves, praktiski visi līdzekļi tiek sadalīti šādos veidos:

 • Īpašumtiesības – Ja jūsu īpašums pieder kopīgiem īrnieki ar apgādnieka zaudējums, aktīvu iet uz atlikušajiem pārdzīvojušais īpašniekiem. Tātad, ja jums pieder savu māju ar savu dzīvesbiedru, jūsu laulātais saņem to.
 • Atbalsta saņēmēji – Parasti jūs nosaukt saņēmējus par pensiju plāniem, dzīvības apdrošināšana un veselības krājkontu.
 • Ar gribas vai valsts tiesību aktiem, – kaut ko, kas nav sadalīta ar īpašumtiesībām vai saņēmējam. Daži cilvēki domā, ka viņi nebūs vajadzīga griba, jo viņu laulātais saņem visu, ko īpašumtiesības vai saņēmējam. Kaut kas var būt taisnība, kas notiek, ja jūs abi mirst kopā?

Otrā laulība, ģimenes kabīne, bērns ar īpašām vajadzībām, daļēju interese par nekustamā īpašuma daļas (ģimenes saimniecības utt), ir piemēri, kā aktīvu sadalījumu var kļūt sarežģīta.

Mantojumu plāns atspoguļo to, ko jums ir svarīga

Jūsu īpašuma plāns var kalpot kā pārdomas par to, kas ir svarīgs jūsu dzīvē. Tie var būt grūti sarunas, bet ir svarīgi.

 • Ja esat labdarības giver dzīves laikā, vai vēlaties turpināt šo mantojumu nāves brīdī?
 • Cik daudz ir pietiekami vai pārāk daudz, lai jūsu bērniem vai citiem ģimenes locekļiem?
 • Kā jūs noteikt, kas ir godīgi? Bieži to, kas ir “taisnīga” ne vienmēr ir “vienādi.”

Ja rīcībnespējīga, kurš pieņem lēmumus par jūsu vārdā?

Īpašums plānošana ietver arī jautājumus par kuriem, un kā tiek pieņemti lēmumi, ja jums ir rīcībnespējīga.

 • Kurš būs veikt finanšu lēmumus? Pilnvara vai dzīves trestu?
 • Kurš būs veselības lēmumus? Veselības aprūpes direktīvas ir būtiski dokumenti. Kam ir piekļuve jūsu medicīniskos ierakstus ar esošajiem HIPPA noteikumiem?

Mantojumu plāns attīstās, kā savā dzīvē izmaiņas

Estate plānošana nav kaut kas jums jādara vienu reizi, un tad jūs esat darīts. Jūsu īpašums plānu vajadzētu mainīt, kā jūsu dzīves izmaiņas. Zemāk ir daži papildu apsvērumi:

 • Ja jums ir bērni, jūs vēlaties, lai dotu naudu tieši ar viņiem?
 • Kādā vecumā jūs vēlaties jebkuri pieauguši bērni, lai saņemtu mantojumu? Jūs varat izlemt, ka vēlaties naudu uzticību saviem pieaugušajiem bērniem ilgāk nekā jūsu norādītajiem sākotnējos īpašumu plāni, vai arī jūs varat apskatīt jūsu pieaugušiem bērniem un teikt viņiem nebūtu jāgaida vai nodarbojas ar kādu trastu, ja miris tagad.
 • Jūs, iespējams, nav bijis labdarībai nodoma agrāk dzīvē, bet tagad darīt, vai jūsu labdarības nodoms varētu būt mainījusies.

Esmu zaudējis līdzi, cik daudz dažādu testamenti es esmu darījis manā dzīvē. Tas atspoguļo faktu, ka man nav bērnu, bija partneru attiecībās, kas 34 gadus pirms es saņēmu tiesības stāties laulībā, ir nekustamo īpašumu citā valstī, ir labdarības vēlmes, un, ka es esmu finanšu plānotājs, kas tic plānošanā .

Viens no lielākajiem dāvanas jums var sniegt savus cilvēkus, ir jūsu īpašumu kārtībā. Ņemot rakt caur mirušo mīļajiem finanšu dzīvi, lai noteiktu, kādi tie ir, un nav, ir papildu slogs, kas var izvairīties.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.