Best pensiju fondos

Home » Retirement » Best pensiju fondos

 Best pensiju fondos

1. Konstruēt Total Return Portfolio

Viens kopīgs veids, lai izveidotu pensijas ieņēmumus ir izveidot portfeli akciju un obligāciju indeksu fondos (vai strādāt ar finanšu konsultantu, kurš dara to). Portfeļa ir paredzēts, lai panāktu respektablu ilgtermiņa atdeves likmi, un pa ceļam, jūs ievērot noteikto kopumu atsaukumu līmenis noteikumu, kas parasti ļauj izņemt 4-7 procentiem gadā, un pēc dažiem gadiem, pieaugums jūsu anulēšana inflāciju.

Jēdziens aiz “kopējo atgriešanās”, ir tas, ka jums ir vērstas 10 līdz 20 gadu vidējo ikgadējo peļņu, kas atbilst vai pārsniedz jūsu atteikuma likmi. Kaut arī jums ir vērstas uz ilgtermiņa vidējo, vienā gadā jūsu atdeve būs atšķiras no šī vidējā diezgan daudz. Lai sekotu šāda veida ieguldījumu pieeju, jums ir saglabāt daudzveidīgu sadalījumu neatkarīgi no gada uz gadu, kāpumus un kritumus portfeli.

Tu ņem izņemšanu, izmantojot to, ko sauc par sistemātiska izņemšana plānu. Esiet piesardzīgs, kā jūs projicēt potenciālos uz rezultātiem, kad regulāri atsaukumus iznāks pensionēšanās secību tirgus atdevi var ietekmēt iznākumu.

Ir daudz variācijas uz kopējo atgriešanās ieguldījumu stratēģiju, piemēram, laika segmentācija, un aktīvu un pasīvu saskaņošanu, kur drošas investīcijas tiek izmantotas, lai apmierinātu gandrīz termiņa naudas plūsmas vajadzības, un uz izaugsmi orientētas investīcijas tiek izmantoti, lai finansētu nākotnes naudas plūsmas vajadzības.

pieredzējuši investori kopējā peļņa pieeja ir vislabāk izmantot, tiem, kam patīk pārvaldīt savu naudu, un ir bijusi padarīt loģisku, disciplinēta lēmumus, vai arī darbā konsultantu, kas izmanto šo pieeju. Kad izdarīts labi, ka kopējais ienākumu portfelis ir viens no labākajiem pensiju ieguldījumiem, jūs varat veikt.

2. Izmantot Pensionēšanās fondi

Pensionēšanās ienākumu fondi ir specializēta veida kopieguldījumu fondu. Tās automātiski piešķirt naudu pāri diversificēta portfeļa akcijām un obligācijām, bieži pieder izvēli citu savstarpējo fondu. Ieguldījumi tiek pārvaldīti ar mērķi ražot ikmēneša ienākumi, kas tiek izplatīts ar jums. Šie līdzekļi ir konstruēti, lai nodrošinātu all-in-one paketi, kas ir paredzēti, lai veiktu kādu konkrētu mērķi.

Daži fondi ir mērķi radīt lielāku ikmēneša ienākumiem, un to var izmantot dažas galvenais, lai sasniegtu savus izmaksa mērķus. Citi līdzekļi ir zemāks ikmēneša ienākumu summu, kopā ar mērķi saglabāt pamatsummu.

Ar pensiju ienākumu fondu, jums saglabāt kontroli pār pamatsummas un var piekļūt savu naudu jebkurā laikā. Protams, ja jūs izņemt kādu no jūsu pamatsummas, jūsu nākotnes ikmēneša ienākumi pēc tam iet uz leju.

3. Tūlītēji Ikgadējie

Visi ikgadējie ir apdrošināšanas veids, nevis ieguldījumu. Es arī viņus par labāko pensijas investīciju sarakstā, jo to mērķis ir radīt ienākumus, un tas ir tas, kas jums nepieciešams pensijā.

Ar tūlītēju mūža rentes, jums ir nodrošināt jūsu nākotnes ienākumus. Apmaiņā pret vienreizēju maksājumu, apdrošināšanas sabiedrība sniedz jums garantēta ienākumi uz mūžu (vai kāda cita vienošanās laika posmā). Garantija ir tikpat spēcīga kā apdrošināšanas sabiedrības, kas to izdod kvalitāti.

Ir fiksēti tūlītējas ikgadējie kā arī mainīgās tūlītējas mūža rentes. Daži piedāvā ienākumi, kas palielinās ar inflāciju, taču tas nozīmē, ka jūs sākt saņemt mazāku ikmēneša summu.

Jūs varat arī izvēlēties termiņu rente, piemēram, 10 gadu izmaksas, kopīgu dzīves izmaksa (atbilstošu, ja esat precējies, un vēlas ienākumus vai nu no jums, kas var būt ilgs mūžs) vai vienas dzīves izmaksu.

Tūlītēja ikgadējie var būt labs risinājums tiem, kam nav daudz citi avoti garantēto ienākumu, tiem, kas mēdz būt vairāk nekā-iepērkas (tas nozīmē, viņi var pavadīt vienreizēju naudas summu pārāk ātri, un tam nav nekāda kreisi) un vientuļajiem ļaudīm ar ilgu dzīves ilgumu.

4. Nopirkt Obligācijas

Kad jūs nopērkat obligāciju, jums aizdevumu savu naudu vai nu valdībai, sabiedrība vai pašvaldība. Aizņēmējs piekrīt maksāt jums procentus par laiku noteiktu summu, un tad, kad saite nogatavojas jūsu galvenais ir atgriezta. Procentu ienākumi, vai arī raža, jūs saņemat no obligācijām (vai no obligāciju fonds), var būt stabils ienākumu avots vecumdienās.

Obligācijas ir kvalitātes vērtējumi, lai dotu jums priekšstatu par finansiālo stiprumu obligācijas emitents. Ir īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa obligācijas. Ir arī obligācijas ar regulējamiem procentu likmēm, ko sauc par peldošās procentu likmes obligācijas, kā arī augsta ienesīguma obligācijas, kas maksā augstāku kupona likmes, bet ir zemākas kvalitātes novērtējumu. Obligācijas var iegādāties kā paketes veidā obligāciju savstarpējā fonda vai obligāciju biržā tirgotā fonda, vai arī jūs varat iegādāties atsevišķas obligācijas.

Pensijā atsevišķas obligācijas var izmantot, lai veidotu obligāciju kāpnes ar dzēšanas termiņiem, kas noteikti, lai atbilstu jūsu nākotnes naudas plūsmas vajadzības. Šo ieguldījumu struktūra ir bieži sauc par aktīvu un pasīvu saskaņošanas vai laika segmentāciju.

Galvenā vērtība obligāciju svārstīsies kā procentu likmju izmaiņas. Ar pieaugošo procentu likmju vidē, jūs varat sagaidīt esošos obligāciju vērtības iet uz leju. Ja plānojat turot saķeri ar termiņu pamatsummas svārstības nav nozīmes. Ja jums pieder obligāciju savstarpējo fondu, un ir nepieciešams, lai pārdotu to izmantot līdzekļus uzturēšanās izdevumus, galvenās svārstības būs jautājums.

Nopirkt obligācijas par ienākumiem, ko viņi ražo un / vai par garantēto pamatsummu jūs saņemsiet, kad tie nobriest, nepiedāvā iegādāties tos gaidījis augstu atdevi, vai gaidāt veikt peļņu par kapitāla vērtības pieaugumu.

5. noma Nekustamais īpašums

Nomas īpašumu var nodrošināt stabilu ienākumu avotu, bet tur būs uzturēšanas prasības, un, ja jums pieder nekustamo īpašumu, jūs neizbēgami rodas negaidītas izmaksas. Pirms jūs pērkat nomas īpašums jums ir nepieciešams, lai aprēķinātu visus iespējamos izdevumus, jums var rasties vairāk nekā paredzamo termiņu plānojat savu īpašumu. Jums arī vajadzēs faktors neaizņemto-neviens īpašums tiks izīrēts 100 procentiem no laika.

Ieguldījumu īpašums ir bizness, nevis get bagāti-ātri piedāvājums. Tiem, ar nekustamo īpašumu pieredzi, vai arī tiem, kas vēlas, lai šo laiku, lai padarītu to biznesa nomas nekustamo īpašumu, var dot lielu pensijas investīcijas.

Ja jūs nezināt, kur sākt apsvērt lasīt grāmatas par nekustamo īpašumu investīcijām, runāt ar pieredzējušiem investoriem, un pievienoties nekustamā īpašuma investīciju klubs.

Nav iet ārā un sākt ieguldīt nekustamajā īpašumā, bez darot savu mājasdarbu. Esmu noskatījos cilvēki pāriet uz nekustamā īpašuma bandwagon vienkārši tāpēc, ka viņi zināja, draugs vai kaimiņš, kurš to izdarīja ļoti labi, ar nekustamo īpašumu. Jūsu draugs vai kaimiņš var būt zināšanas vai pieredze, kas jums nav. Getting uz ieguldījumu, jo kāds cits bija veiksmīgs ar to, nav pareizais iemesls, lai to izdarītu.

6. Variable Annuity Ar mūža ienākumiem Rider

Mainīgais rente nav tas pats ieguldījumu veids kā tūlītēju mūža renti. Mainīgas rente, jūsu nauda iet uz portfeļa ieguldījumu, kas jums izvēlēties. Jūs piedalīties ieguvumiem un zaudējumiem šiem ieguldījumiem, bet par papildus samaksu, jūs varat pievienot garantijas, ko sauc braucējiem. Domājiet par braucēja kā umbrella- jums nav nepieciešams, bet tas ir tur, lai aizsargātu jūs vissliktākā scenārija.

Braucēji, kas nodrošina ienākumu iet ar daudziem nosaukumiem, piemēram, dzīvojamās labuma braucējiem, garantētiem izņemšanas pabalsti, mūža minimālo ienākumu braucējiem, uc Katram ir atšķirīgs formula, kas nosaka garantijas veids tiek sniegti. Mainīgais rente ir sarežģīti, un man ir konstatēts, ka daudzi cilvēki, kas piedāvā viņiem nav labs satveriet par to, ko produkts dara un nedara. Braucēji ir maksas, un es bieži redzēt mainīgās mūža rentes, kuru kopējās maksas, kas darbojas apmēram 3-4 procenti gadā. Tas nozīmē, ka, lai padarītu naudu ieguldījumiem ir nopelnīt atpakaļ maksas un pēc tam daži.

Anuitātes ir apdrošināšanas produkts. Pārdomāts plānojums jādara, lai noteiktu, vai jums vajadzētu apdrošināt kādu no jūsu ienākumiem. Ja atbilde ir jā, tad jums ir izdomāt, ko veido, lai iegādātos annuity in (IRA vai izmantojot bezskaidras pensijas naudu), kā ienākumi tiks aplikti kad jūs to izmantot, un to, kas notiek ar anuitātes pēc jūsu nāves .

Es reti redzēt pienācīgu plānošanu izdarīt pirms iegādes mainīgo ikgadējiem pabalstiem. Diemžēl visu pārāk bieži mūža rente ir nopirkts, jo kāds bija naudas un pārdošanas persona ierosināja viņi iegulda savu naudu uz mainīgo Anuitātes produktu. Tas nav finanšu plānošana.

7. Saglabājiet Daži Safe Investments

Jūs vienmēr vēlaties, lai saglabātu daļu no jūsu pensijas ieguldījumu drošā alternatīvas. Galvenais mērķis jebkuru drošu ieguldījumu, ir aizsargāt to, kas jums ir, nevis radīt augstu pašreizējos ienākumus.

Es ieteiktu visiem pensionāriem ir kāda rezerve konta (ārkārtas fonds). Šis konts nav jāiekļauj kā aktīvu pieejamu ražot pensijas ienākumus. Tas ir tur, kā drošības tīklu; kaut vērsties pēc neparedzētiem izdevumiem, kas var būt pieejami pensijā.

Tāpat, ja jūs neesat pārliecināts, ko darīt ar savu naudu, novietot to drošā investīcijas, kamēr jūs to laiku, lai pamatotu lēmumu. Pārāk daudzi cilvēki steidz nodot savu naudu investīciju, jo viņi jūtas kā tas nebūtu sēžot bankā pārāk ilgi. Viņi galu galā pieņemot lēmumu skriešanās, kas ir nekad nav laba ideja.

Making pārdomātas, labi informētus lēmumus par ieguldījumiem, ir nepieciešams laiks. Kamēr jūs izglītot sevi, vai aptaujājot konsultantus tas ir pilnīgi labi novietot savu naudu kaut kur droši. Nav cienījamu profesionāli gatavojas spiediena tevi padara ātru investīciju lēmumu. Ja jūs sajūta spiesti jums var nebūt saistīti ar kādu, kas ir jūsu interesēs prātā.

8. Ieņēmumi ražo slēgtos fondus

Par slēgtajiem fondiem vairums ir paredzēti, lai ražotu mēneša vai ceturkšņa ienākumiem. Šo ienākumu var nākt no procentiem, dividendēm, nodrošinātajām zvanus, vai dažos gadījumos no pamatsummas atgūšanu. Katram fondam ir atšķirīgs mērķis; daži pašu krājumi, citi pieder obligācijas, daži rakstīt uz kuriem zvanīt, lai radītu ienākumus, citi izmanto kaut ko sauc par dividenžu uztveršanas stratēģiju. Noteikti darīt savu pētījumu pirms pirkšanas.

Daži slēgtie fondi izmanto sviras-tas nozīmē, viņi aizņemas pret vērtspapīriem fondā, lai nopirktu vairāk ienākumu ražo vērtspapīriem un tādējādi spēj maksāt augstāku ienesīgumu. Sviras nozīmē papildu risku. Gaidīt galvenā vērtība visu slēgto fondu diezgan nepastāvīgi.

Pieredzējuši investori var atrast slēgto fondu, lai būtu atbilstošs ieguldījums par daļu no savas pensijas naudu. Mazāk pieredzējušiem investoriem vajadzētu izvairīties no tiem, vai tie pieder, izmantojot portfeļa vadītājs, kurš specializējas slēgtajiem fondiem.

9. Dividendes un dividenžu ienākumi fondi

Tā vietā, lai iegādāties atsevišķus krājumus, kas maksā dividendes, jūs varat izvēlēties dividenžu ienākumu fondu, kas pieder un pārvaldīt dividendes maksāt krājumu jums. Dividendes var nodrošināt stabilu avotu pensijas ienākumu, kas var pieaugt katru gadu, ja uzņēmumiem palielināt to dividenžu izmaksa, bet sliktos laikos, dividendes var arī tikt samazināta vai pārtraukta pavisam.

Daudzi publiskas akciju sabiedrības ražot to, ko sauc par “kvalificētu dividendes”, kas nozīmē, ka dividendes tiek apliktas ar zemāku nodokļa likmi nekā parasto ienākumu vai procentu ienākumiem. Šī iemesla dēļ, tas var būt visvairāk nodokļu efektīvu naudas līdzekļu vai akcijas, kas ražo kvalificētas dividendes nav pensijas kontu ietvaros (kas nozīmē ne iekšpusē IRA, Roth IRA, 401 (k), uc)

Esiet piesardzīgs dividenžu maksātāja krājumu vai fondu ar ražu, kas ir diezgan lielāks nekā to, kas, šķiet, ir vidējais rādītājs. Augstas ražas vienmēr pavada papildu riskiem. Ja kaut kas maksā ievērojami augstāka raža, to dara tāpēc, lai kompensētu jums uzņemties papildu risku. Nelietojiet ieguldīt neizprotot risku, ka Jūs lietojat.

10. Nekustamā īpašuma ieguldījumu fondi (NĪIT)

Nekustamā īpašuma ieguldījumu uzticības vai REIT, ir kā savstarpējā fondā, kas pieder nekustamo īpašumu. Profesionāļu komanda pārvalda īpašumu, savākt īri, samaksāt izdevumus, savākt pārvaldības maksu par darot, un izplatīt atlikušo ienākumu jums, investors.

NĪIT var specializēties vienā no īpašuma veida, piemēram, daudzdzīvokļu ēkas, biroju ēkas, vai viesnīcu / moteļi. Ir nenoteiktas publiski tirgoto NĪIT, parasti pārdod ar brokera vai reģistrēts pārstāvis, kas saņem komisijas, kā arī publiskajā apgrozībā NĪIT kas tirdzniecībā biržas un to var iegādāties ikviens ar brokeru kontu.

Ja to izmanto kā daļu no diversificētā portfelī, NĪIT var būt piemērota pensiju ieguldījumu. Sakarā ar nodokļu īpašības ienākumu NĪIT rada, tas var būt labākais rīkot šāda veida investīcijas iekšpusē nodokļu atlikto pensijas kontu, piemēram, IRA.

Ja jūs esat veikuši to beigām šajā sarakstā, apsveicu! Uzziniet visu varat, un atcerieties, tas padara visvairāk nozīmē izvēlēties savu pensiju investīcijas kā daļu no kopējā investīciju plānu. Investīcijas ir vislabāk izvēlas strādāt kopā, nevis kā individuālu risinājumu. Visi 10 sniegtie varianti, var sajaukt un saskaņota, un ko izmanto kā daļu no plāna.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.