Best veidi, kā Make Money emuāri iesācējiem

Home » Online Business » Best veidi, kā Make Money emuāri iesācējiem

Best veidi, kā Make Money emuāri iesācējiem

Vai jūs tiešām pelnīt naudu blogošana, pagriežot jūsu personīgo kaislības, zināšanas vai pieredzi par reālo ienākumu internetā?

Tuvu desmit gadus pēc tam, kad Wall Street sabrukumu, cilvēki joprojām atrast ir grūti atgūt agrākos zaudējumus un savilkt galus. Mazāk un mazāk no mums var paļauties uz stabilu, nodarbinātību mūža garumā, un tiem, kas ir tik laimīgs, algu un pabalstu (ja tādi ir) ir tik tikko pietiek, lai apmierinātu savas pamatvajadzības.

Otrkārt darbs, kāds? Amerikā, ģimenēm divas ienākumu ir norma, bet domā par postījumiem tas vraki par savu ikdienas dzīvi. Tu esi tik izsmelti līdz brīdim, kad jūs nokļūt mājās no darba, tu tikko ir pietiekami daudz laika un enerģijas, lai vakariņas un palīdzēt bērniem, kas ar savu mājasdarbu. Pat tas kļūst grūti, ja jūs strādājat vairāk nekā vienā vietā, vai vakaros vai brīvdienās.

Realitāte ir, mēs virzāmies uz ārštata un GIG ekonomikā, kur arvien vairāk cilvēku ir pelnīt naudu savā ziņā caur sānu kņadas. Un no populārākajiem pusē hustles ir izveidot tiešsaistes klātbūtni un pelnīt naudu blogošana.

Tas nav pārsteigums, ka vairāk un vairāk cilvēku meklē informāciju par to, kā sākt tiešsaistes uzņēmumu, lai radītu papildu ienākumus (vai pat pilna laika ienākumi) internetā.

Internets ir veikusi blogošana mainstream, līdz vietai, kur var būt vairāk nekā pusmiljardu blogus internetā, kā jums izlasīt šo rakstu.

Kamēr ienākumi paaudze nav vienīgais iemesls (vai pat labākais iemesls), blogu, iespējas pastāv, lai cilvēki, lai radītu papildu ienākumus ar blogu.

Ja jūs esat jauns, lai blogošana vai arī tikai nesen sāku blogu! Apsveicam! Es ceru, ka jūsu galvenais motivācija ir sniegt vērtīgu saturu jūsu lasītājiem, jo ​​tas, kā jūs izveidot ekspertu statusu savā nišā ilgtermiņā.

Tomēr nekas nepareizs ar veikt dažas papildu naudu, izmantojot blogošana un vairākas vienkāršas metodes pastāv, lai iegūtu bumbu velmēšanas.

Tam vajadzētu iet par sevi saprotams, ka, lai pelnītu naudu ar blogu tas ir labākais, lai sāktu off, izvēloties rentabla niša tirgū; kaut kur ir pierādīts tirgus, kas krustojas ar savu kaislības, intereses un pieredzi.

Tiklīdz jūs esat darījuši to, ka tas ir tikai jautājums, kā iegūt mājas lapā satiksmes, veidojot savu e-pasta abonentu sarakstā, un pelnīt naudu tiešsaistē. Pieņemsim to apskatīt dažas no visstraujāk, vienkāršākais un visrentablākajām veidus jūs ca pelnīt naudu tiešsaistē ar blogu.

1. Google Adsense

Google Adsense var būt ātrākais un vieglākais veids, kā iesācējiem, lai sāktu pelnīt pasīvā ienākumus ar blogu. Pamata Idejām Adsense ir tas, ka jūs varat parādīt Google reklāmas savā mājas lapā, un tad, kad apmeklētājs uzklikšķina uz šīm reklāmām jums procentos no reklāmas izmaksām. Jūs esat noteikti esat redzējuši reklāmu par citu cilvēku mājas lapas; Jums var būt šīs reklāmas uz jūsu emuāru vai tīmekļa vietne, kā arī.

Adsense ir kontekstuālās reklāmas tīkls, kas liek partneru (uzņēmējdarbības) reklāmas savā mājas lapā. Tas ir viegli uzstādīt, viss, kas jums jādara, ir kopēt un ielīmēt dažas kodu dota jums no Google vietās vēlaties parādīt reklāmas savā tīmekļa vietnē.

Google parādīs reklāmas no reklāmdevējiem, kas mača ar saturu jūsu mājas lapā, lai ideāli jūsu mājas lapas apmeklētājiem ir redzēt atbilstošas ​​reklāmas.

Neuztraucieties, ka jūsu emuārs niša nevarēs izdarīt kvalitatīvu reklāmas jūsu vietnē. Google Adsense ir viens no lielākajiem tīkliem tīmeklī, tāpēc jums vajadzētu saņemt pietiekami veselīgu sarakstu noklikšķināmo vietnes, lai piesaistītu savu lasītāju.

Un Google ir pietiekami gudrs, lai tikai parādīt reklāmas savā tīmekļa vietnē, kas ir saistīti ar saturu jūsu mājas lapā, tāpēc daudzos gadījumos tas var uzlabot lietotāju pieredzi jūsu vietnē, un reklāmas var būt noderīgi.

Tikai pārliecinieties, ka jūsu saturs ir augstākās kvalitātes!

Lai gan Adsense ir populārs risinājums, es domāju, ka filiāli informācija mārketings ir arī lielisks veids, kā padarīt praktiski pasīvā ienākuma tiešsaistē.

2. Amazon Associates

Amazon Associates ir sen izveidota in-house filiāli programma Seattle balstītu palaist Amazon.com-ar lielāko tiešsaistes mazumtirgotājs mūsdienu pasaulē.

Tā piedāvā blogeri iespēju nopelnīt komisijas, reklamējot Amazon vietnē piedāvātajiem produktiem, ar nosacījumu, apmeklētājiem klikšķu savā emuārā, Amazon.com un veikt pirkumu.

Pamatideja ar Amazon Associates ir tas, ka jūs varat iegūt izsekošanas saiti, kas ir unikāla ar jums, ka saites uz jebkuru produktu, pārdoto Amazon.com. Ja kāds noklikšķina uz saites uz jūsu emuāru, un dodas atpakaļ uz Amazon un iegādājas objektu, jums ir kreditēts ar pārdošanu.

Ir daudzi veidi, kā jūs varat veicināt Amazon produktu uz jūsu mājas lapā. Jūs varētu būt produktu katalogu (izvilkts no Amazon.com) savā blogā, varat rakstīt atsauksmes un saiti uz produktiem, ko jūs ieteiktu uz Amazon, un jūs varat būt ieteicamo resursu lapu jūsu mājas lapā; tikai nosaukt dažus.

Viens caveat par Associates ir, ka tas, iespējams, ir piemērots Emuāru autori, kuri raksta par merčendaizings, mazumtirdzniecības produktu un iepirkšanās godīgu bitu. Loģiski, tas palīdzēs jūsu sniegumu, ja apmeklētāji ierodas jūsu mājas lapā, kas jau noslieci uz pirkšanu.

Programma darbojas, kļūst Amazon saites, baneri, vai logrīkus (piemēram, slīdrādes, “Mana izlase”, “Vēlmju saraksts Widget”) uz jūsu lapas.

Viens papildu ieguvums ir, ka, ja kāds uzklikšķina uz saites no savas tīmekļa vietnes Amazon un beidzas iegādāties vairākus objektus (ne tikai vienība jūs veicināt), tad jūs varētu saņemt kredītu par visu pārdošanu! Iedomājieties, ka jūs ieteiktu grāmatu par Amazon, jūsu apmeklētājs dodas uz Amazon, lai nopirktu grāmatu – un, kamēr viņi tur viņi galu galā pērkot jaunu TV, Sony PlayStation, un dažas citas lietas … jūs saņemsiet kredītu visi pārdošanu. Ne tikai tas, bet jebkuru pārdošanas, kas tiek veikti šādos 15 dienu laikā no šī klienta tiek ieskaitīti jūs kā labi.

Vēl viens veids, kā pelnīt naudu ar Amazon, publicējot digitālās grāmatas par Amazon iekurt.

3. Affiliate Marketing digitālajiem produktiem

Kā jau minēju iepriekš, par manu mīļāko veidus, kā pelnīt naudu internetā, ir, veicinot digitālo informācijas produktu kā filiāli.

Tāpat kā Amazon.com ir tirgus fiziskā pārdotajai precei internetā; ir arī biržas digitālo produktu, ko pārdod internetā, kā arī.

Viens no populārākajiem digitālo produktu tirgos ir Clickbank.com . Jūs varat meklēt Clickbank tirgū produktiem, kas saistīti ar jūsu tirgus un veicināt tos savā mājas lapā, rakstīt atsauksmes, utt

Tāpat kā ar Amazon, ja kāds uzklikšķina uz saites un iet atpakaļ un pērk produktu Jums ir veicināt, jūs saņemsiet komisijas par procentuālo daļu pārdošanu.

Viens pievilcīga iezīme veicināt digitālo informācijas produktiem ir tas, ka komisijas mēdz būt augstāka nekā fiziskiem produktiem; sākot jebkur no 10% līdz 50% vai pat vairāk. Piemēram, ja kāds pārdod digitālo informācijas produktu par $ 500 ar 50% komisijas – jūs varat nopelnīt par katru pārdošanu 250 $. Tas ir daudz lielāks nekā komisijas par fiziskiem produktiem sakarā ar augstu peļņu.

4. Izveidot E-grāmatas un informācijas produkti

Regulāra blogošana ir ideāls mācību pamats, lai izveidotu e-grāmatas , joprojām ir viens no populārākajiem veidiem informācijas produktiem, kas tiek pārdoti ar tiešsaistes uzņēmēji jau šodien.

Apsveriet jūsu blogus, kā “bezmaksas” informācija, ka jūs piedāvājat lasītājiem, lai pierādītu savas zināšanas. Ar laiku tie kļūst jūsu fani, un ir gatavi padziļinātu materiāla. Šī ir jūsu iespēja, lai pelnītu naudu-, iepazīstinot ar savu e-grāmatas pārdošanai līdzās savu bezmaksas emuāru.

Tikai pārliecinieties, ka e-grāmata balstās uz jūsu emuāru izejas do not vienkārši rehash to, ko viņi jau ir redzējuši! Galu galā, šie cilvēki tagad maksā klientu un saņems sajukums ar vecu informāciju. Vēlāk, kā jūs kļūtu izveidota un savu arhivētā materiāls kļūst plašāka, aptaujas lasītājiem, lai redzētu, kādas tēmas viņi ir ieinteresēti uzzināt vairāk par to, un, iespējams, kādas tēmas par e-grāmatām, viņi būtu ieinteresēti iegādāties.

Atkal, jūs varat pārdot ebook par daudz augstāku cenu, nekā regulāra grāmatu un labumu no daudz augstākas peļņas normu.

5. Piedāvājums One-on-One Coaching

Šis ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā jūs varat pārvērst savu pieredzi par naudu. Tas, ka jūs publicējat blogu un sniedzot informāciju savā tirgū, liek jums eksperts savā nišā. Daudzos gadījumos cilvēki vēlas saņemt individuālu padomu tieši no eksperta savā tirgū.

Jūs varat vienkārši safasēti lapu savā blogā piedāvā vienu-on-one coaching, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas tām ir vai dot viņiem padomus skaists maksu.

Ievērojiet, ka es izvairīties liekot īpašu dolāros par summu, jūs varat veikt no blogošana. Tas nāks uz leju, lai jūsu darba ētiku, savas prasmes, kā rakstnieks, savu spēju radīt mērķtiecīgu satiksmes, un vienkāršā veco labu veiksmi. Tas ir mazliet kā beisbola: visi spēlēja kā bērns, tikai neliela daļa padarīt to koledžas bumbu, vēl mazāku skaitu kļūtu profesionāli, bet tikai krējums no ražas padara to lielie uzņēmumi.

Jums ir jāizlemj, kur blogošana “lielās līgas”, jūs vēlaties, lai galu galā.

Realitāte ir tāda, ka, jo arvien vairāk cilvēku no visas pasaules nāk tiešsaistē, jo grūtāk būs iegūt uzmanību tiešsaistē un radīt ienākumus. Tieši tāpēc tas ir tik svarīgi koncentrēties uz savu e-pasta sarakstu, lai jūs varētu sekot līdzi saviem apmeklētājiem, veidot attiecības un palielināt pārdošanas apjomus.

Tas ir teikt, ka ir neskaitāmi veiksmes stāsti, kas tur, un veiksmes formula ir pārsteidzoši vienkārša. Tas ir tikai atkarīgs no jums, lai saņemtu to izdarīt!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.