Best Ways to Make Money Blogging algajatele

Home » Online Business » Best Ways to Make Money Blogging algajatele

Best Ways to Make Money Blogging algajatele

Kas sa tõesti teha raha blogging keerates oma isiklikke kirgi, teadmisi või kogemusi arvesse reaaltulu internetis?

Ligi kümme aastat pärast Wall Street kokkuvarisemist, inimesed on ikka leida see raske taastada varasema kahjumi ja ots otsaga kokku tulla. Vähem ja vähem meist loota stabiilne, elukestva tööhõive ja neile, kes on nii õnnelik, palk ja hüvitised (kui üldse) on vaevu piisav, et täita meie põhivajadused.

Teiseks töö, keegi? Ameerikas, kaks sissetulekuga peredele on norm, kuid arvan, et kaose see rusud oma igapäevaelus. Sa oled nii ammendatud selleks ajaks saad töölt koju, siis vaevalt on piisavalt aega ja energiat, et teha õhtusöök ja aidata lapsi läbi oma kodutöö. Isegi see on keeruline, kui te töötate rohkem kui ühes kohas, kas õhtuti või nädalavahetustel.

Reaalsus on meil liiguvad vabakutseline ja kaarik majanduses, kus üha rohkem inimesi on raha nende endi tingimustel läbi pool sagin. Ja kõige populaarsem pool hustles on luua online-kohalolek ja raha blogging.

See ei ole üllatav, et üha rohkem inimesi otsivad teavet selle kohta, kuidas alustada online-äri, et tekitada täiendavat tulu (või isegi täistööajaga tulu) internetis.

Internet on teinud blogimine mainstream, kuni punktini, kus võib olla üle poole miljardi blogid internetis te lugeda see artikkel.

Kuigi sissetulekute põlvkond ei ole ainus põhjus (või isegi parim põhjus) blogi, võimalused on olemas, et inimesed loovad täiendava tulu blogi.

Kui te olete uus blogimist või on hiljuti alustanud blogi, õnnitlused! Loodan teie peamine motivatsioon on pakkuda väärtuslikku sisu oma lugejatele, sest see on, kuidas sa luua eksperdi staatust oma niši pikemas perspektiivis.

Siiski on midagi valesti teha mõned ekstra raha kaudu blogimist ja mitmeid lihtsaid meetodeid olemas saada palli veerema.

See peaks olema iseenesestmõistetav, et selleks, et teha raha blogis on kõige parem alustada valides tulus nišš turul; midagi, kus on tõestatud turul, mis lõikub oma kirgi, huvid ja teadmised.

Kui olete seda teinud, see on lihtsalt asja saada veebisaidi liikluse, hoone oma e-posti abonentide nimekirja ja raha võrgus. Võtame pilk mõned kiireim ja kõige kasumlikum võimalusi, ca teha raha online blogi.

1. Google Adsense

Google Adsense võib olla kiireim ja lihtsaim viis algaja teenida passiivset tulu blogi. Põhiideed taga Adsense on, et saate kuvada Google’i reklaame oma veebilehel ja kui külastaja klikib nende reklaamide saad osa reklaami kulud. Olete kindlasti näinud reklaame teiste inimeste veebilehtedel; sul võib olla nende reklaamid ilmuvad oma blogis või koduleheküljel samuti.

Adsense on kontekstuaalne reklaam võrgustik, mis asetab partner (äri) reklaame oma veebilehel. See on lihtne üles seada-kõik, mida pead tegema, on kopeerida ja kleepida mingi kood antakse teile Google kohtades soovite reklaame kuvatakse teie veebilehel.

Google näitab seejärel kuulutustest reklaamijate mängu sisu oma veebilehel, et ideaalis veebisaidi külastajad näevad asjakohaseid reklaame.

Ärge muretsege, et teie blogi nišš ei saa juhtida kvaliteediga reklaame saidile. Google Adsense on üks suuremaid võrgustikke veebis, nii et sa peaksid saama piisavalt terve nimekiri klikitav saidid meelitada oma lugejaskonnale.

Ja Google on piisavalt targad, et reklaame ainult veebisaidi, mis on seotud sisu oma veebilehel, et paljudel juhtudel võib see suurendada kasutajate kogemusi saidi ja reklaamid võivad olla abiks.

Lihtsalt veenduge, et teie sisu on kõrgeima kvaliteediga!

Kuigi Adsense on populaarne valik, ma arvan, et partner teavet marketing on ka suurepärane võimalus teha peaaegu passiivset tulu online.

2. Amazon Associates

Amazon Associates on pikaaegsete in-house partnerlusprogramm juhivad Seattle põhinev Amazon.com-the suurim online-jaemüüja tänases maailmas.

See pakub bloggers võimalus teenida komisjonitasu reklaamib Amazon tooteid oma veebilehel pakutavates külastajat läbiklikkimise oma blogi Amazon.com ja teevad ostu.

Põhiidee Amazon Associates on see, et saad jälgimise link, mis on unikaalne, mis ühendab ükskõik müüdava toote Amazon.com. Kui keegi klikib linki oma blogis ja läheb tagasi Amazon ja ostab objekti, siis on krediiti müük.

On mitmeid viise, saate reklaamida Amazon tooteid oma veebilehel. Sa võiksid sisaldada tootekataloog (tõmmatakse Amazon.com) oma blogis, võite kirjutada kommentaare ja link toodete soovitaksite Amazon, ja sul võib olla soovitatav ressursside lehel oma veebilehel; lihtsalt nime vähe.

Üks hoiatus umbes Associates on see, et ilmselt sobib blogijad, kes kirjutavad kaubandus, jaemüügi toodete ja ostude õiglase natuke. Loogiliselt see aitab oma tegevuse, kui saabuvad külastajad oma veebilehel juba eelsoodumus ostmine.

Programm toimib saada Amazon lingid, bännerid, või vidinad (nt esitlusi, “Minu lemmikud”, “Soovide Nimekiri Widget”) peale oma lehekülgedel.

Üks lisakasu on see, et kui keegi klikib linki oma veebilehel Amazon ja jõuab osta mitu elementi (mitte ainult objekt, mida on edendada), siis oleks saada krediiti kogu müük! Kujutage soovitaksite raamat Amazon teie külastaja läheb Amazon osta raamatut – ja kui nad seal nad lõpuks osta uus televiisor, Sony PlayStation ja mõned muud asjad … laenu saada kõik müük. Mitte ainult seda, kuid mis tahes müük, mis on tehtud järgmised 15 päeva, et klient on krediteeritud ka teid.

Teine võimalus teha raha Amazon on avaldades digitaalse raamatuid Amazon Kindle.

3. Affiliate Marketing Digital Tooted

Nagu ma eespool mainitud, sai minu lemmik viise, kuidas teha raha internetis on edendades digitaalse teabe tooteid partneriks.

Just nagu Amazon.com on turul füüsilise hea müüdud internetis; on ka turgudel digitaalseid tooteid müüakse internetis samuti.

Üks populaarsemaid digitaalse toote turgudel on Clickbank.com . Võite otsida Clickbank turul toodete seotud teie turul ning neid edendada oma veebilehel, kirjutada kommentaare, jne

Just nagu Amazon, kui keegi klikib lingile ja läheb tagasi ja ostab toote te edendamine, siis oleks saada komisjonitasu protsent müügi.

Üks atraktiivne omadus edendamisel digitaalse teabe tooteid on see, et komisjonitasu kipuvad olema suurem kui füüsilised tooted; kõikumispiirid alates 10% kuni 50% või isegi suurem. Näiteks kui keegi müüb digitaalse informatsiooni toode $ 500 koos 50% komisjonitasu – võite teenida $ 250 per müük. See on palju suurem kui komisjonitasu füüsiliste toodete tõttu kõrged kasumimarginaalid.

4. Loo E-raamatud ja informatsiooni saadused

Regulaarne blogimine ideaalne harjutusväljak luua e-raamatud , veel üks populaarsemaid vorme teavet toodete müüdava online ettevõtjad täna.

Mõtle oma blogides kui “tasuta” teavet, mida pakkuda lugejatele oma teadmisi näidata. Aja jooksul muutuvad nad oma fännid ja on valmis põhjalikumat materjali. See on sinu võimalus teha raha, esitades oma e-raamatuid müügiks koos oma tasuta blogi.

Lihtsalt veenduge, et e-raamat ehitab oma blogis väljund, ärge lihtsalt Kordamine mida nad on juba näinud! Lõppude lõpuks, need inimesed on nüüd maksavad kliendid ja saavad häiritud vanade teavet. Hiljem, kui muutunud asutatud ja arhiveeritud materjali muutub ulatusliku, küsitlus lugejad näha, milliseid teemasid nad võiksid olla huvitatud rohkem teada ja potentsiaalselt milliseid teemasid e-raamatud nad võiksid olla huvitatud ostmisest.

Jällegi saab müüa ebook palju kõrgemat hinda kui tavaline raamat ja kasu palju suurem kasumimarginaal.

5. Pakkumise Üks-ühele juhendamist

See on üks kiiremaid ja lihtsamaid viise saad oma teadmisi rahaks. Asjaolu, et te avaldate blogi ja teabe teie turul teeb sind ekspert oma niši. Paljudel juhtudel inimesed tahavad saada personaliseeritud nõu otse ekspert oma turule.

Saad panna leht oma blogis pakub üks-ühele juhendamist, et vastata kõikidele küsimustele nad on või anda neile nõu ilus tasu.

Pange tähele, et ma vältida pöörab erilist dollari joonis summa, mida saab teha blogging. See tulevad allapoole oma tööeetika, oma oskusi nagu kirjanik, oma võimet luua sihitud liiklust ja tavaline vana hea õnne. See on natuke nagu pesapall: igaüks mängis ta nagu laps, vaid murdosa teha seda kolledži palli veelgi väiksem hulk muutunud professionaalne, kuid ainult koor põllukultuur teeb selle peamised äriühingud.

Sa pead otsustama, millises blogimine “suurte liigade” soovite sattuda.

Reaalsus on see, et üha rohkem inimesi üle kogu maailma tulevad online, seda raskem saab saada tähelepanu online ja tulu. Sellepärast on nii oluline keskenduda hoone oma e-posti nimekirja, nii et saate jälgida oma külastajate luua suhteid ja suurendada müüki.

Nagu öeldud, on lugematuid edulugusid seal, ja edu valem on üllatavalt lihtne. See on lihtsalt sinust et saan seda teha!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.