Bir Seyahat Kredi Al mı?

Home » Banking and Loans » Bir Seyahat Kredi Al mı?

Bir Seyahat Kredi Al mı?

Dünyanın en ünlü gezi yerleri ilgi çekici olabilir, ama birçoğu da ulaşmaya pahalıdır. Eğer havayolu mil ve seyahat noktalarının büyük bir zulası var sürece, bir hostel ya da ucuz bir şey seçmek bile Konaklama-eğer uçak ve çeşit ödemek gereken muhtemel olacaktır. Ve o zaman bile, hala taksi ve trenler gibi gıda, faaliyetleri ve ulaşım masraflarını karşılamak gerekir. Günün sonunda, bu giderler ve diğerleri dışarıdan yardım almadan göze çok değil bir ayrıcalık yolculuk yapmak.

Beklendiği gibi, olmaya hevesli yolcuları dünyayı görmek için ihtiyaç duydukları borç para. onlar aynı zamanda aile ve arkadaşlarından borç para rağmen Tipik olarak, bir kişisel kredi veya kredi kartı ya aracılığıyla yaparlar.

iyi bir fikir seyahat için borç para mı? Genellikle, ama bu onların tutkusu sürdürmeye kararlıyız bazı insanlar durmuyor değil. seyahat etmek borç para gidiyoruz, yapabileceğiniz en iyi şey bazı kurallar koymamız ve iyi kredi seçenekleri araştırma edilir.

Seyahat için Para Borçlanma ile Problem

Ortak bilgelik yalnızca ev ya da bir iş gibi varlıkları takdir için borç para gerektiğini söylüyor. Seyahat o-bir değer kaybeden varlığın karşısında daha kötüdür. Bu göreceğin ya hissedebilirsiniz somut bir şey değildir, ve o kimseye ama sana değer bir şey bu.

Ama, hafızanız gerçekten değer ne kadar vardır? seyahat etmek borç para gidiyoruz, onlar çok değer olması gerekir.

, Ödünç ne kadar bağlı olarak, yıl için kredi ya da kredi kartı bakiyesi geri ödemelerinde olabilir olmasıdır.

Ayrıca size geri ödemek gerekecek ödünç sadece ne olmadığını unutmamak. Ayrıca ilgi ve uygulanabilir ücretler için kanca olacak.

Ortalama kredi kartı şimdi yüzde 17 faiz oranındaki sahip olduğundan, bu ücretler hızla artabileceğini.

Eğer Avrupa çapında Tayland bir ay süren gezi ya da yolculuk için 5.000 $ borç ve o oranda geri ödemek on yıl ele alırsak, örneğin, $ 10.811 toplam maliyetle 120 ay boyunca ayda $ 90 ödemek zorunda kalacak.

Seyahat için borç para Doğru

Eğer seyahat için borç önce, uzun vadeli maliyetler aslında buna değecek eğer kendinize sormanız öder. Eğer musunuz gerçekten bir ev için kaydetme veya bir aile kurmak için çalışıyor olabilir zaman beş yıl sonra da Akdeniz cruise ödeme yapmak ister misin? Muhtemelen değil.

Eğer bir seyahat kredi almak için gidiyoruz Ama eğer, siz de bunu baştan doğru şekilde yapabilirsiniz. Burada işlerin yolunda gitmesine yardımcı olabilecek bazı ipuçları şunlardır:

Giderlerin karşılanmasına Ödül Verecek yararlanın

İyi kredi ve erken önceden plan yeteneğine sahip, ayrıca seyahatiniz bölümlerini kapsayacak şekilde ödül noktalarında eğilebilirsin. Bu bir stratejiye sahip ve sopa ile eğer oteller ve uçuş kaplı almak için yeterli puan ve mil kazanma mümkündür. ödülleri kartları ve onların olanaklarını keşfedin ve değer dünyadaki tüm gezi tasarruf edebilirsiniz.

Sen sopa olabilir bir Bütçe ayarlayın

Eğer seyahatleriniz sırasında çeşitli giderleri harcamak gerekir tam olarak ne kadar bilmiyor olabilir, ancak numarayı ve gereken bir bütçe ayarlayın.

senin otel ve uçak bileti ile başlayın ve onlar maliyetinin ne kadar anlamaya. Oradan, gideceğiniz için ortalama gıda ve faaliyet maliyetlerini anlamaya biraz araştırma yapın.

Eğer yolculuk geri koyacaktır ne kadar, size aslında gerek para güvence üzerine nasıl çalışabileceğini öğrendikten sonra. İlk etapta bir gezi için borç para bile kötü, böylece gerektiğinden fazla ödünç istemiyoruz.

Kişisel Kredi ve Kredi Kartı karşılaştır

seyahat için en popüler iki fon yöntemleri bireysel krediler ve kredi kartları bulunmaktadır. Bir kişisel kredi sabit bir faiz oranı, sabit bir geri ödeme planı ve sabit aylık ödeme sunarken, kredi kartı gidip ödünç sadece miktarı ödeyene kadar seyahatinizi şarj izin verir. Kredi kartları bireysel kredi daha yüksek faiz oranlarına sahip olma eğilimindedir, ancak her iki finansal ürünler online başvuru kolaydır.

seyahat kredi kartlarının avantajlarından biri özel olarak yolculuk iptali / kesinti sigortası, bagaj gecikmesi sigortası ve hiçbir yabancı işlem ücretleri gibi değerli seyahat avantajlar elde edebilir olmasıdır. Ayrıca size giderlerin karşılanmasına ya da başka bir macera için para biriktirmek için kullanabileceğiniz seyahat giderleri, üzerinde seyahat ödülleri ya da nakit geri kazanabilir.

Ancak, seyahat kredi kartları seyahatiniz maliyetleri önemli ölçüde yükselir yapabilirsiniz yüksek faiz oranları ile birlikte gelir. Bu nedenle, düşük bir faiz kredi kartı veya sınırlı bir süre için alımlarda yüzde 0 APR sunmaktadır biriyle daha iyi olabilir.

Eğer bir kredi kartı veya kişisel kredi karar olsun, tüm seçeneklerini karşılaştırmak için emin olun ve sırf ödül, ikramiye, faiz oranları ve ödülleri açısından nasıl biriktirecek. dünya bekliyor, ama iyi gezi mali mahvetmez biridir.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.