Blog Kitleyi büyütün ve Para Bloglama olun

Home » Online Business » Blog Kitleyi büyütün ve Para Bloglama olun

 Blog Kitleyi büyütün ve Para Bloglama olun

yazma keyfini İnsanlar, şimdi internet sayesinde hızla dolar içine tutkuyu dönüştürmek edebiliyoruz. Daha spesifik olarak, oyunun kurallarını değiştiren bir yenilik blogging olarak bilinir.

Varsa Neyse ki, blog, çok teknik büyücülük gerektirmez. Eğer ilham kopyasını aşağı koyarak blog platformu hakkı seçerek ve doğru pazarlama taktikleri toplama yeteneğine sahip iseniz, siz de para kazanabilirsiniz.

nasıl yapıldığını merak? en kitlenizi oluşturmak ve blog para kazanabilirsiniz beş şekilde inceleyelim.

1. Blog Kitle Oluştur

Blogunuza insanları getirmek için favori ve en etkili pazarlama stratejileri kullanın. Bir kitleyi Bina önemsiz peşinde değil, bu yüzden sadece dışarı başlıyorsanız düzgün online pazarlama ve reklam tekniklerini öğrenmek için tereddüt etmeyin.

Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarından blogunuza bağlantıları kullanarak gibi basit bir şeyle başlayın. Diğer video pazarlama gibi seçeneklerle (YouTube), e-posta pazarlama geçin, kitleniz de büyüdükçe arama motoru optimizasyonu teknikleri.

2. Ziyaret satın alın veya Bağış izin ver

online kolaylıkla yapma alışverişlerde kendilerini ödünç belirli konular (örneğin bahçe, köpek eğitimi, golf) hakkında yazarsanız, PayPal tüccar hesabı veya eşdeğerini kurma düşünün. Bu şekilde, motive okuyucuların tavsiye için hemen takdir gösterebilir ve özgün veya bağlı ürünlerin (aşağıya bakınız) den para kazanmak.

Öte yandan, sen kâr için satış ve pazarlama konusunda dikkatli iseniz, neden mükemmel bilgi ve parlak anlayışlar için bağış toplamak için bir kahve fincanı görüntüsünü bırakmaz? Satış ortakları pazarlama veya içeriksel reklamlar geldiği kadar para kazanmak değil, ancak bağış sayısı size kazanç potansiyeli hakkında bir fikir verebilir.

3. Affiliate Marketing ile para kazanmak

Eğer yeni müşteriler birer birer peşinden zorunda Ortaklık pazarlama zordur. Ancak, bir blog, stratejik biliyorum, benzeri ve güveniyorum muhtemeldir sadık seyirci önünde harika ürünler yerleştirebilirsiniz.

ClickBank veya bireysel şirketlerden öğeleri seçin, bu öğeler yüksek kalitede ve değerler ve Kitlenizin bu aynı hizada olduğundan emin olun. Düzgün her program tarafından ödüllendirilir sağlamak için (son halkası alımları, tam açıklama gereklilikleri, vb karşı mesela ilk bağlantıyı) komisyon kazanmaya kurallarını göz atın.

4. İçerik Reklamcılığı ile Para Bloglama olun

Bağlamsal reklamları size okuyuculara ilgilerini çekebilir alakalı reklamlar göstererek mükemmel içerikten para kazanmak için bir yol sunar. Onlar aracılığıyla tıklarsanız, reklamı barındıran için tazminat olarak küçük bir ücret (komisyon) kazanın. Zamanla ekleyin Küçük ücretleri …

Reklam miktarını, boyutunu, yerleştirme vb Kişisel seçimi blogunuzda: Eğer parametrelerini ayarlamak kez servis etkili tüm çalışır anahtar kelimeler yaptığınız görünen reklamların kaliteli ve paranın dolayısıyla miktarını belirleyecektir.

5. Orijinal İçerik King

bloglardan para kazanmak harika ve insanların bir dizi ondan tam zamanlı gelir elde edebiliyoruz. Her şeyden önce, yine de, blogunuza okuyucularına anlamlı bilgiler sağlamak içindir, bu nedenle gelir arttıkça sizin bütünlüğünü korumak.

Bu öğeler aslında kullandım ve kalbiyle tavsiye edebilir ürün incelemeleri içeren, orijinal içeriğe yapışmasını anlamına gelir. Bunlar en iyi teklifi (metin ve / veya görüntüler içinde örneğin gömülü ürün bağlantıları) dikkat çekmek amacıyla tüm yaratıcı ve etik tekniklerini kullanır, söyleniyor.

Sonuç

bloglama para kazanmak, tam zamanlı online iş için haftalık kahve değişikliğinin arasında değişen mali tazminat farklı düzeylerde kapsıyor olabilir. Gelir hedefleri ne olursa olsun, onlar işin biraz, bazı şans ve denenmiş ve test edilmiş pazarlama teknikleri ile hedeflenen okuma kitle oluşturmak için istekli ile elde edilebilir.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.