Blogiausias Priežastys nusipirkti būstą

Home » Real Estate » Blogiausias Priežastys nusipirkti būstą

Blogiausias Priežastys nusipirkti būstą

Siekti Homeownership yra kažkas, kad yra įsišaknijęs mūsų kultūroje, iki taško, kad turėti namus yra laikomas neatskiriama American Dream. Kelias dauguma iš mūsų yra skatinami imtis eina kažką panašaus į tai: pereiti kolegija, susituokti, pirkti namus, turėti vaikų. Atrodo, kad tai, ką jūs darote.

Deja, daugelis žmonių žingsnis į homeownership remiantis mitų ar nevykusios informaciją.

 Jei esate rinkoje namuose, saugokitės šių bendrų, bet neprotingas priežasčių tapti namą.

Tai tinkamas laikas pirkti

“Jei jūs neturite pirkti dabar, jums praleisti savo langą.” Kada nors girdėti, kad vienas? Populiariausios priežastis potencialūs pirkėjai persekioti Homeownership yra vadinamasis “tinkamas laikas pirkti.” Ar tai reiškia, kad palūkanų normos yra žemos, arba namų kainos žemyn, tai lengva gauti pasivijo galvoju, kad jei jūs neturite streikuoti, o geležies yra karštas, jums praleisti.

Taip, pirkti, kai palūkanų normos ir namų kainos yra mažos akivaizdžiai veikia savo pranašumą. Tačiau palankios sąlygos būsto rinka pati savaime nėra priežastis peršokti į homeownership. Overextending sau arba per anksti pirkti visi į “tinkamu laiku pirkti” pavadinimas bus vėliau ateiti į nemalonų jums.

socialinis spaudimas

Gal esate paskutinis savo socialinio rato pirkti, jūs negalite aplankyti anyta be prašoma, jei jūs ieškote namuose, ar jūs jau pasakė, kad priklauso tai finansinės gerovės ženklas ,

Suteikti į socialinį spaudimą – ar tai pareikštas pagal save ar sužeidžia kiti – bus jums į bėdą, ypač , kai jūs kalbate apie pirkimo tai potencialiai šimtai tūkstančių dolerių. Įdėkite savo laukai ant ir neleiskite noras suspėti su (ar įtikti) įranga kaimynai diktuoja tokį svarbų finansinį sprendimą.

Numatomas Gyvenimas Pakeisti

Yra klaidinga nuomonė, kad apie 10 minučių po to, kai tuoktis, jums reikia pirkti namo. Arba, kad jei turite mažai vienas kelyje, jūs negalite juos namo nuomą – nes kūdikis turi daugiau vietos ir ramybę, kad mama ir tėtis namų.

Nepatenka už mito, kad jums reikia namų pirkimo lydėti didelę gyvenimo pokyčius. Jūsų gyvenimas nebus “užbaigti”, nes jums tiesiog savo. Skubėjimas Homeownership sutampa su santuokos, gimimo, ar kitą svarbų įvykį laiką gali sukelti jums įsigyti kažką jums kitaip nebūtų.

Nuoma Ar pinigų švaistymas

Nuomą, palyginti su perkant diskusijas nieko naujo. Yra atvejų, kai nuoma yra prasminga, o kai kur pirkti daro.

Jei esate stipri finansinė padėtis įsigyti ir norite tai padaryti, tada pirkti greičiausiai yra kelias turėtumėte siekti. Tačiau nereikia ieškoti Homeownership daugiausia dėl to, kad mitas, kad nuoma yra mesti savo pinigus iš karto.

Lyginant du yra sudėtingesnis nei tiesiog klijavimas iki mokėjimus šalia kito. Ši skaičiuoklė padės jums pasverti išsinuomoti prieš perkant, atsižvelgiant į abiejų scenarijų kintamuosius kaštus.

A Pagrindinis puslapis yra investicija

Jums gali būti svarsto Homeownership nes jūs matote jį kaip investiciją.

Tačiau galima teigti, kad Jūsų asmens gyvenamoji vieta yra atsakomybė .

Nėra jokios garantijos, kad jūsų namuose vertė bus eiti. Priklausomai nuo tada, kai jūs perkate, kai jūs parduodate, ir kiek jūs pribaigti, tai galima prarasti pinigus dėl šio mesti į priežiūros ir atnaujinimo išlaidas “investicijų”.; išmokėtos palūkanos; ir nusidėvėjimas, ir aišku, kad nėra garantuojama grąža perkant namus.

Nustatykite savo Priežasčių pirkti

Jei esate rinkoje namuose, atidžiai pasverti savo motyvus ir savo norą savo. Jei pirmiausia motyvuoja vienos iš šių priežasčių, žengti žingsnį atgal ir iš naujo įvertinti savo tikslus. Jūs nenorite sužinoti kietąjį būdu, kad pirkote su neteisingai ketinimus, arba prieš jums buvo pasirengę.

Perkant namus turės įtakos jūsų gyvenimą ir savo finansus už metus į priekį.

Įsitikinkite, kad jūs tai darote dėl priežasčių teisingas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.