Building nekustamā īpašuma portfeli par naudas plūsmas

Home » Real Estate » Building nekustamā īpašuma portfeli par naudas plūsmas

 Building nekustamā īpašuma portfeli par naudas plūsmas

“Deviņdesmit procenti no visiem miljonāriem kļuvuši tik caur pieder nekustamo īpašumu. Vēl nauda ir veikti nekustamajā īpašumā nekā visās rūpniecības in Ieguldījumi kopā. Gudrs Jauneklis vai algots strādnieks šodien iegulda savu naudu nekustamajā īpašumā. ”  Andrew Carnegie

Tas citāts ir desmitiem gadu vecas, bet vēl sakāms šodien. Lai gan tas ir visas dusmas mūsdienās TV, šis raksts nav par nekustamo īpašumu vairumtirdzniecībā vai flipping mājas.

 True, ir nauda, ​​kas jāveic šajos pasākumos, dažkārt daudz naudas, bet tas ir īstermiņa peļņu. Ja jūs ieguldīt to ilgtermiņa īres nekustamo īpašumu, tad flipping var būt lielisks instruments.

Šis raksts ir par ēkas un pieaugošo nekustamā īpašuma portfeli laiku, kas finansēs turīgu pensionēšanās dzīvesveidu caur naudas plūsmu pāri. Ar vairākiem nomas īpašības katrā radot pozitīvu naudas plūsmu, jūs varat finansēt jūsu pensijas stilā, un nav jāuztraucas par daudziem ekonomiskajiem faktoriem, kas apdraud lielāko investoru akcijās un obligācijās.

Tas nekad nav pārāk vēlu, lai sāktu vai nu. Ja jūs esat jauns, jūs varat veidot uz leju maksājumu iegādāties savu pirmo īres īpašumu un sākt pieaugošo jūsu nekustamā īpašuma portfeli gadu gaitā, kamēr jūs pensijā. Ja tu esi piecu līdz 10 gadu laikā pirms pensionēšanās, jūs varat pārvērst aktīviem zemākas ienesīguma ieguldījumiem nomas nekustamajā īpašumā un palielināt savu pensijas ikmēneša ienākumiem.

Ja esat jau vai pagātnes pensijas vecumu, jūs varat darīt to pašu.

Kas padara lielisku īres maksa nekustamā īpašuma ieguldījumu?

Pirms jūs nokļuvuši domāt katrs no šiem faktoriem ir ideāls, pirms jūs pērkat nomas īpašumu, zina, ka tas ir reti, lai tas būtu gadījums. Jūsu mērķis ir, lai mēģinātu palielināt katru no šiem, kā vislabāk iespējams, un dažreiz var būt svarīgāks nekā citi.

Šeit ir faktori, kas jums meklēt lieliska dzīvojamo nomas investīcijām, vienas ģimenes vai condominium:

 • Atrašanās vieta:  Jā, jūs varat teikt to trīs reizes, jo nekustamais īpašums ir par vietu. Jūs negribētu īrēt mājas vidū lielveikala autostāvvietas, bet pie zaļās joslas vai parku Jūsu bērniem varētu būt tikai labi.
 • Rentabilitāte:  Atrašanās vieta ir daļa no šī faktora. Tomēr, ja mājās ir lieliskā vietā, bet konkurence ir stīvs, tas var nebūt labākais ieguldījums. Ja ir daudz noma pieejami un īpašnieki ir piedāvāt stimulus, tas var būt īstais laiks. Ja ir pieejams maz noma, ne tikai jūs varētu saglabāt īpašumu apsaimniekotāju labāk, jūs varat pieprasīt lielāku nomas maksu, tajā pašā laikā.
 • Izdevumi:  Tas ir relatīvs, jo īpašuma nodokļi ir galvenais izdevumi, bet dažās jomās komandu augstu īres maksu, jo par zonas ērtības, lai nodokļi ir augstāki kā labi. Ja jūs varat kompensēt izdevumus ar ikmēneša naudas plūsma paliek pāri, tad tas ir pozitīvs.
 • Pateicība:  Lai gan naudas plūsma ir galvenais apsvērums, atzinība vērtība laika gaitā ir svarīga. Ir divi veidi, kā jūs veidot taisnīgumu nomas īpašumu, atzinību vērtības un maksā leju hipotēku. Intelligent piesaistīšana savu ieguldījumu var izmantot, lai augt savu portfeli, izmantojot pašu kapitālu, kas pieder uzņēmumam.

Tie ir jūsu galvenie apsvērumi, protams, jūs meklējat vecumā īpašumu, sagaidāmie remontu laika gaitā un visi nepieciešamie uzlabojumi, kā arī.

Nomas Īpašuma atrašanās vieta un iegūšana process

Jūs esat gatavs, lai sāktu un iegādāties savu pirmo īres īpašumu. Jums ir uz leju maksājumu par vēlamo cenu diapazonā, un jūs vēlaties, lai apzinātu pirkumu lēmumu.

 1. Zināt savu tirgus laukumu:  Veikt laiks, lai do rūpīgu analīzi par jūsu tirgus jomā. Jums var būt īpaša rajonu vai zonu prātā, bet jūs vēlaties, lai paplašinātu savu pētījumu, lai ir zināšanas jums nepieciešams salīdzināt iespējamām īpašībām. Uzziniet, kādi īpašumi pārdod arī jūsu cenu diapazonā. Vai daži pētījumi par Tiesu, lai vietās, kur mājas pārdod par naudu. Investori ir normālas naudas pircējiem, lai jūs zināt jomās citus investorus, daži ir ļoti pieredzējis, pērk vērā.
 2. Uzziniet, kā novērtēt īpašības:  uzziniet, kā nekustamā īpašuma aģenti izdarīt CMA, salīdzinošā tirgus analīze. Pirmā lieta, visveiksmīgākās investori pateiks, ir iegādāties zem tirgus vērtības. Tas fiksējas peļņu pie noslēguma tabulā. Tas arī ļauj vieglāk radīt pieņemamu peļņu naudas plūsmu, ja hipotēku maksājumi ir mazāki.
 3. Analizēt noma un konkurence:  bakstīt vietējos plašsaziņas līdzekļos, kur īres reklamē, gan drukas un interneta Craigslist. Kad esat pētot apkārtni, iegūt vidējās īres summas, īpašumu jūs apsver iegādāties veidu. Cik daudz ir pieejami, ir īpašnieki, kas piedāvā stimulus, piemēram, bezmaksas mēnešos? Zināt, ko jūs varat sagaidīt noma.
 4. Aiznaglot izdevumi:  Izdevumi šeit ir normālas tiem, piemēram, parastajiem remontiem (budžetā), nekustamā īpašuma nodokļi, apdrošināšana, uc, kas attiecas uz katru īpašuma jomā. Kļūda šeit ir tikpat slikts kā kļūst bloķēta zemāka par tirgus īres maksu par vienu gadu; throwing prom peļņu. Par faktisko īpašību jūs apsver nosacījums ir atsevišķa lieta, bet jūs vēlaties, lai budžetā acīmredzamu remontu jūs zināt, būs nāk vecākai īpašumu.
 5. Atrodiet darījumus un vienoties par darījumu:  Nākamajā sadaļā tiks runāt par atrast labākos noma īpašuma darījumus, bet tā ir daļa no šī procesa, kas ir ļoti svarīgi, lai peļņu ilgtermiņā. Ja jūs maksājat mazumtirdzniecību, lai dzīvē īpašumtiesību periodā jums zaudēt peļņu.

Tie ir gabali vietas procesu, bet šeit ir daži konkrēti avoti labākos piedāvājumus.

Nomas Real Estate Portfolio Pirkuma piedāvājumi

Mēs visi zinām par Foreclosures un lielo piedāvājumu, kas dažkārt var atrast. Tomēr ziedonis masveida foreclosures ar īpašnieku vietā, ir vairāk nekā par neseno avāriju. Daudzi no foreclosures jūs atradīsiet šodien būs sliktā stāvoklī, dažas brīvs uz gadu vai vairāk. Tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu pastāvīgi pēc foreclosures, izmantojot vietnes, piemēram, RealtyTrac.com. Viņi joprojām notiek, un jūs varat paķert labu vienu īrējamu stāvoklī tagad un tad.

 • Īpašnieki briesmās:  pastāvīgi uzraudzīt medijus un tiešsaistes avotus īpašniekiem, kuri ir briesmās. Tie ir cilvēki, kuri finansiālu apsvērumu dēļ, ir pārdot savas mājas steigā un tādā situācijā, kas var radīt jums iegādāties zem pašreizējo tirgus vērtību. Varbūt tie ir medicīnas izdevumus, tika atlaisti darbā, vai arī tie ir, lai pārvietotos uz darba steigā. Vai atslēgvārdu meklēšanu Craigslist sarakstiem īpašniekiem frāzes, piemēram, “jāpārdod”, “ņemot visus piedāvājumus,” uc
 • Pre-Foreclosures:  Pre-foreclosures sniegt iespēju investoriem, lai atrastu īpašības pirms slēgšanu, ka viņi var iegādāties ar atlaidi līdz pilnīgai tirgus vērtību. Realtytrac.com un citām vietnēm ir sadaļas, tikai šiem sarakstiem.
 • Darbs ar labu vairumtirgotājiem un fiksētas uzsist investori:  Nekustamā īpašuma vairumtirgotāju, kas ir labi, ko viņi dara, var būt lielisks avots noma mājām. Ja viņi saprot savu lomu pārdošanu nomas īpašuma investoriem, viņi zina, ka jūs vēlaties iegādāties zem pašreizējo tirgus vērtību, ka īpašības būtu gatavi īrēt. Fix un uzsist investori arī pārdot galvenokārt nomas īpašuma pircējiem, lai viņi zina, ko jūs vēlaties, un noteikti sniedz gatavu noma īpašumu.

Ieziepēt, izskalot, atkārtot un Roll Up

Tiklīdz jūs atrast savu nišu un trīt savas prasmes, tikai glabāt darot to pašu atkal un atkal, pievienojot savu nomas portfeli. Kā jūs maksājat leju hipotēku, jūs varat piesaistīt ar pašu kapitālu, bet to darīt ļoti uzmanīgi, un nav overextend. Daudzi investori devās ar 2007 avārijas, jo tie bija pārāk parādi un nevarēja saglabāt īres turpināt maksāt hipotekāros maksājumus.

Paskaties uz 1031 Nodokļu atliktajam Exchange pārdot rentablu īpašības, lai finansētu lielākus vai vairākus īpašumus, lai augt savu nekustamo īpašumu portfeli.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.