Bus jums sutaupyti pinigų susiejimas draudimas? Ne visada

Home » Insurance » Bus jums sutaupyti pinigų susiejimas draudimas? Ne visada

Bus jums sutaupyti pinigų susiejimas draudimas?  Ne visada

Jūs tikriausiai girdėjote “ryšulio ir išsaugoti” liniją nuo draudimo bendrovių, perspektyvus dideles nuolaidas, jei jūs gaunate visus savo politiką iš to paties vežėjo.

Tai dažnai pasakytina, kad gauti du ar daugiau politiką iš tos pačios įmonės reikš nuolaidos – tiek pat, kiek 25% off Būsto politika – priklausomai nuo draudiko. Plius, susiejimas draudimo polisus yra patogu, nes atsiskaitymo informaciją ir aprėpties detalės gali būti pasiekiami iš tos pačios sąskaitos visose politikos srityse.

Bet tai patogumas leidžia lengvai pamiršti apie savo draudimo, ir tai yra tikras būdas baigti mokėti per daug.

Taip, susiejimas paprastai taupo pinigus

Įmonės, kurios siūlo susieto pardavimo linkę duoti 5-25% nuolaidą kiekvienam politiką. Būsto draudimas paprastai gauna didžiausią nuolaidą nuo jūsų namų vertė gali gerokai didesnis nei jūsų automobilio.

“Dauguma įmonių yra tikrai nedomina” parduoti vos Būsto politiką, sako Michael McCARTIN prezidentas Joseph W. McCARTIN draudimo į Beltsville, Maryland, kuri parduoda politiką iš kelių vežėjų, kurių politika prieinama regione.

Vežėjai “iškėlė Būsto draudimo kainos, tačiau siūlome didžiulę nuolaidą, kai pluoštas viską kartu,” McCARTIN sako. Auto draudimo nuolaida yra dažnai mažiau procentais, bet tai priklauso nuo įmonės, sako jis.

Pavyzdžiui, jei jūsų namuose ir automatinis draudimas yra siejama, galite gauti nuolaidas 10% nuo jūsų auto politikos ir 15% jūsų namų draudimo. Jei siejama savo auto draudimo su nuomininkų politikos Vietoj to, jūs galite pamatyti iki 5% nuolaida.

Kas atsitinka, kai jūs nežiūrite

Susiejimas politiką skatina “nustatyti ir pamiršti ją” mentalitetą, tačiau automatiškai atnaujinti metai po metų toje pačioje įmonėje gali ateiti tokia kaina. Jūs esate mažiau tikėtina, kad patikrinti konkurentų kainos, jei jūs turite pereiti du politiką vietoj vieno, ypač jei vienas yra mokama automatiškai per hipotekos depozitinę sąskaitą.

Kainos turi tendenciją didėti ne politika atnaujinimo metu, ir jie gali colių iki pat to, kas jums mokėtų su kita bendrove, jei jūs neturite patikrinti normas internetu arba telefonu.

Žinoma, ne visos draudimo bendrovės padidinti įmokas, kol jų klientai overpaying ir tarifai didės laikui bėgant su bet kokio produkto. Kas iš tiesų yra, ar jūsų dabartinis įmonė būtų padaryti – ir jei jūs neturite sužinoti, jūs niekada žinoti.

Įvairūs folks, valstybės ir kursai

Klausimas, ar pluoštas klausimas eina giliau nei patogumui: Draudimo kainos yra labai individualus, ir daug kas priklauso nuo to, kur jūs gyvenate, jūsų kredito istorija (daugumoje valstybių) ir daiktų jūs apdraudžiama vertė.

“Realybė yra tai, kad draudikas, kuris gali suteikti jums mažiausią kainą namų draudimą greičiausiai ne tas, kuris gali Jums pasiūlyti mažiausią kainą auto draudimo, sako Kyle Nakatsuji, CEO Clearcover, auto draudimo paleidimo.

Pasakykite savo situacija verčia labai brangus auto politika – gal jūs vairuojate sportinį automobilį arba turėjo neseniai į kaltės avarija – bet jūsų namas yra kuklus ir reikalauja mažai dėmesio. Jei jūsų vežėjas suteikia jums pigiausias automobilio draudimo įmanoma, net jei namų norma yra ne mažiau kaip tai gali būti, jūs tikriausiai dar taupyti su ryšulio.

Bet scenarijus apversta, jei jūsų vežėjo Auto draudimas yra brangiau, palyginti su kitų variantų jūsų vietovėje. Nuolaida nebrangios namų politiką – net 25% – gali nublanksta prie didesnių santaupų jums būtų sužinoti išmušant ryšulėlį ir pasirinkti pigiausią auto draudimo. Po apsipirkti ir lyginant tarifus tiek, galbūt norėsite, kad jūsų namų politiką tas pats, bet ir gauti savo auto draudimo kitur.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie auto draudikai siūlo nuolaidas turintys namų politiką vietą ir atvirkščiai – “., Todėl jūs vis dar gauti su susiejimas be ryšulio naudą”, net jei tai nėra iš jų, Nakatsuji sako,

Ką tu gali padaryti

Galite pabandyti išvengti normos slinkti apsipirkti maždaug už politikos, tiek atskirai, tiek siejama:

  • Kas antri metai.
  • Jei matote rodiklis padidėjo 10% ar dar daugiau atnaujinimo.
  • Jei turite didelį gyvenimo pokyčius, įskaitant santuokos, santuokos nutraukimo arba judėti.
  • Jei jūsų kredito pakliuvusiam geriau ar blogiau. Daugelyje valstybių, prasta kredito gali pakelti daugiau nei prastos vairuotojo įrašas normas. (Išimtys yra Kalifornija, Havajai, ir Massachusetts, kur jis neteisėtas draudikai apsvarstyti jūsų kredito nustatant normas.)
  • Tiesiog po trejų metų osioms judančio pažeidimą, bilieto ar nelaimingo atsitikimo. McCARTIN sako Jūsų kaina atspindės savo būseną tą dieną, kai parduotuvė, ir trejų metų ženklas yra paprastai, kai normos eiti atgal.

Lyginant kabučių internete, ieškoti paketus ir atsietos politiką, ir surasti tą patį draudimą, kaip jūsų dabartinis draudimas.

Jūs taip pat gali kalbėti nepriklausomo draudimo tarpininko kaip McCARTIN, kuris gali palyginti politiką ir rasti obuoliai-į-obuolių aprėptį. Žinokite, kad nepriklausomi agentai negali gauti kiekvieną citata negalima – kai kurios įmonės parduoda politiką tik per savo atstovus arba internetu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.