By měl dospívající a College studenti mají kreditní karty?

Home » Credit and Debt » By měl dospívající a College studenti mají kreditní karty?

Dobrý kredit Habits Začátek v mladém věku

By měl dospívající a College studenti mají kreditní karty?  Dobrý kredit Habits Začátek v mladém věku

dluhy z kreditních karet je hlavní problém, a každý rok miliony lidí ocitnou v nad hlavou. Vzrostou úrokové sazby, platby si zmeškané hovory a kreditní skóre jsou ničeny. Zatímco dluhy z kreditních karet mohou být finančně zničující, kreditní hraje důležitou roli v našem životě. Chcete si koupit dům? Pokud nemáte dost peněz v bance platit v hotovosti, budete potřebovat úvěr. V některých případech, a to i pronájem bytu, získání pojištění, nebo se ucházejí o práci může vyžadovat vaše úvěrová historie být natažený.

Bez úvěru, může to ztížit i některé základní věci.

Mladí lidé a dluh

Jakmile se někdo otočí 18 a může kvalifikovat pro své vlastní kreditní karty a úvěry se stávají terčem pro věřitele. Společnosti vydávající kreditní karty vědět, že mladí lidé se dočkat, až začne jejich dospělého života, a to často se stane, když jdou na vysokou školu. Tak, mnoho univerzitních areálů jsou naplněny banky a prodejci kreditních karet rozdávání dárků za registraci, a jinak takže je velmi snadné dělat.

Skutečným problémem je, že pro mnohé z těchto studentů, to bude první kreditní kartu, se kterými se setkávají. Věnují malou pozornost úrokové sazby, termíny a funkcí karet. Karta se rozhodnou mohou nastavit je až na pravé straně selhání od začátku.

Také mnozí mladí lidé nejsou dostatečně poučeni o kreditních kartách a dluhu. Mohou vědět, že budete muset zaplatit peníze zpět, ale nemusí být připraveni pochopit dopad vysoké úrokové sazby, minimální platby, a zničující účinek, že opožděné platby mohou způsobit.

I když většina mladých lidí mají relativně nízké-platit, nebo na částečný úvazek, může být obtížné držet krok s platby kreditní kartou, pokud se dostanou mimo kontrolu.

Proč většina studenti potřebují kredit

Se všemi negativními důsledky kreditní karty dluhu, faktem je, že většina studentů potřebují, nebo by měl mít alespoň kreditní kartu.

Pokud z nějakého důvodu vůbec, to je vytvořit úvěrovou historií. Potřebujete úvěr vybudovat kreditní skóre, takže získání kreditní karty v mladém věku, je jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout. Také, jeden z důležitých faktorů vašeho skóre FICO je délka kreditní historii. Takže čím dříve vytvořit úvěrový limit, bude nadále vaše úvěrová historie bude, když přijde čas, aby se vážně půjčku, jako je koupě domu.

Nejen to, ale kreditní karty jsou skvělé pro případ nouze. Většina studentů nebude mít významný nouzový fond hotovosti sedí v bance, takže mají schopnost přijít s penězi v případě nouze je důležité. Jako rodič, pravděpodobně nebudete chtít přemýšlet o svého syna nebo dcery se pletl, pokud jejich auto porouchá, nebo přijít s penězi v případě, že je třeba letět domů pro případ nouze, takže kreditní karty může poskytnout dobrou záchrannou síť ,

Je to stále na rodičích

Pokud chcete, aby vaše dítě mít dobré utrácení a odolat pokušení, které mohou přijít s tím kreditní kartu, je to jen na vás, vychovávat. Potřebují vědět, výhody, které mají kartu a ničivé následky, které mohou pocházet z nesprávného použití.

Jako rodič, je třeba si sednout se svým synem nebo dcerou před tím, než vyrazíte na vlastní pěst.

Diskutovat o důvodech, proč je důležité mít kreditní kartu a úvěrovou historií. Také byste měli pomáhat jim najít dobrou kreditní kartu, a tak nemají skončit přihlášení k první z nich by narazit. Jakmile získají kartu, aby nákup a chodit je přes proces tvorby měsíční splátky. Šekem nebo v elektronické podobě, takže vědí, co mohou očekávat, a jsou obeznámeni s procesem.

A konečně, jít přes základních pravidel. Vysvětlit přesně to, co kreditní karty by měly být použity pro a kdo je zodpovědný za platby. Chcete, aby vaše dítě, aby tento nástroj použít zodpovědně, takže by to mělo být jasné, že je třeba držet krok s platbami.

Pokud budete mít čas, aby vzdělávat své dítě v mladém věku, aby mohli navázat úvěru zodpovědně, budou v pozici, kdy šlápnout s pevnou úvěrovou historií a vytvořily stabilní finanční návyky do budoucna.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.