Çaylak Emlak hatalardan kaçınmak için Yatırım

Home » Real Estate » Çaylak Emlak hatalardan kaçınmak için Yatırım

Çaylak Emlak hatalardan kaçınmak için Yatırım

Gayrimenkul gibi gösterir Cilt veya Flop , Million Dollar Listesinde ve bu çevirin oyunu kaybetmek yolu yoktur gibi göstermek yapabilirsiniz Evi. Bir özellik, güncelleme nakit belirli bir miktar yatırım ve özenle yenilemek, daha sonra neredeyse-derhal satışı sıralar. Bu gösterileri yıldız kazanç kadar rüzgar olabilir az beklediklerinden daha, ama onların gömlek kaybedecek gibi değilim.

Ama Mindy Jensen, gayrimenkul yatırım web sitesi Bigger Cepler için topluluk yöneticisi göre, bu gösterileri tasvir asla sorunların bir ton vardır. öncelikle örneğin, başlangıçta zaman onlar karşılaştığınız tüm sorunları görünmüyor. Onlar rehabilitasyon masrafları hafife veya yol boyunca yüz olacak tüm küçük masraflar unutmak için ne kadar kolay görünmüyor.

Bir mutfakta fayans değiştirdiğinizde, örneğin, karo sadece maliyeti tahmin ve fayans yapıştırıcısı, harç, fayans kesme, süngerler ve kendi zamanının değeri gibi şeyleri unutmak çok kolaydır. “Bu öğeler süper pahalı olmasa da, yine de hesaba katılması gerekir” Jensen söyledi.

Sonra orada büyük vakıf sorunları, imar sorunları ve siyah kalıp gibi şeyler – iz bütçelerini atmak yatırımcılar karşılaşmak konular. Her nasılsa çoğu gayrimenkul yatırımcıları sarabilir Bu bulanık alanlar dalmak asla gösterir para kaybetme bir anlaşma üzerinde.

Bunlar beş Emlak Yatırım Hatalar kaçının

reality TV için bunu yapmak gösterir gibi gayrimenkul yatırım her zaman olduğu gibi pembe veya tahmin edilemez olduğunu. Bu evlerde yatırım bakılmaksızın geçerlidir yeni satın “Flip” bunları yapacak veya uzun vadeli, pasif gelir oluşturmak için kiralık mülkler yatırım olsun.

Eğer bir kar için saygısız veya ev sahibi olma hedefiyle gayrimenkul yatırım yapmayı planlıyorsanız, burada kaçınmak isteyeceğiniz çaylak hatalardan bazılarıdır:

# 1: Ev İnceleme unutulması

Jensen bazı alıcılar geçmesi için bir anlaşma elde etmek için profesyonel bir ev denetim bırakmak isteyen olabileceğini söylüyor. Bir ev muayene yapmak ve planlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm onarımları ortaya çıkarabilir çünkü bu, diyor, her zaman bir hatadır. Onlar onarım harcama gerekir ne kadar emin değilseniz nasıl gayrimenkul yatırımcıları düzgün numaralarını çalıştırabilir? cevap: Yapamazlar.

Sadece bu değil, ama mümkün satıcının müzakere sürecinde onarım masraflarının bir kısmını kapsayacak şekilde alabilir. Eğer başlamak nesi var biliyorum Ancak, bu mümkündür.

Jensen onlar odadan odaya geçmek gibi sorular sormaya denetçisi ile evde yürürken öneriyor. “Eğer dediklerini anlıyoruz memnun oluncaya kadar soran devam edin” dedi. Bir ev müfettişi onarımlar için size Tahminde bulunmak için mümkün olmayacaktır, onlar çoğu zaman ödeyeceğiniz ne kadar yaklaşık bildirebilirsiniz.

Bir özellik yatırım, ya da kayıpları bitirip gider gerekip gerekmediğini değer olup olmadığını belirlemek için bu bilgileri kullanabilirsiniz.

# 2: Numaraları Çalışmıyor

Bu gayrimenkul yatırımcıları yapmak başka yaygın hata çaylak götürür. Bazen yatırımcılar resmen veteriner anlaşma unutmak bir mülk satın alma konusunda çok heyecanlı olsun-olurdu.

Her özellik iyi bir yatırım yapacak, Jensen diyor ve bazı özellikler pahasına olursa anlamı yok. O nedenle oturup bir özellik yatırım yapmaya değer olup olmadığına karar vermenin bütün numaraları çalıştırmak zorunda.

Çıplak En azından, ipotek ödemeleri, vergi, sigorta, peşin onarım masrafları, sürekli bakım maliyetleri ve diğer masraflar tahmin ve mülk için alacağınız tahmini piyasa kira veya satış fiyatı karşılaştırmak gerekir.

Ve uydurmak ve dikkate almayı unutmayın her sen karşılaşma olasılığı yüksektir masraf. “Tüm masraflar için muhasebe değil en sık problemdir,” Jensen söyledi. “Hariç boş ve yatırım harcamaları en fazla rahatsızlık.”

Sen bir noktada bir pozisyon, ve tüm kar darbe olabilir kayıp kira bir ay her yıl (veya birkaç yılda bir) muhasebesi olmaz. Aynı yeni çatı, yeni bir HVAC sistemi veya bir su ısıtıcısı gibi büyük harcamalar için de geçerlidir.

# 3: Düzgün Kiracılar Ekran getirmemek

Bir ev sahibine olmaya gayrimenkul yatırım yapıyorsanız, Kiralamanızla başvurusunda veteriner ve ekran kiracılara yerinde bir planı var isteyeceksiniz. Jensen kötü ev sahipleri peşin onların eksikliklerini söylemeyeceğim çünkü potansiyel sorun kiracı noktaya zor olabilir diyor.

“Hiç kimse bir kiracı olarak size yaklaşımı ve, söyleyecek ‘ı ilk ayın sonunda kira ödemek için gitmiyorum, ben duvarları delik tuvalete çocuk bezi atmak ve yumruk edeceğiz’ Henüz bu çok daha olur sıklıkla kiracı ekrana olmadığında sandığınızdan.”

Jensen Eğer olası alıcılara kredi kontrolleri yanı sıra cezai arka plan kontrolleri çalıştırmak gerektiğini söyledi. Buna ek olarak, size bir sorun olabilir sinyal olabilir “kırmızı bayraklar” için dikkat edilmelidir. dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

  • Hemen taşımak istediğiniz Kiracılar: “her zaman kötü bir şey olsa da, birileri tahliye oluyor anlamına gelebilir,” Jensen söyledi. “Aynı zamanda onların tarafında çok kötü planlama bir işareti ve bir hamle gibi büyük şeyler için kötü planı insanlar da zamanında kira öder gibi küçük şeyler için kötü planlamak eğiliminde olacaktır.”
  • Bir yıl için peşin ödeme isteyen: Jensen bu birkaç nedeni büyük bir kırmızı bayrak olduğunu söylüyor. Birincisi, bunlar özelliğinde çirkin şeyler yapmak istiyorum ve etrafında istemiyorum anlamına gelebilir. İkincisi, onlar para ile kötü olabilir ve muhtemelen miras veya düşeş diğer bazı türünden bazı varken vaktinden ödemek istiyorum anlamına gelir.

Kiracı güvenlik araştırması herhangi Ev sahibi iş çok önemli bir bileşeni olmakla birlikte, emlak yatırımcısı Shawn Breyer evimi satmak Hızlı Atlanta Eğer bilmeden kiracılar karşı ayrımcılık yapmamasını da önemli olduğunu söylüyor.

Eğer bilmeden kiracı karşı ayrımcılık kalmamak Federal Konut İdaresi (FHA) den dava önlemek için, bir kiralık mülk yönetirken dikkatli yürümek gerekir” dedi. “Bariz korumalı sınıfları vardır; ırk, renk, din, cinsiyet, ulusal köken. Yeni ev sahipleri yanlışlıkla karşı ayrımcılık iki yaş, aile ve engelli bulunmaktadır.”

Eğer potansiyel kiracı bir uygulama inkar edemez zaman ilgili sorularınız varsa, Breyer eyaletinizde bir avukat bulmak için söylüyor.

# 4: Yeter Nakit Yedek Having Değil

ve sürpriz giderler – Size gayrimenkul yatırım yaparken daima sayılar çalıştırmak gerekir, ancak sen tahmin büyük masraflar (örneğin, yeni bir çatı veya HVAC sistemi) için ödeme taraftan nakit emin olmak için de önemlidir nasıl söz Eğer (örneğin, ev sahipleri için mülke zarar) çalışması halinde ne yapacağı tahmin edemedi.

Son zamanlarda özelliği yenilenmiş ve bir yıl içinde herhangi bir sorun olmadı bile Breyer göre, yine bir kenara para ayarı yapılmalıdır. O da bu onun zor yoldan öğrendim bir ders olduğunu söyledi. O ve eşi ilk kiralık mülk olarak bir dubleks satın alınan ve yukarıdan aşağıya doğru onu yenilenmiş. Her şey yeni olduğu için, onlar dinlenmek ve birkaç yıldır pahalı onarım önlemek düşündüm. Çocuk, yanılmışlardı.

“Mülkiyetine Bir yıl, şehir mülkiyet durumunu kontrol etmek rutin bir inceleme yapmak için dışarı geldiğini bildirilmiştir” diyor. “Kontrolden sonra onlar bize yeniden kablolama ve çıkışları ve demirbaşlar değiştirilmesi için aşağı çatıyı yerine kadar değişen ele alınması gereken öğelerin üç sayfalık listesini gönderdi.”

Bir ay içinde, onlar, bir fırın yerine, çatının yarım yerini yeni bir su ısıtıcısı yüklemek, bir karter pompa yükleyin ve tüm garaj rewire zorunda kaldı. genel toplam $ 13.357 olduğu ortaya çıktı.

Burada önemli ders, her zaman boş, tamirat, yükseltmeleri ve sürpriz giderleri için para kenara gerektiğidir. Kaydetmek gerekir ne kadar dikte eden bir sert ve hızlı bir kural olmasa da, bazı ev sahipleri kenara koyma demek yıllık kira% 10 yeterli olabilir. Belli ki, yakın gelecekte geliyor büyük giderleri ve bileşen değişikliklerinin varsa daha fazla tasarruf gerekebilir.

# 5: Bütün Yanlış Yerlerim’den Alma Önerileri

İlk gayrimenkul yatırım içinde başladığınızda herkesin bir fikri var gibi, görünebilir. Cornelius Charles  Rüya Ana Mülkiyet Solutions  Ventura County, Calif., Sen kalbe bu rastgele görüşler alıyor yapabileceği en büyük çaylak gayrimenkul hatalardan biri diyor.

“Hepimizin bildiği gibi, insanlar ne kadar iyi veya kötü bu olabilir, onların tavsiye vermek isteyen daha vardır,” diyor. “Yapmak istediğiniz son şey emlakçınız o numaralar çalışan ve kendi durum tespiti yapmadan mükemmel kiralama yapacak diyor çünkü bir kiralık emlak satın etmektir.”

Daha önce gayrimenkul yatırım hiç kişilerden tavsiye almak için geldiğinde, inanmayarak ile herhangi bir “bilgelik sözlerini” almak. Eğer emlakçı gibi, satın almak istediğiniz mülkün satışı yararlanabilecek birinden tavsiye alıyoruz da geçerlidir.

Her zaman kendi araştırması yapmak ve anlayış yardıma ihtiyaç kavramlar varsa deneyimli gayrimenkul yatırımcılarına ulaşmak. sorular sorup hepsi geçirdik kişilerden tavsiye almak gerekir durumunda da gayrimenkul yatırımcıları için çevrimiçi platformlar göz atabilirsiniz. Büyük Cepler de forumu yatırım gayrimenkul öncelikle başlıyorsanız mükemmel bir kaynaktır.

Alt çizgi

bizim favori gayrimenkul gösterileri için bunu yapmak olarak gayrimenkul yatırım her zaman olduğu gibi heyecan verici ya da kazançlı değil. Gerçek dünyada, yenilemek veya kiraya emlak alımı zor bir iştir! Eğer televizyonda oynamaya görmek asla birçoğu önlemek için tehlikelerin, sonsuz sayıda vardır.

Eğer dayanacağı için bir uzman, sayılar üzerinde iyi bir kolu ve istediğiniz özellik ekşi anlaşma olma kalkarsa uzaklaşmak disipline sahip emin olun, çevirin veya yönetmek için bir ev satın önce. Eğer sizin peş peşe ördekler kalmadan gayrimenkul acele ederseniz, bu dersleri ve diğerleri bol zor yoldan öğrenme kaçabilirdik.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.