CD проти ощадного рахунку: Що краще?

Home » Banking and Loans » CD проти ощадного рахунку: Що краще?

CD проти ощадного рахунку: Що краще?

Ощадні рахунки і депозитні сертифікати (CD) тримати свої гроші безпечно і платити відсотки. Вони обидва відмінний вибір для засобів вам , можливо , буде потрібно провести в протягом найближчих декількох років, але вони мають різні особливості, які важливо знати. Так, що найкраще підходить для ваших грошей?

Відповідь, як правило, залежить від двох чинників:

  1. Легкий доступ: Ощадні рахунки є більш гнучкими , ніж компакт – дисків. Ви можете зняти гроші без штрафу в будь-який час, і ви можете зробити поточні депозити на ощадний рахунок. Але це не означає , що ви повинні виключати компакт – диски.
  2. Процентні ставки: компакт – диски забезпечують гарантовану процентну ставку , яка , як правило , не змінюється. Якщо ви думаєте , процентні ставки будуть рости в найближчим часом , ощадний рахунок може мати більше сенсу. Але якщо ви щасливі з процентною ставкою на компакт – диск і ви готові замкнути свої гроші, компакт – диск може працювати добре.

CDs винагородить вас за прихильність

Компакт-диски строкові депозити, які вимагають, щоб зробити залишати кошти на рахунку протягом мінімального проміжку часу. Наприклад, ви можете придбати диски для термінів, як короткі, як три місяці, і до тих пір, як п’ять років. У свою чергу, ваш банк або кредитна спілка пропонує платити більш високі ставки, як ви фіксуєте на більш тривалий термін.

Краще використання: Компакт – диски ідеально підходить для фондів , які необхідні на певну дату в майбутньому. Наприклад, якщо ви знаєте , що ви будете платити за навчання в 19 місяців, 18 місяців CD може допомогти вам збільшити ваші процентні доходи. З іншого боку , якщо у вас є додаткові готівкові гроші , які ви хочете зберегти в безпеці, не маючи намірів витрачати гроші в найближчим часом , компакт – диск може бути корисний.

Більш високі ставки: Банки , як правило , платять більш високі процентні ставки на компакт – дисках , ніж вони роблять для ощадних рахунків. Це особливо вірно , як ви йдете з більш тривалими термінами (2 роки CD повинні платити більше , ніж 3 місяці CD а). При інших рівних умовах , ставки , як правило, вище , на компакт – дисках проти ощадних рахунків.

Гарантовані ставки: З компакт – диска, ви можете точно передбачити , скільки ви будете заробляти. Більшість банків встановити швидкість на початку диска, а швидкість не змінюється. Це працює на вашу користь , якщо процентні ставки залишаються незмінними або падіння, але ви можете пропустити приробітку , якщо ставки ростуть значно.

Штрафи значення: Зазвичай ви можете отримати рано, що може бути необхідно , якщо ви потребуєте в екстреної готівкові гроші за те , що ви маєте на дощовий день фонд. Але ви зазвичай платите ранні штрафи абстиненції, які можуть знищити який – або інтерес , які ви заробляєте, і з’їсти в вихідний основний депозит. Деякі компакт – диски, відомі як рідкі компакт – дисків, дозволяють вивести кошти рано, але переконайтеся , що ви розумієте , деталі , перш ніж використовувати ці інструменти.

Стратегії допоможуть вам уникнути проблем: компакт – дисків замикати ваші гроші, і ви можете застрягти з низькою швидкістю , якщо процентні ставки зростають. Але ви можете використовувати стратегії , як CD сходи і штанги , щоб зменшити ризик і отримати максимальну віддачу від ваших дисків.

Накопичувальний рахунок Тримайте ваші варіанти Відкрити

Ощадні рахунки дозволяють вносити і знімати з мінімальними обмеженнями, хоча федеральний закон обмежує певні вилучення до шести в місяць. Вони легко працювати і легко зрозуміти.

Краще використання: Ощадні рахунки є ідеальними для готівки , вам можуть знадобитися , щоб отримати доступ в будь-який час, а також гроші , які ви плануєте провести протягом наступних шести місяців або близько того . Наприклад, ощадний рахунок є відмінним місцем для невеликого надзвичайного фонду або грошової подушки , що ви передаєте на перевірку , щоб уникнути овердрафтів.

Немає мінімуми: Ощадні рахунки не дозволяють почати з малими, так що вони працюють добре , коли у вас є обмежені кошти. Після цього, немає нічого поганого в збереженні значних залишків заощаджень, до тих пір , як ви робите це навмисно. Компакт – диски, з іншого боку, іноді мають мінімальні вимоги по депозитах. Цегла і мінометних банки можуть зажадати від вас інвестувати не менше $ 1000, але кілька інтернет – банки пропонують компакт – диски без будь – яких початкових мінімумам.

Плаваючі процентні ставки: В відміну від компакт – дисків, ощадні рахунки мають процентні ставки , які можуть змінюватися з плином часу. Банки коригувати норми заощаджень рахунків у відповідь на економічне середовище, конкуренцію, і їх бажання брати на депозитах. Якщо ставки ростуть, ваш ощадний рахунок може платити більше в наступному місяці , ніж він платить зараз (хоча банки повільно збільшувати ставки). Але якщо ставки різко падають, банки , як правило , відповідають, платити менше, в той час як ваш дохід не зміниться , якщо ви були в CD.

Все або None?

На щастя, вам не доведеться вибирати між CDs проти ощадних рахунків. Ви можете використовувати обидва, і інші варіанти також можуть задовольнити ваші потреби.

  • Тримайте достатньо грошей на ощадний рахунок, щоб задовольнити будь-які короткострокові потреби. Ви будете мати легкий доступ до цієї готівки, і ви не будете мати справу з штрафами, якщо вам потрібно зняти гроші іноді.
  • Розгляньте можливість використання компакт-дисків для деяких з ваших надлишкових коштів, якщо у вас є достатньо грошей, заощаджень, ви, як CD процентні ставки, і ви не стурбовані темпами зростання.
  • Подивіться на інші альтернативи, якщо компакт-диски є занадто обмежувальними для ваших рахунків смаку, але заощадження не сплачують досить. Рахунки грошового ринку мають риси обох дисків і ощадних рахунків: Вони дозволяють обмежені вилучення, але вони часто платять трохи більше, ніж у стандартних ощадних рахунків. Рахунки управління готівкою можуть також запропонувати більш високі доходи. Просто переконайтеся, що ваші кошти FDIC застраховані, якщо безпека важлива для вас (страхування NCUSIF в кредитних спілках настільки ж безпечно).

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.