Celý Životní pojištění vysvětlil – Je to typ politiky pro vás ta pravá?

Home » Insurance » Celý Životní pojištění vysvětlil – Je to typ politiky pro vás ta pravá?

Co je celý život pojištění?

Je životní pojištění prostřednictvím práce dost?

Celý životní pojištění je druh peněžní hodnota politiky životního pojištění, které poskytuje ochranu v průběhu celého svého života, a nabízí dvě hlavní výhody:

 • výhoda smrti má být vyplacena příjemci v případě vaší smrti
 • Hodnota hotovosti shromážděné v průběhu trvání pojištění, které mohou být použity jako úspory nebo půjčit proti, pokud budete potřebovat peníze, když jste naživu

Celý životní pojištění je také známý jako „rovný života“ a „trvalé životní pojištění.“

Celá politika život kryje za celý svůj život, ne jen po určitou dobu. Celý život pojištění platí pojistné zaplacené do obou spoření či investic a ve prospěch smrti životního pojištění. Celý životní pojištění je podobný jako univerzální životní pojištění, který také trvá celý život.

Jak se celý životní pojištění nákladů v porovnání s jinými životní pojištění?

Celý životní pojištění je dražší než ostatní životní pojištění, protože to není jen životní pojištění. Když budete platit pojistné za vaše politika jste uvedení jeho část na životní pojištění, ale pak další část toho, co platíte jde do investiční části. Samozřejmě, že budete platit více za celou politiku život s investičními akcemi, než kdybyste si vzal si základní zásadu rizikové životní pojištění. celý život pojištění bude také platit vám dividend osvobozených od daně, to vám dává určitou flexibilitu a výhody, které byste neviděli s rizikové životní pojištění.

Někteří lidé se mohou rozhodnout používat tuto dividendu s cílem přispět k zaplacení pojistného nebo přijmout peněžní výhry od it.outs od něj.

Celé Možnosti Životní pojištění

Existují 3 hlavní druhy celý životní pojištění:

 1. Tradiční Celá Life Insurance
 2. Zájem Sensitive Celá pojištění Life
 3. Připálit Premium Celá Life Insurance

Tradiční celý životní pojištění vám dává zaručený minimální výnos z vašeho peněžní hodnotu části.

Zájem citlivý celý životní pojistka poskytuje variabilní sazbu na vaší peněžní hodnoty části, podobný nastavitelnou sazba hypotéky. Zájmově citlivý celý životní pojištění, můžete mít větší flexibilitu s vaší politikou životního pojištění, jako je zvýšení své smrti prospěch bez zvýšení své pojistné v závislosti na ekonomiku a míru návratnosti vašich peněžních hodnot části.

Single-premium je určen pro někoho, kdo má velkou sumu peněz a chtěli koupit politiku předem. Stejně jako ostatní možnosti celý život pojištění, single-premium celý životní pojištění připadne peněžní hodnotu a má stejný daňový úkryt na výnosy.

Celý životní pojištění nákladů v porovnání s rizikové životní pojištění Náklady

I kdyby nebylo investiční část, musíte vzít v úvahu, že se celý životní pojištění, jste nákup krytí, které vydrží celý život, protože na rozdíl od kratší termín životní pojištění, které pokrývá menší délky času, jako je 10 nebo 20 let.

Celý životní pojištění může stát 5 až 10 krát množství peněz, že náklady na rizikové životní pojištění, ale to má peněžní hodnotu a trvá celý život. Budete muset vážit možnosti.

Pojistiteli zjistit, co se bude účtovat na politiky na základě analýzy rizika. Čím vyšší je riziko, tím dražší politiky. Je to jediný způsob, jak pojišťovny zůstávají ziskové. Z tohoto důvodu je zde mnohem vyšší pravděpodobnost, že budete určitě zemře v průběhu trvání celého životního pojištění. S pojmem životní pojištění je zde menší riziko, protože pojišťovna nemusí vyplatit dávka při úmrtí během kratší doby politiky. Takže když se vypočítává životní pojištění pojistné celek, to je v podstatě při pohledu na financování výplaty výnosů smrt po dobu trvání svého života.

Výhodou celého života je, že vaše smrt prospěch a pojistné ve většině případů zůstane stejná. Celý životní pojištění také buduje peněžní hodnotu, která je návrat na části svých pojistného, ​​které pojišťovna investuje.

Váš peněžní hodnota je daň-odložené, dokud jej odvolat a můžete půjčit proti němu.

5 Výhody politiky Celý životní pojištění

 1. Část svého prémiového peněz jde směrem k peněžní hodnotě
 2. Můžete být schopni používat část úspor politiky nakonec platit politiky, pokud začnete brzy
 3. Vaše prémie zůstane konstantní v průběhu času, který se vztahuje, pokud se nerozhodnete jinak.
 4. Pokud provedete změnu celou svou politikou životního pojištění, máte celoživotní pokrytí bez budoucnosti lékařských prohlídek
 5. Celý život poskytuje daňové úspory příležitosti, když jste naživu, a také slevy na dani na svém panství

Měl jsem Nákup Vcelku životní pojistku pro investice?

Ačkoliv celý život umožňující pojistníkovi hromadit bohatství a využít tyto úspory v průběhu svého života, pokud jde o investice jít celý život nemusí být nutně tou nejlepší volbou. V závislosti na výkonnosti trhu a své osobní situace, můžete zvážit nákup delší span Rizikové životní pojištění s pevným ročním tempem a pracovat s investičním poradcem přijít na nejlepší strategii, jak investovat své peníze.

Budování a ochrana bohatství se celý životní pojištění

Míra návratnosti celé politiky životního pojištění je velmi nízká ve srovnání s jinými investicemi, a to i daňové úspory započítány. Životní pojištění by neměly být používány pouze jako investiční nástroj a měli byste posoudit své politická rozhodnutí týkající se ochrany, a to nejen návratnost. Níže uvedené příklady tvoří dobrý výchozí bod k poznání, když se může celý život dobře fungovat pro danou situaci.

5 Příklady Po celý život politika by mohla být dobrou volbou pro vás

Celý život je zajímavou možností, když to součástí vaší finanční strategie dělat. Důležitou součástí finanční strategie když je pochopení finančních důsledků, a dělat pevný plán, který dává smysl. Získání pevné finanční poradenství je velká část z nich. Zde je 5 příkladů, kdy celá politika život může pomoci jako součást své finanční strategie a jako způsob, jak pro vás stavět nebo chránit bohatství.

 1. Celý životní pojištění nebo trvalý život je dobrá volba, pokud jste mladý a přesto nemají prostředky, jak ušetřit peníze na vlastní pěst a podívat se na to jako vynucené mechanismus spoření. Nemusíte nutně muset vzít majoritní část svého životního pojištění v celé politice života. Můžete mít určité procento svých celkových potřeb, nebo jen to, co můžete v současné době dovolit, a použít ji jako součást multi-stupňová celoživotní strategie, aby zajistily budete mít vždy trochu životní pojištění a nějaké úspory, jak si vytvořit svůj životní styl. Dalo by se použít část úspor k zajištění úvěrů nebo dokonce hypotéku v budoucnu, pokud jeden den chtějí koupit domů nebo založit rodinu. Můžete doplnit celý život politiky s dobou životnosti, když budete potřebovat další životní pojištění, a získat tuto část v nižších nákladech.
 2. Pokud jste ve velmi dobrém zdravotním stavu nebo mladý, ale se obávají, že jak člověk stárne, můžete dostat nemoc, nebo mohou mít potíže dostat životní pojištění, pak celý život je dobrý způsob, jak zajistit politiku, která bude trvat celý život. Nezapomeňte, že můžete vždy koupit méně celý život, a doplnit ji s větší dobou životnosti při nižších nákladech.
 3. Pokud jste bohatí a mají více peněz, než budete potřebovat, pak se celý životní pojištění může být velmi výhodný způsob přístřešku / investovat peníze díky daňovým bez důsledků úroků a dividend, které staví z úspor. V této situaci, celý život může být výhodné pro plánování majetku stejně.
 4. Chcete-li opustit velkou výhodu starší smrti své rodině nebo někoho jiného, ​​když zemřete, bez ohledu na věk, pak celý život, je to dobrý způsob, jak financovat tento. Například, pokud chcete opustit $ 500.000 svému dítěti, když zemřete, protože mají speciální potřeby a tyto peníze budou muset bez ohledu na to, jaká je jejich věk, pak celý život vám pomohou financovat, že pomocí zabezpečení smrti prospěch, i když umírají, když jsou velmi staré. V případě, jako je tento, měli byste opravdu zvážit svou politiku jako způsob, jak financovat tuto výhodu dědictví smrti, protože to je to, co děláte.

Odlišný životní pojišťovny Nabídka Whole smluv životního za různé ceny

 • Pokud máte co do činění s agentem, který vám může nabídnout pouze volby z jedné životní pojišťovně byste měli porozhlédnout najít alternativní nabídky.
 • Makléř může být schopen dát vám několik nabidky pro celý životní pojištění, s různými možnostmi.
 • Finanční poradce můžete prohlédnout různé aspekty vašeho finančního plánu.
 • Můžete získat citáty s několika agenty, aby získali představu o ceně. Není jen jeden celý život pojištění z čeho vybírat, existuje mnoho. Být informován.

Sečteno podtrženo na celý životní pojištění

Celý životní pojištění poskytne smrti prospěch, daňové úlevy a peněžní hodnotu, ale bude vás stát mnohem více, než je levnější přímější možnost rizikové životní pojištění.

Celý životní pojištění je bezpečnější trvalý životní pojištění volbou než někteří jiní, může poskytnout garantovaná úroková, prémie a smrti prospěch, takže víte, co můžete očekávat.

Celý život je tou nejdražší možností v rodině životní pojištění politiky a může stát 5 až 10 krát více než termín životního pojištění a o něco více než univerzálního životního pojištění.

Získat celý život, když jste mladí, jako součást strategie pro maximalizaci přínosů, nebo pokud jste starší, pokud jste bohatí a chtějí něco udělat se všemi vaší peněz navíc.

Ujistěte se, že budete moci zaplatit svou životní pojistku. Kupovat celý život politika vám nepomůže, pokud jste skončili přeskakování platby nebo výběru částku, kterou si nemohou dovolit a musí se pokusit přejít životních pojistek později, nebo ještě něco horšího dostat zrušen a nakonec ztratí všechno. Spustit rozumně, můžete vždy přidat pokrytí, jak budete potřebovat. Důležité je někde začít.

Ujistěte se, že pojišťovna kupujete svou politiku životního pojištění od má silné finanční hodnocení, budete investovat do politiky, která bude trvat po celý život, takže pojišťovna si vyberete by měl mít dobrou stabilitu.

Dejte si pozor na skryté náklady na celý život politiky

Nikdy jen koupit celý životní pojištění proto, že někdo říká, že je to nejlepší volba. Celý životní pojištění zaplatí vyšší provize makléře, a může také zahrnovat poplatky za správu investic. To je zcela normální pro investice, budete většinou platit poplatky někde, ale ujistěte se, že diskutovat o těchto aspektech s poradcem a byli dobře informováni o svých rozhodnutích a co může očekávat.

Tip: Kladení své finanční poradce nebo život pojišťovacího makléře nebo agenta otázky přinese nejlepší výsledky pro vás dlouhodobě. Pokud se vám nelíbí, jak zpracovávají vaše odpovědi, najít někoho, kdo vám vyhovuje. Toto je váš život jste investovat do a bezpečnost vaší rodiny.

Zásoby jsou těkavé, bude dopad Váš celý život politika?

Řešit obavy kolísavé akciové tržní ceny, například, zeptejte se svého poradce, co si myslí o tom, co se stalo s univerzálními politik život v posledních 20 letech. Ujistěte se, že jste spokojeni s odpovědí dostanete. Zjistěte, jak celý váš život politika bude chránit vás a jak se část úspor funguje. Být dobře informovaný vás vždy chránit plně a dobrý poradce nebude zlobit se svými životního pojištění otázky, ale budeme rádi, aby důkladně zkontrolovat své obavy a dá vám návod.

Dodatečné úvahy: pokud opravdu chcete investovat pár set dolarů měsíčně na „spoření“, měli byste mluvit s finančním poradcem, který může přezkoumat strategii, která bude přínosem pro vás nejlepší. Pak poté, co jste se podíval na všechny možnosti, učinit informované rozhodnutí. Celý život může být nejlepší rozhodnutí pro vás, ale je třeba prozkoumat všechny možnosti vědět.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.