Četri Parāda Consolidation Loan Iespējas Bad Credit

Home » Credit and Debt » Četri Parāda Consolidation Loan Iespējas Bad Credit

 Četri Parāda Consolidation Loan Iespējas Bad Credit

Meklējot parāda risinājumus, ja jums ir slikta kredītu, ir grūts. Aizņēmumu naudu, pat konsolidēt parādu, parasti paredz, ka jums ir laba kredīta rezultātu. Parāda konsolidāciju aizdevumu iespējas sliktu kredītu do pastāv, bet cenu un noteikumi var nebūt tik pievilcīga. Pavadīt kādu laiku iepirkšanās apkārt, lai atrastu labākos nosacījumus, jūs varat saņemt. Izvairieties izvēloties sliktu kredītu no izmisums – tas varētu nonākt costing jums vairāk ilgtermiņā.

Salīdziniet Parāda Consolidation Kredīti

Izmantot pakalpojumu, piemēram, LendingTree.com meklēt aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumus patērētājiem ar savu kredīta rezultātu. Aizdevuma salīdzinājums dienests parādīs iespējas no vairākiem aizdevējiem, un ļauj salīdzināt noteikumus.

Esiet gatavi iespējas ar augstākām procentu likmēm. GPL par parādu konsolidācijas aizdevumiem sliktu kredītu, var būt tikpat augsta kā 36 procenti dažos gadījumos, kas padara konsolidēt savu parādu dārgi. Jūs varat sagaidīt aizdevuma noteikumi svārstās no 24 līdz 60 mēnešiem. Jo ilgāk jūsu atmaksas termiņš, jo mazāka jūsu maksājumi būs, bet lielāku interesi jūs maksāsiet.

Piemēram, $ 10,000 aizdevumu ar 35.99 procentiem GPL jāatmaksā 5 gadu laikā būtu ikmēneša maksājumu 361,27 $. Jūs vēlaties maksāt vairāk nekā divas reizes, ka summa, kas interesē – $ 11676, lai būtu precīza. Ja jūsu kredīta score tikai ļauj saņemt augstas procentu likmes aizdevumiem, tas ir labākais, lai apsvērt citas iespējas.

Izmantot Peer-to-Peer Kreditēšana

Peer-to-peer kreditēšanas izmanto kopfinansējuma ļauj jums aizņemties naudu no individuālajiem investoriem. Šie investori personīgi pārskatīt savu profilu un pieteikumu un izlemj, vai aizdot jums. Jūsu kredīts pieprasījums var tikt izpildīts ar vairākiem investoriem, bet jūs joprojām būs jāveic tikai vienu maksājumu katru mēnesi. LendingClub.com, Prosper.com, un jaunbagātnieks ir daži peer-to-peer kreditēšanas platformas jūs varat apsvērt, lai piekļūtu parāda konsolidāciju aizdevumu ar sliktu kredītu. Tāpat kā citi aizdevumu salīdzināšanas vietnes, peer-to-peer aizdevumu tīkli iepazīstināt jūs ar vairākiem variantiem, lai salīdzinātu un izvēlēties.

Daži pat ļauj jums pārbaudīt savu līmeni bez darot grūti pull jūsu kredīta.

Atlikumus uz jaunu kredītkarti

Tas ir grūti, lai pretendētu vai nulles procentiem bilances nodošanas kredītkarti, ja jums ir slikta kredītu. Iespējams, tomēr varēs pārskaitīt atlikumus esošam kredītkarti, ja jums ir pieejams pietiekams kredīts. Pat ja jums nav iegūt labumu no zemākas procentu likmes, apvienojot kredītkaršu atlikumus vieglāk, lai nomaksātu rēķinus. Jo vairāk jūs varat apvienot savus atlikumus, kas mazāk maksājumus jums ir, un jūs varat koncentrēties uz atmaksājas mazāk parādus.

Pieskarieties Into Your Home Equity

Viena no priekšrocībām īpašumā ir spēja iekļūt kapitāla esat gūta gadu gaitā. Atkarībā no metodes un aizdevēju, jums var būt iespēja iekļūt 80 līdz 90 procentiem no jūsu mājas kapitāla konsolidēt savu parādu.

Home Equity kredītlīnijas

Mājas kapitāla kredītlīnijas ir kredītlīnijas, kas ir nodrošināti ar jūsu mājās. pirmajos gados savu HELOC gaitā jums tikai nepieciešams, lai veiktu ikmēneša procentu maksājumus par kredītlīniju. Kad šis “izdarīt” periods ir beidzies, jums ir noteikts laika periods, lai norēķinātos par nesamaksāto atlikumu pilnā apmērā. Aizdevējs izskatīs jūsu parādu, ienākumiem un kredītu, kad jūs pieteikties HELOC.

Otrais Hipotēku

Otra hipotēka ir jauns aizdevums, atsevišķi no primārā hipotēku, pamatojoties uz pašu kapitāla jums ir jūsu mājās. Otrās hipotēkas ir riskantāka un parasti ir lielāks saistību neizpildes līmeni, lai viņi veic augstākas procentu likmes nekā primārās hipotēkām. Tas ir kaut apsvērt, ja jūs sver jūsu iespējas.

Cash Out refinansēt

Ar naudas out refinansēt, jūs refinansēt savu hipotēku par jaunu, ārā taisnīgumu ieguvāt par naudu. Pēc tam Jūs varat izmantot naudu, lai nomaksātu savus parādus. Par naudas out refinansēt priekšrocība ir tā, ka jūs turpināt maksāt tikai uz vienu aizdevumu, nevis ņemot par papildu veidu parādu. Aizdevējs izskatīs jūsu kredīta score, jūsu parādu, un jūsu ienākumi, ja jūs piesakoties naudas out refinansēt.

Salīdziniet procentu likmes, aizdevuma nosacījumiem, un ikmēneša maksājumu summas par to izlemt, kurš variants varētu būt labākais jums. Jūs vēlaties, lai jūsu procentu likmi un maksājumiem, tik zemas, cik vien iespējams, lai jums nav likts papildu spriedzi jūsu finansēm.

Kad jūs konsolidēt savu parādu ar jūsu mājas kapitāla, jūs liekot jūsu mājas uz līnijas. Ja jūs nevarat veikt maksājumus par kādu no jūsu mājas balstītas aizdevumu produktiem, jūs riskējat bloķēšanu.

Uzmanieties no parādu konsolidācijai izkrāpšana

Kā jūs veikals savas iespējas, pārliecinieties, ka jums palikt informēti par parādu konsolidācijas izkrāpšanu. Jebkuru aizdevumu, kas garantē apstiprinājumu vai lūdz jūs maksājat naudu, pirms jūs esat piemērots visticamāk scam. Vai pareizu pienācīgu rūpību, lai izvairītos no to izmantojuši.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.