Çevrimiçi Bankalar Bugünün Zamanında Neden Önemlidir Nedenleri

Home » Banking and Loans » Çevrimiçi Bankalar Bugünün Zamanında Neden Önemlidir Nedenleri

Çevrimiçi Bankalar Bugünün Zamanında Neden Önemlidir Nedenleri

Bir online banka hiç kullanmadıysanız geleneksel tuğla ve harç bankalardan farklılık nasıl bu kadar popüler olduğunu ve neden, merak ediyor olabilirsiniz. Orada benzerlikler bol, ancak bazı önemli farklar web anlayışlı tüketicilere online bankalar cazip kılmaktadır.

Ücretsiz Denetleme

özgür kontrolünü almak istiyorsanız Çevrimiçi bankaları en iyi bahis vardır. Ücretsiz denetimi neredeyse tüm bankalarda standart olarak kullanılan, ancak bu fırsatları bulmak için zorlaşıyor. Çoğu durumda, otomatik tevdi çekini alarak veya hesabınızdaki büyük dengesini tutarak tuğla ve harç kurumlarda ücretsiz kontrol için hak gerekiyor.

çoğu çevrimiçi olarak böyle değil Yani bankalar-onlar gerçekten özgür çek yatırmak için en az bir dolar sahiptir kimseye hesapları sunuyoruz. Ayrıca, çevrimiçi bir banka kullanırsanız çek hesabı nakit faiz kazanmak mümkün olabilir. Bir tasarruf faiz oranı hesap faiz oranı en yüksek olarak genellikle değil, ama çok daha fazla geleneksel bankalarda kazanmak daha var.

Bazı tuğla ve harç banka ve kredi birlikleri ayrıca ücretsiz denetimi sunmak ve hatta ödül hesapları kontrol ancak genellikle sadece daha küçük kurumlar yararlandýrabiliriz ile ilgi ödeyebilir.

Yüksek Faiz Oranları

Çevrimiçi bankalar tasarruf hesapları ve mevduat sertifikası (CD) üzerine yüksek faiz oranları (veya APY) ödeyerek tanınırlar. Fikir inşa ettiklerini ve bunların biraz daha ödemek böylece, fiziksel bir dalı sürdürmekle ilişkili havai masrafları ödemek zorunda kalmamasıdır. Çevrimiçi bankacılık ilk günlerinde, daha yüksek oranlar ana cazibe-ve vardı hala olasılıkla çevrimiçi daha iyi oranları bulmak için konum.

Kullanılabilir kesinlikle en yüksek faiz oranı arıyorsanız en iyi üstesinden olacakları, çevrimiçi bir banka olasılıkla gerçek değildir. başka bir banka İndirimini yener bulursanız Sadece hayal kırıklığına yoktur. Bazı insanlar oranları değişikliği gibi hesaplar arasında bir çevrimiçi banka sayısı ve transfer para açtıkları hesapları tutmak nedeni budur. Bu strateji ödemek, ama para herhangi bir hesap kazanç çıkarımıza değildir sırasında herhangi bir transfer günlerine ödeme dikkatine emin olabilir.

İyi Teknoloji

bankacılık teknolojisi geldiğinde Çevrimiçi bankaları genellikle kurşun. Önce hep değiliz ama onlar stodgier tuğla ve harç bankaları yapmadan önce yeni özellikler sunmak eğilimindedir. Örneğin, mobil onay mevduat çevrimiçi banka (daha hızlı, yüksek faiz oranları kazanmaya başlayabilirsiniz anlamına gelir) yataklarında postaya kalmadan hesapları fonuna iyi bir yoldur. Bazı küçük bankalar ve kredi birlikleri bile en büyük online bankalar önce bu hizmeti sundu. Buna göre, önce yeni teknoloji elde olmayabilir, ama bunu yakında alırsınız.

Çevrimiçi bankalar da size başka şekilde erişim imkanı olmayabilir özellikleri almak için izin verir. Banka hala özgür online fatura ödeme veya kişiden kişiye ödeme sağlamıyorsa, çevrimiçi bir bankaya, bu teklif bu programlar bulabilirsiniz iyi bir şans var. Ayrıca hoşunuza gidebilecek büyük bir ATM ağ bağlı daha kolay ücretsiz para çekme verme canlı nerede.

Sen Şube atla Can

Sonuçta, çevrimiçi banka hesapları bir şubeye ait size zaman kazandıracak. Eğer yardıma ihtiyacım olursa, çoğu banka uzaktan müşteri hizmetleri-aracılığı sunuyoruz sohbet, e-posta veya ücretsiz telefon hatları. Ve, rekabet arttıkça, bu nedenle müşteri hizmet kalitesini ve kullanılabilirliğini yapar.

Ayrıca, küçük topluluklarda yaşayan insanların finansal işlemler hakkında bilmesi gereken kasabasında bir online banka kimse ile geliyor anonim takdir edebilir.

İyi olarak mekanda faaliyet gösteren ve Harç Bankalar gibi çevrimiçi Bankalar misiniz?

Çevrimiçi bankaları bankacılık dünyasına uygulanabilir bir yanı vardır, ancak bunlar mükemmel değildir. Şahsen insanlarla çalışmayı tercih ederseniz, bir tuğla ve harç kuruma sopa isteyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar kullanarak rahat olmak gerekir ve kimlik avı dolandırıcılığı önlemek için geçerli sistemlerinizi tutmak gerekir çünkü internet güvenliği temel bir anlayışa ihtiyacımız var. Ve, her şey IT olduğu gibi, zaman zaman, teknik pürüzleri karşılaşabilirsiniz, ama çoğu insan için, faydaları rahatsızlıklar ağır basmaktadır.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.