Cik daudz jums vajag, lai saglabātu doties pensijā pēc 40?

Home » Retirement » Cik daudz jums vajag, lai saglabātu doties pensijā pēc 40?

Priekšlaicīgā pensionēšanās ir iespēja par Frugal tapetes un Extreme Planners

 Cik daudz jums vajag, lai saglabātu doties pensijā pēc 40?

Kaut pirmstermiņa pensionēšanās var šķist farfetched ideju lielākā daļa no mums, tā ir reāla iespēja, ja jūs esat gatavi nodot savu braucienu uz finansiālo neatkarību par ātrgaitas sliedēm.

Kopumā pensiju uzticība joprojām ir zems un gandrīz pusi no visiem ASV mājsaimniecību, kurās pastāv risks, kam nav pietiekami daudz naudas pensijā. Par ekstrēmos noguldītājiem ar vērienīgajiem mērķiem sasniegt finansiālu neatkarību, 40 gadu vecumā, tad vispār trūkst sagatavotības šajā valstī pensijas neietekmē to vēlmi apstrīdēt parasto gudrība.

Priekšlaicīga pensionēšanās ir sapnis daudzi cilvēki vēlētos sasniegt. Bet realitāte ir tāda, ka pārejot uz priekšlaicīgu pensionēšanos, rada dažas finanšu plānošanas problēmas. Pirmais uzdevums mēģina izdomāt, cik daudz naudas jums tiešām ir nepieciešams, lai būtu saglabātas, kad jūs sasniedzat diena 1 Finanšu Neatkarības. Atbilde: Tas ir atkarīgs no tā, kā jūs definētu pensionēšanos.

Priekšlaicīgā pensionēšanās: Cik daudz Ietaupījumi ir pietiekami?

Vispārējs vadlīnijas vairumam pensiju uzkrājējiem, ir censties aizstāt aptuveni 80 procenti no pirmspensijas ienākumiem. Šie ienākumi aizstāšana mērķis ir mērķis, noteiktas summas, lai saglabātu savu pašu ērtu dzīvesveidu vecumdienās. Pensijas kritērijus, piemēram, tas var strādāt lielākajai daļai strādājošo plāno uz tradicionālo pensiju sākuma datumu savos 60 gados. Tomēr tradicionālās pensiju taupīšanas kritēriji ir mazāk efektīva, ja jūs plānojat par priekšlaicīgu pensionēšanos. Tas ir tāpēc, ka agri pensionāri, visticamāk jau ir izmantoti, lai prasa daudz mazāk nekā 100 procentiem no ieņēmumiem, lai segtu citus izdevumus.

Citi uzdevumi realizācija, ka pensionēšanās ienākumu avoti, piemēram, sociālās apdrošināšanas nebūs pieejami līdz 62, ne ātrāk. Kad agri pensionāri ir tiesības saņemt sociālo nodrošinājumu faktiskie ieguvumi, iespējams, tiks samazināts sakarā ar saīsinātu darba vēsturi. Tas ir tāpēc, ka sociālās apdrošināšanas pabalsti, pamatojoties uz vidēji indeksētu ikmēneša ienākumiem 35 gadu laikā, kurā jūs nopelnījis visvairāk nodokli apliekamos ienākumus.

Jebkura agrīnas pensionēšanās gadiem ar nulli vai ierobežotiem ienākumiem samazinās jūsu gaidīts ikmēneša pabalstu.

Lielākā daļa topošajiem agri pensionāri apskatītu sociālo nodrošinājumu kā papildu labumu. Pieņemsim, sejas tā, ja jums ir iespēja agresīvi saglabāt pietiekami pensionēšanos un vēlmi pārietu uz finansiālo neatkarību savos 40 ir jūs, visticamāk, nebūs atkarīgas no sociālās drošības atsevišķi, ja vispār. Spēja staigāt prom no darbaspēka uz jūsu izteiksmē (vai vismaz ir brīvi iet pensijā, kad esat gatavs) parasti prasa no šādām sastāvdaļām kombinācija: virs vidējā ietaupījums un ienākumu attiecību, taupīgs dzīves, un likvidējot problemātiska parādu.

Šeit ir daži papildu padomi par veidiem, kā pozicionēt sevi par priekšlaicīgu pensionēšanos:

Saglabājiet, cik vien iespējams, 401 (k), Iras un nodokļa investīcijas. Galvenais, lai sasniegtu priekšlaicīgu pensionēšanos parasti tiek centrēta ap agresīvi ietaupīt tik daudz naudas, cik vien iespējams. Tas var izklausīties no-brainer, un lielākā daļa finanšu plānotājiem jau liecina maksimāli palielinot ietaupījumus. Bet jūs arī vēlaties, lai koncentrētos uz ietaupījumu pareizajās vietās vai aktīvu atrašanās vietas. Ieguldījums līdz maksimālajai summai iespējamajā veidā 401 (k) plānu, individuālo pensiju kontu, un brokeru kontiem palīdz radīt sajūtu nodokļu dažādošanu.

Kopumā, norakstīšanas kontiem, piemēram, 401 (k) vai IRA ir 10 procentiem drīzu izvešanu sods par sadalījumiem pirms 59 ½ vecumu. Īpaši nodokļu noteikumi, piemēram, Iekšējo ieņēmumu kodeksa 72. (t), var palīdzēt izvairīties no šiem sodiem. Bet agri pensionāri galu galā ir nepieciešams faktors nodokļu sekas, kas saistītas ar, kur tie radīs ienākumus no pensijām.

Uzturēt uzturēšanās izdevumus, kas neatbilst jūsu ienākumu līmeni. Kur tu izvēlējās dzīvot, un jūsu dzīvesveida izvēle būs spēcīga ietekme uz jūsu spēju saglabāt. Tas ir tāpēc, ka bez lielām summām diskrecionāro ieņēmumu šīs pensijas sapņi paliks sapņus. Jūsu uzturēšanās izdevumus jūsu darba gadu laikā jābūt arī labi piemērots vēlamo pensijas dzīvesveidu. Minimālisms un taupīgs dzīves koncepcijas paliek populārs visā pieaugošo cilvēku grupu interesē vairāk uzkrājot jēgpilnu dzīves pieredzi, nevis lietas.

Ja jūs varat veikt svarīgus dzīves mērķus, vienlaikus pieprasot mazāku rieciens no jūsu ienākumiem, jūs, iespējams jau tiks izmantots, lai zemāku ienākumu aizstāšanas likmes pensijā, vienlaikus saglabājot savu pašu ērtu dzīvesveidu.

Novērst augstu procentu patērētāju parādu un uzturēt zemu parāda attiecība pret ienākumiem. Zemākas parāda saistības pensijas palīdzību atbrīvotu ienākumus pamatvajadzību un dzīvesveidu izdevumiem. Lielākā daļa agrīnās pensionāri vieno kopīga saikne kļūt parāda brīvu pirms to pensijas pāreju. Pārvaldāms parāda saistības reāliem aktīviem, piemēram, galvenā dzīvesvieta vai nomas īpašības ir izņēmums, kamēr ikmēneša parāda maksājumi ir zems. Par 20 procentiem vai zemāka parāda attiecība pret ienākumiem ir ierosināts vadlīnijas, ja jūs plānojat par aizejošs jūsu 40 gados.

Ja ietaupīt vismaz pusi no jūsu ienākumi nav potenciāls šķērslis, lai jūsu finanšu neatkarības plānu, ir arī citas lietas, kas jāapsver. Attiecībā uz vienu, Medicare piemērotība nav realizēta līdz vecumam 65 Tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams apsvērt alternatīvus veidus, kā iegūt pieejamu veselības apdrošināšanu.

Vienkāršā Aprēķins: Pavairot vēlamo “Priekšlaicīgā pensionēšanās” ienākumus 25

Cik pensiju ietaupījumi būs jums tiešām ir nepieciešams pensionēšanās? Paņemiet savu prognozēto gada izdevumus pensijā un reizināt šo summu ar numuru 25. Tas palīdzēs jums novērtēt, cik daudz jums būs nepieciešams, lai sasniegtu savu pensionēšanās mērķi. Pensionēšanās ietaupījums etalons pieņemts, ka jūs varat izņemšana 4 procenti no savām investīcijām katru gadu bez būtisku risku pietrūkt naudas.

Šeit ir īss piemērs 4 procentiem izņemšanas vadlīnijas darbībā. Pieņemsim, ka jūsu pensijas ienākums mērķis ir radīt no ieguldījumu ienākumiem gadā 40000 $. Lai sasniegtu šo mērķi, jums ir nepieciešams, lai saglabātu apmēram $ 1 miljons par vēlamo pensionēšanās vecumu. Tagad aplūkosim 25 gadus vecā nopelnīt $ 50,000 gadā ar iespēju saglabāt pusi viņas ienākumiem 15 gadus. Pieņemot, ka vidēji agresīvu 7 procentiem gada vidējo peļņas normu, $ 25.000 ieguldījusi gadā pieaugs līdz nedaudz vairāk par $ 628,000.

4 Percent noteikums sniedz norādījumus par to, cik daudz jūs varētu, iespējams, katru gadu atsaukt pēc tam, kad esat pensijā. Iepriekšējā piemērā, sākumā pensionārs varētu paredzēt, kam nedaudz virs $ 25,000 ar gada ienākumiem, izmantojot ballpark novērtējumu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka 4 procenti izņemšana noteikums ir vairāk par vadlīnijām, nevis garantiju. Jaunākie akadēmiskie pētījumi ir apstrīdējusi 4 procentiem noteikums par ilgtspējīgu pensiju kontu izņemšanu. Zemākas izņemšanas likmes ir pierādīts, lai palielinātu varbūtību likmes, ka pensionēšanās ligzdu olu būs tur visu jūsu pensijas gadus. Par agri pensionāri ar ilgu izdalīšanās periods realitāte ir tāda, ka nākotne ir neskaidra, un ir svarīgi saglabāt zināmu elastību, veidojot pensiju ienākumu plāns.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.