Cik daudz Life Insurance Vai man ir nepieciešams?

Home » Insurance » Cik daudz Life Insurance Vai man ir nepieciešams?

Cik daudz Life Insurance Vai man ir nepieciešams?

Sāciet ar aprēķinot savas ilgtermiņa finansiālās saistības, tad atņem jūsu īpašumu. Kas ir pa kreisi ir atšķirība, ka dzīvības apdrošināšana būs jāaizpilda.

Jūs nevar precīzi noteikt ideālo dzīvības apdrošināšanu, jums vajadzētu iegādāties uz leju, lai penss. Bet jūs varat veikt pareizu novērtējumu, ja jūs uzskatāt savu pašreizējo finansiālo situāciju, un iedomāties, kādas ir jūsu mīļajiem būs tuvākajos gados.

Vispār, jums vajadzētu atrast savu ideālo dzīvības apdrošināšanas polisi summu, aprēķinot savas ilgtermiņa finansiālās saistības, un pēc tam atņemot savu īpašumu. Atlikušo ir atšķirība, ka dzīvības apdrošināšana būs jāaizpilda. Bet tas var būt grūti zināt, ko iekļaut jūsu aprēķinos, tāpēc ir vairāki plaši cirkulē noteikumi īkšķis paredzēti, lai palīdzētu jums izlemt tiesības seguma summu. Šeit ir daži no tiem.

īkšķis Nr.1 ​​noteikums: Pavairot jūsu ienākumus, 10.

“Tas nav slikts likums, bet gan balstoties uz mūsu ekonomiku šodien un procentu likmēm, tas ir novecojis noteikums,” saka Marvin Feldman, prezidents un izpilddirektors apdrošināšanas nozares grupas dzīvē notiek.

Par “10 reizes ienākumi” noteikums neņem detalizētu apskatīt jūsu ģimenes vajadzībām, tajā nav ņemts vērā savus ietaupījumus vai esošo dzīvības apdrošināšanas polises. Un tas nenodrošina segumu summu stay-at-home vecākiem.

Abiem vecākiem būtu apdrošināts, Feldman saka. Tas ir tāpēc, ka ir jānomaina, ja viņš vai viņa nomirst, ko no vecākiem stay-at-home sniegta vērtība. Pie minimumam, atlikušie vecākiem būtu jāmaksā kādam, lai sniegtu pakalpojumus, piemēram, bērnu aprūpi, ka stay-at-home vecākiem sniegta bez maksas.

īkšķis Nr.2 noteikums: Pirkt 10 reizes jūsu ienākumiem, kā arī $ 100,000 apmērā par bērnu koledžu izdevumiem

Izglītības izdevumi ir svarīgs komponents jūsu dzīves apdrošināšanas aprēķinu, ja jums ir bērni. Šī formula piebilst vēl vienu slāni uz “10 reizes ienākumu” noteikums, bet tas joprojām neņem dziļu apskatīt visas jūsu ģimenes vajadzībām, aktīviem vai dzīvības apdrošināšanas segumu jau vietā.

no īkšķis nr.3 noteikums: DIME formula

Šī formula mudina jūs, lai sīkāk apskatīt savām finansēm, nekā pārējās divas. DIME apzīmē parāda, ienākumiem, hipotēku un izglītību, četrās jomās, kas ir jāņem vērā, aprēķinot jūsu dzīvības apdrošināšanas vajadzībām.

Parāds un gala izmaksas : Pievienot savu parādu, kas nav jūsu hipotēku, plus tāmi jūsu bēru izdevumus.

Ienākumi : Izlemiet, cik gadus jūsu ģimene būtu nepieciešams atbalsts, un pavairot savu ikgadējo ienākumus, šo numuru. Reizinātājs varētu būt vairāki gadi, pirms jūsu jaunākais bērns beidz vidusskolu. Izmantojiet šo kalkulatoru, lai aprēķinātu jūsu ienākumi rezerves vajadzībām:

Hipotēku: Aprēķināt summa, kas jums ir nepieciešams, lai nomaksātu savu hipotēku.

Izglītība: aprēķinātu izmaksas, nosūtot savus bērnus uz koledžu.

Formula ir plašāka, bet tas nav veido dzīvības apdrošināšanas segumu un ietaupīt jums jau ir, un tas nav jāņem vērā neveiktās iemaksas, stay-at-home vecākiem padara.

Kā atrast savu labāko numurs

Izpildiet šo vispārējo filozofiju, lai atrastu savu mērķa pārklājuma summu: finansiālās saistības mīnus likvīdos aktīvus.

  1. Aprēķināt pienākumi: Pievienot savu ikgadējo algu (reizes gadu skaits, kas jūs vēlaties, lai aizstātu ienākumus), + jūsu hipotekāro bilanci + citas jūsu parādus + nākotnes vajadzībām, piemēram, koledžas un apbedīšanas izmaksas. Ja esat stay-at-home vecākiem, ietver izmaksas, lai aizstātu pakalpojumus, ko nodrošina, piemēram, bērnu aprūpi.
  2. No tā, atņemt likvīdos aktīvus, piemēram, uzkrājumu + esošās koledžas līdzekļus + pašreizējo dzīvības apdrošināšanu.

Padomi, kas jāpatur prātā

Paturiet šos padomus prātā, kā jūs aprēķināt savu pārklājumu vajadzībām:

  • Nevis plāno dzīvības apdrošināšana izolēti, apsvērt iegādi kā daļu no kopējā finanšu plānā, saka sertificēta finanšu plānotājs Andy Tilp, prezidents Trillium Valley Finanšu plānošanas netālu Portland, Oregon. Šis plāns būtu jāņem vērā nākotnes izmaksas, piemēram, koledžas izmaksas, un turpmāko izaugsmi jūsu ienākumiem vai aktīviem. “Kad šī informācija ir zināma, tad jūs varat kartētu dzīvības apdrošināšanas nepieciešamību virs plāna,” viņš saka.

Nelietojiet taupīt. Feldman iesaka iegādāties nedaudz vairāk segumu, nekā jūs domājat, ka jums ir nepieciešams, nevis pērk mazāk. Atcerieties, ka jūsu ienākumi, visticamāk, pieaugs vairāk nekā gadu, un tā būs jūsu izdevumus. Lai gan jūs nevarat paredzēt, tieši cik daudz, vai nu no šiem pieaugs, spilvenu palīdz pārliecināties, vai jūsu laulātais un bērni var saglabāt savu dzīvesveidu.

  • Runājiet numurus, izmantojot ar savu dzīvesbiedru, Feldman iesaka. Cik daudz naudas ir jūsu laulātais domā ģimenei būtu nepieciešams veikt bez jums? Vai jūsu aprēķini jēgas viņu? Piemēram, būtu jūsu ģimene ir nepieciešams, lai aizstātu savu pilno ienākumus, vai tikai daļu?
  • Apsveriet pērkot vairākas, mazākus dzīvības apdrošināšanas polises, nevis vienu lielāku politikas mainīt savu pārklājumu, kā jūsu vajadzībām bēgums un plūsmas. “Tas var samazināt kopējās izmaksas, vienlaikus nodrošinot pietiekamu segumu uz laiku, kas nepieciešami,” Tilp saka. Piemēram, jūs varētu nopirkt 30 gadu termiņa politiku, lai segtu savu dzīvesbiedru, līdz pensijas vecumam un 20 gadu termiņa politikas segtu savus bērnus, kamēr viņi beidz koledžu. Salīdziniet terminu dzīvības apdrošināšanas citātus, lai aprēķinātu izmaksas.
  • Turner iesaka vecākiem ar maziem bērniem izvēlas 30 gadus, salīdzinot 20 gadu periodu, lai dotu viņiem daudz laika, lai izveidotu līdzekļus. Ar ilgtermiņā, jūs mazāk ticams, lai saņemtu nozvejotas īss un iepirkties par segumu atkal, kad tu esi vecāks un likmes ir augstākas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.