Cik daudz naudas jums vajadzētu dzīvot pensijā laikā

Home » Retirement » Cik daudz naudas jums vajadzētu dzīvot pensijā laikā

Cik daudz naudas jums vajadzētu dzīvot pensijā laikā

Sajaukt par to, cik daudz jums vajadzētu plānot dzīvot vecumdienās? Jūs esat ne tikai viens. Šeit ir 5 lietas, jums vajadzētu zināt, ja jūs nosakot savu ideālo pensiju ienākumu mērķus.

4 Percent anulēšana noteikums

Šis noteikums saka, jūs varat droši izņemt 4 procentus no savas pensijas portfolio katru gadu bez pietrūkt naudas. Piemēram, ja jums ir $ 1 miljons jūsu pensijas portfolio, jūs varat izņemt gadā 40000 $.

(Pēdējā laikā dažas konservatīvākas finanšu eksperti ir sākuši norādīt cilvēkiem uz 3 procentus atsaukšana pantu, atsaucoties palēninot ekonomiku kā faktors).

85 procenti noteikums

Daudzi eksperti saka, jums ir nepieciešams, lai saglabātu pietiekami daudz naudas, tāpēc jums ir 85 procenti no jūsu pirmspensijas ienākumiem. Piemēram, ja jūs nopelnīt $ 50,000 gadā jūsu dienas darbu, jums vajadzētu saglabāt pietiekami, lai radītu ikgadējo pensijas ienākumus no 42500 $. (Citi finanšu eksperti saka 75-80 procentiem no jūsu pirmspensijas ienākumiem ir pietiekami. Viņi apgalvo, cilvēki mēdz tērēt mazāk naudas savos 80. un 90.).

Multiply-by-25 noteikums

Kad esat aprēķina savu ideālo pensijas ienākumus, jums ir nepieciešams, lai izmantotu šos datus, lai noskaidrotu izmēru jūsu ideālo pensijas portfolio. Tas ir vienkārši: vienkārši pavairot savu ikgadējo ienākumus vecumdienās mērķi, 25, lai uzzinātu, cik daudz naudas jums ir nepieciešams, lai sasniegtu 4 procentiem noteikums. Šajā piemērā, $ 42500 x 25 = $ 1.060.000, kas jūs ir nepieciešams, lai saglabātu pensijas uzkrājumus.

(Ja vēlaties pamatot savas prognozes par drošāku 3 procentiem Parasti pavairot jūsu ienākumus vecumdienās mērķi līdz 33.)

Domstarpības par noteikumiem

Daži finanšu eksperti saka, jums vajadzētu saņemt savu ideālo pensiju ienākumus, pamatojoties uz pašreizējām izmaksām , nevis jūsu pašreizējo ienākumiem. Ja jums nopelnīt gadā 50000 $, bet tikai tērēt $ 30000, un pēc tam jūsu aprēķini, pamatojoties uz $ 30.000 numuru.

(Ja esi parādos un pelna mazāk, nekā jūs esat izdevumu, iegūstiet tēriņiem pārbaudi vispirms. Tad projekts pensijas, balstoties uz jūsu faktisko izdevumu.)

Sociālā drošība

Neaizmirstiet, jūsu pensijas portfelis ir tikai viena kāja no trīs kāju pensijas uzkrājumu izkārnījumos. Abi pārējie “kājas” ir pensijas un sociālās drošības ienākumiem. Jūs var vai nevar saņemt pensiju. Aptuveni 2 / 3rds amerikāņi nesaņem vienu. Ja jums ir tiesības uz pensiju, tā lielums un noteikumi būs atkarīgi no sava darba devēja. Tikmēr Sociālās drošības ienākumi ir grūti prognozēt, jo īpaši, ja tu esi jauns. Tieši tāpēc – lai plānošanas nolūkos – mēs gribētu koncentrēties uz gabalu puzzle, ka jūs varat kontrolēt.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.