Cik ilgi jūsu Retirement Savings ilgs – un Kā stiept to

Home » Retirement » Cik ilgi jūsu Retirement Savings ilgs – un Kā stiept to

Cik ilgi jūsu Retirement Savings ilgs - un Kā stiept to

Norādītas, cik gadus savu pensijas uzkrājumu ilgs nav precīza zinātne. Ir daudzi mainīgie play – investīciju atdevi, inflācija, neparedzēti izdevumi – un visi no tiem var būtiski ietekmēt ilgmūžību jūsu ietaupījumus.

Bet tur ir vēl vērtība nāk klajā ar tāmi. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir nosvērt savu kopējo ietaupījumu, plus investīciju atdevi laikā pret saviem ikgadējiem izdevumiem.

Veidi, kā padarīt savus ietaupījumus ilgāk

Kalkulators, piemēram, vienu iepriekš, var būt noderīgs ceļvedis. Bet tas ir gandrīz pēdējais vārds, cik tālu jūsu ietaupījumu var izstiepties, jo īpaši, ja jūs esat gatavi, lai pielāgotu savus tēriņus, lai atbilstu dažas kopīgas pensionēšanās pārtraukšanas stratēģijas.

Zemāk ir daži gudri noteikumi īkšķis par to, kā atsaukt savu pensijas uzkrājumu veidā, kas dod jums vislabāko iespēju, ka tā savu naudu tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai, neatkarīgi no tā, ko pasaule sūta savu ceļu.

4% noteikums

4% noteikums ir balstīta uz pētījumiem, ko William Bengen, publicēts 1994. gadā, kas atklāja, ka, ja jūs ieguldīti vismaz 50% no savas naudas krājumu un pārējā obligācijās, jūs ir liels potenciāls, kas spēj atsaukt inflācija koriģētu 4% no jūsu ligzdu olu katru gadu 30 gadiem (un, iespējams, ilgāk, atkarībā no jūsu ieguldījumu atdevi nekā šajā laikā).

Risinājums ir vienkāršs: jūs izņemt 4% no saviem ietaupījumiem pirmajā gadā, un katru nākamo gadu jūs izņemt to pašu summu dolāros plus inflācijas korekciju.

Bengen pārbaudīta viņa teoriju pāri daži no sliktākajiem finanšu tirgiem ASV vēsturē, tostarp Lielās depresijas, un 4% bija drošs atsaukumu līmenis.

4% Noteikums ir vienkāršs, un iespējamība panākumiem ir stipra, kamēr jūsu pensijas uzkrājumi tiek ieguldīti vismaz 50% akciju.

Dinamiskās izņemšana

4% noteikums ir salīdzinoši stingrs. Summa, kuru jūs izņemt katru gadu tiek koriģēts ar inflāciju, un nekas cits, tāpēc finanšu eksperti ir jānāk klajā ar dažiem metodēm, lai palielinātu savas izredzes gūt panākumus, it īpaši, ja jūs meklējat savu naudu, lai ilgt daudz ilgāk nekā 30 gadus.

Šīs metodes ir sauc par “dinamisku abstinences stratēģiju.” Vispār, viss, kas nozīmē, jums pielāgot, reaģējot uz ieguldījumu atdevi, samazinot izņemšanas gados, kad ieguldījumu atdevi nav tik liels kā gaidīts, un – ak, laimīga diena – velkot vairāk naudas kad tirgus atdeve pieļauj.

Ir daudzas dinamiskas izņemšanas stratēģijas, ar dažādas sarežģītības pakāpes. Jūs varētu vēlēties palīdzību no finanšu konsultantu, lai noteiktu vienu augšu.

Ienākumi stāvs stratēģija

Šī stratēģija palīdz saglabāt savus ietaupījumus ilgajam pārliecinoties jums nav pārdot akcijas, kad tirgus ir uz leju.

Lūk, kā tas darbojas: Izrēķināt kopējo dolāru summu, kas jums nepieciešams būtiskiem izdevumiem, piemēram, mājokli un pārtiku, un pārliecinieties, ka jūs esat ieguvuši šos izdevumus, uz kuriem attiecas garantētiem ienākumiem, piemēram, sociālās drošības, kā arī ar obligāciju kāpnēm vai anuitātes.

Daži vārdi par ikgadējiem: Lai gan daži ir pārspīlēta un riskanti, vienu prēmiju tūlītēju annuity var būt efektīvs pensiju ienākumu rīks – Jums dakša pār vienreizēju pretī garantētiem maksājumiem par dzīvi. Ar pareizos apstākļos, pat reverse hipotēku varētu strādāt, lai nostiprinātu savu ienākumu grīdas.

Tādā veidā, jūs vienmēr zināt Jūsu pamati ir iekļauti. Tad ļaujiet jūsu ieguldītie ietaupījums būs atbildīgs par savu diskrecionāro izdevumus. Piemēram, jūs norēķināties par staycation kad akciju tirgus ir uzpildīšana. Kurš rodas jautājums: Vai jūs joprojām sauc to staycation kad esat pensijā?

Ne gluži gatavs doties pensijā?

Kad esat pie malas pensionēšanās, jūs noteikti zināt, cik tālu jūsu esošās ietaupījums aizvedīs. Bet, ja tu esi vēl pāris gadu attālumā no atstājot darbaspēku, izmantojot pensionēšanās kalkulatoru, ir lielisks veids, kā novērtēt to, kā savu uzkrājumu līmeni ietekmēs to, cik daudz jums ir, kad jūs pensijā.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.