Cik Pensionēšanās Savings jums vajadzētu ir tiesības tagad?

Home » Retirement » Cik Pensionēšanās Savings jums vajadzētu ir tiesības tagad?

Esiet piesardzīgs, salīdzinot Your ietaupījumu līdz pensionēšanās plānošanas standartu jautājumos

Cik Pensionēšanās Savings jums vajadzētu ir tiesības tagad?

“Cik man ir nepieciešams, lai saglabātu pensijas?”

Šis ir viens no nopietnākajiem jautājumiem, jo atbilde vienmēr ir – ” Tas ir atkarīgs!

Par “tas ir atkarīgs no” atbilde var būt nomākta, lai kāds, kurš meklē burvju numuru, lai palīdzētu viņiem izlemt, vai tie ir uz pareizā ceļa. Tur jau ir milzīgs daudzums nenoteiktību visu pensiju plānošanas procesu, lai sāktu ar. Kopumā, cilvēki dzīvo ilgāk, veselības aprūpes izmaksas pieaug, pensijas izzūd, un mākonis šaubu ieskauj kāda Sociālās drošības izskatīsies gadu desmitiem.

Bet personīgo pensiju plāni ir domāti, lai būtu personiski. Nosakot, cik ilgi jūs plānojat dzīvot, vai, ja jūs esat gatavojas projektu īsu dzīves ilgumu, jo nopietnas veselības problēmas var krasi mainīt savu nākotnes vecuma vajadzībām. Ievadot savus pensijas gadus, ar vai bez hipotēku vai patērētāju parāds arī ietekmēt jūsu pensiju ienākumu vajadzībām. Galvenā doma ir tāda, ka dzīvesveida izvēli iet garu ceļu, lai noteiktu, kā izveidot visprecīzāko novērtējumu par mūsu nākotnes vajadzības ienākumiem un vēlas. Ņemot vērā visas unikālās mainīgos un nenoteiktība attiecībā uz to, cik daudz kāds ir nepieciešams, lai saglabātu, lai sasniegtu augstu varbūtību panākumiem, tas ir jēga, lai ir dažas vispārīgas vadlīnijas apkārt, kas palīdz mums sekot mūsu progresu.

Retirement Savings kā daudzkārtnis ienākumu

Viens noteikums īkšķis, lai pensijā, pamatojoties uz uzkrājumu faktoriem, kas ir saistīti ar jūsu ienākumiem. Ar šo pieeju uzkrājumu mērķi ir veidotas, pamatojoties uz sastāvēt no ienākumiem, lai palīdzētu cilvēkiem izsekot to progresu visā uzkrāšanas posmā darba karjeru.

Uzticība ir noteikusi pensionēšanās taupības kritērijus dažādu vecumu gar ceļā uz pensionēšanos.

Piemēram, lai pensijā ar tādu pašu dzīves komfortu Fidelity iesaka, ka kāds ir 10x viņu gada alga izglāba 67. vecuma Tie arī nodrošina laika grafiku ar dažus noderīgus kritērijus izmantot, lai sasniegtu ieteikto ietaupījuma apjoms, kas nepieciešami, lai pensijā uz trase:

  • Līdz 30: Vai ekvivalents 1x jūsu algas saglabāts
  • Ar 35 : Vai 2x saglabāta jūsu alga
  • Ar 40: Vai 3x saglabāta jūsu alga
  • Ar 45: Vai 4x saglabāta jūsu alga
  • Ar 50 : Vai 6x saglabāta jūsu alga
  • Ar 55: Vai 7x saglabāta jūsu alga
  • Ar 60: Vai 8x saglabāta jūsu alga
  • Ar 67: Vai 10x saglabāta jūsu alga

Paturiet prātā, ka uzkrājumu faktori, ko Fidelity izmantotie līdzekļi ir regulējams, pamatojoties uz, ja jūs vēlētos doties pensijā un jūsu paredzamais dzīves vajadzībām pensionēšanās laikā. Piemēram, 45 gadus vecs plāno doties pensijā pēc vecuma 67 ar vidējo dzīvesveidu būtu mērķa ietaupīt 4x (reizes) atalgojumu atmatā pensijā. Tomēr, pielāgojot pensionēšanās vecumu līdz 65 gadiem ar līdzīgu scenāriju izciļņiem ietaupījumi faktoru līdz 6x (reizes) algu. Jūs varat apskatīt savu pensijas uzkrājumu faktoriem, pamatojoties uz savu pašreizējo vecumu, kad vēlaties doties pensijā, un vēlamo dzīves izdevumu vajadzības, izmantojot šo saiti .

Svarīgs vadlīnijas jūsu pensijas projekcijām

Parasto gudrība saka, ka jums būs nepieciešams nomainīt aptuveni 70 līdz 90 procentiem no jūsu pašreizējo ienākumu pensionēšanās saglabāt tādu pašu dzīvesveidu vecumdienās. Vēl viena parasti izmanto īkšķis ar pensionēšanās plānošanas iestatījumos ir bieži sauc par “The 4% pantu.” Tas attiecas uz vispārīgu pieņēmumu, ka jūs varat veikt 4% izstāšanos no jūsu pensijas uzkrājumu bilance katru gadu, un katru gadu palielināt ar inflāciju .

Tāpēc, ja jums ir $ 1 miljons jūsu pensijas kontiem, jūs varētu tērēt $ 40,000 pirmajā gadā. Tas būtībā nozīmē, ka par katru $ 1000 mēnesī, jūs vēlaties pavadīt pensijā, jums būs nepieciešama apmēram $ 300,000 vērtībā pensiju uzkrājumu.

Iemesli izmantot piesardzīgi ar ienākumiem balstīto Savings pamatnostādnes

Ir svarīgi atzīt šos ietaupījumus kritēriji ir vienkārši starpposma mērķi, un tie darbojas kā nedaudz par kustīgu mērķi. Pirms dažiem gadiem, tā sauktās burvju skaits vadlīnija bija 8x alga pēc vecuma 67. labākais veids, lai noteiktu, vai jums ir ietaupīt pietiekami pensijā palaist detalizētāku pensijas kalkulatoru un izveidot budžeta plānu pensijas, pamatojoties uz reāli dzīvesveids izdevumu vajadzībām. Tas ļaus jums pārskatīt visu savu finanšu attēlu un ietver personalizētu sociālās drošības novērtējumus, iespējamo izmantošanu pašu kapitāla jūsu mājās, vēlamo ienākumu diapazoniem, pamatojoties uz saviem mērķiem, un citu ienākumu avotu, piemēram, mantojumi, nepilna laika darbu, vai īres ienākumus .

Veiksmīga pensiju plāns ir nepieciešams vairāk nekā viens izmērs der visiem pieeju. Vispārējās vadlīnijas, piemēram, precizitāti ir uzkrājumu faktoriem nodrošināt pieņemamu sākumpunkts, lai noteiktu, vai jums ir uz pareizā ceļa ar savu pensiju uzkrājumu. Daudziem cilvēkiem, ka ietaupījums faktori kalpos kā veselīgu modinātāja zvanu. Attiecībā uz citiem, šī pieeja rada pārāk daudz pieņēmumus par jums un trūkst pielāgotu pieeju. Labāka pieeja ir, lai palaistu dažas pensionēšanās kalkulatori, pamatojoties uz vairāk personalizētu mērķiem, lai redzētu, ja jūs izsekošanu uz drošu pensijas vai ne.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.