Co dělat, když nejste připraveni na odchod do důchodu

Home » Retirement » Co dělat, když nejste připraveni na odchod do důchodu

Porozumění předdůchodovém Možnosti připravenosti

Co dělat, když nejste připraveni na odchod do důchodu

Chcete-li získat skutečný o odchodu do důchodu, je tu jednoduchý první krok. Zkuste jeden nebo více z těchto penzijních připravenosti kalkulaček, které ukazují, jak jste připraveni žít po dobu 20, 30 nebo více let na svých současných penzijních úspor.

Byl jsem příjemně překvapen zkušenosti Johna Schwartz, spisovatele nedávného článku v  The New York Times , Retirement realita dohání With Me . Schwartz se snažil přijít na to, jak se připravit na odchod do důchodu on a jeho manželka byli, s použitím nástrojů z SSA.gov a Vanguard. Překvapující bylo, že byl, jak radostný kus byl. Přiznal, že to nenapadlo poskytnut dostatek myšlenku do důchodu, ale byl to dobrý spořič. Velký objev, že byl na správné cestě. Dalo by se cítit úlevu. Ne všichni z nás bude mít takové štěstí.

V roce 2014 do důchodu Confidence Survey ze strany zaměstnance Benefit Research Institute, pouze 18 procent pracovníků hlášeno pocit „velmi jisti“, že bude mít dostatek peněz na pohodlný život v důchodu. Pokud jste v druhém 82 procent, tam jsou věci, které můžete udělat. To je důvod, proč je důležité používat kalkulačku, která vám umožní vidět, co se stane, když budete provádět úpravy času, míra úspor, růst investic a těžebního výkonu. Použil jsem a ocenili jednoduchost Fidelity je MyPlan snímek , který může kdokoli přístup. Vaše vlastní správce 401k plán může mít něco podobného. Důležitou věcí je schopnost provádět změny, protože pokud nejste připraveni na odchod do důchodu, řešení bude zahrnovat změnu jedné nebo více z těchto prvků vašeho penzijního plánu, zatímco vy se stále pracuje.

1. spořit a investovat více

Jeden zřejmý způsob, jak posílit své budoucí úspory je odložit větší část svého platu pro odchod do důchodu.

Část problému může být v zpráv. Odborníci (včetně Vy opravdu) často doporučují šetřit alespoň 6 procent svého platu, protože to je obvykle kolem částky zaměstnavatel bude odpovídat. Jasnější doporučení je začít na 6 procent s cílem zvýšit ji každý rok. One Center pro odchod do důchodu Research krátký zjištěno, že průměrný činná, která začne ukládat na 35 let a do důchodu v 67 potřeby ušetřit 18 procent za rok, za předpokladu, že návratnost 4 procenta. Je pravda, že to je hodně. Ale úspora 10 procent, nebo dokonce 12 procent svého platu před zdaněním by měl být rozumný cíl.

2. Zvýšit svůj investiční riziko

Těkavá nebo dolů-Směřování trhů mohou škodit na portfolio, ale ne nutně proto, že hodnota vaší investice klesá. Co může být škodlivější je obava, že dojde během těchto tržních směn, které mohou způsobit investoři brát zbytečné nebo špatně načasované akce. Pohybující se kolem peněz v reakci na posun na trhu může stát investorům peníze.

Je obzvláště nákladné, pokud se někdo stane tak averzi vůči riziku, že se pohybuje všechno z trhu nebo do hotovosti jako investice. Chcete-li mít jistotu, že je velké riziko v tom to (inflační riziko, úrokové riziko, riziko dlouhověkosti), kolik investuje do horkých zásob. Mnoho investorů má příliš mnoho tohoto druhu rizika a ne dost riziko růstu vlastního kapitálu ve svých portfoliích.

To ovšem neznamená, že horké zásoby by měly dominovat investičního portfolia. Pamatujte si, že je to všechno o nalezení správné rovnováhy a udržet tuto rovnováhu bez ohledu na tržních pohybů. Pokud jste se odchýlili od svého původního plánu, je čas k obnovení rovnováhy.

3. Práce Delší

Může se to zdát paradoxní, že jedním ze způsobů, aby se odchod do důchodu jednodušší je pokračovat v práci tak dlouho, jak je to možné, ale je to jistá sázka pro ustaraných pre-důchodců. Dokonce i když se rozhodnete pracovat méně hodin, nebo přesunout do jiného kariéry, pracovat déle zkrátí dobu, po kterou očekáváte žít z vašich investic do odchodu do důchodu, a to vám umožní i nadále přispívat na investice odchodu do důchodu na několik dalších let.

Čím déle budete odkládat práci, tím větší vaše potenciální příjmy sociálního zabezpečení, stejně. Jedinci, kteří čekat až do věku 70 nároku mohou získat maximální přínos pro kterou kvalifikují. Páry také měly koordinovat, kdy každý člen manželství začne prohlašovat sociálního zabezpečení.

4. snížení výdajů v důchodu

Pokud byste měli žít na polovinu svého současného platu, jsi to mohl udělat? To je ten druh otázek pre-důchodců by měl být ptát sami sebe: Co je minimální měsíční částka potřebná k životu?

Poté co určíte číslo, zkusit to vidět v případě, že číslo je realistický. To nepomůže stanovit cíle příjmů, které nelze udržet v průběhu času.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.