Čo je to kreditná karta mútením a ako na to správna cesta

Home » Credit and Debt » Čo je to kreditná karta mútením a ako na to správna cesta

Čo je to kreditná karta mútením a ako na to správna cesta

Ak ste kreditnú kartu odmeny narkoman, alebo ašpirujúci byť jeden, možno ste počuli o mútením kreditnej karty. Vedzte, že ak budete musieť dávať pozor, keď ste prihlásenie sa k viac kreditných kariet získať bonusy a ďalšie výhody. Ak si nie ste zodpovedný s kreditnými kartami a nemáte finančné základy na mieste, mohol by ste skončiť hlboko v dlhoch a s poškodeným kreditnej skóre.

S úvodných z cesty, poďme do detailov o tom, ako kreditné karty chrliť diela.

Čo je to kreditná karta Churning?

Mnoho Vydavatelia platobných kariet ponúkajú skvelé SIGNUP bonusy. Nové držitelia karty získať veľký bonus pre strávenie určitú sumu v určitom časovom rámci-v priebehu prvých 90 dní od otvorenia kreditnej karty. Čím viac odmien kreditnej karty otvárať, tým viac Registrácia k odberu bonusy môžete získať.

Kreditné karty stĺkať odvoláva na prax opakovane otvárať a zatvárať kreditnú kartu získať svoj registračný bonus znova a znova. Pritom s niekoľkými kreditnej karty vám umožní dať dohromady oveľa viac odmien než by ste dostať, ak ste uviazol s jednoduchým jedným kreditnou kartou. Môžete použiť niektoré ďalšie stratégie podobný kombinujúci odmeny z vernostných programov-maximalizovať množstvo odmien získate.

Pravidlá k nasledovaniu

Existuje niekoľko rád, ktoré budete chcieť držať sa vo väčšine prípadov úspech s mútením kreditnej karty.

Zaplatiť svoj zostatok v plnej výške každý mesiac

Uistite sa, že nie ste utrácať viac, než si môžete dovoliť splácať, a to aj v prípade, že ste usilovať o bonus. Ak si nemôžete dovoliť splatiť celý zostatok na konci každého mesiaca, mali by ste prehodnotiť kreditnú kartu vírenie. A určite by sa nemala snažiť získať bonusy na viac ako jednu kreditnú kartu v čase, ak ste snažia utrácať a vyplácať iba jednu kreditnú kartu. Stáčanie do obrovskej zostatky kreditnej karty môže dostať vás do druh dlhu, ktorý trvá roky oplatí.

Ďalším dôvodom k splatiť svoje zostatkov každý mesiac je vyhnúť sa plateniu úrokov z vášho zostatku. Zmyslom mútením kreditnej karty je získať prospech z emitentov kreditných kariet. Všetky úroky platíte znižuje čistý prínos dostanete z vašej kreditnej karty.

Vždy vytvoriť svoj platby včas

Poslať svoj mesačné platby včas, aby sa zabránilo poplatky za oneskorené a poškodenie vášho úveru. Ak je vaše kreditné dinged z dôvodu oneskorených platieb, možno zistíte, že je ťažké sa dostať schválený pre odmeny kreditných kariet v budúcnosti. Budete tiež chcieť zaplatiť včas, aby sa zabránilo prepadnutie svojej odmeny.

Má cieľ pre svoje body

Vždy by ste mali mať predstavu o tom, čo pracujete smerom. Štyri dni v Santorini. Plavba na Bahamách. Návšteve svojej prarodičia na dovolenku. Možnosti pre používanie svojej odmeny sú takmer nekonečné. Vedieť, čo chcete robiť so svojimi bodmi vám pomôže vybrať tie najlepšie kreditnej karty a udržať si tak používať svoje body predčasne.

Nenechajte prijať viac kreditnej karty, ako môžete zvládnuť

Asi si myslíte, že viac úverových kariet znamená viac bonusov a viac bodov. Ale vzhľadom na príliš veľa kreditných kariet môže spôsobiť problémy. Ak si nemôže dovoliť výdavky minima na viac kreditných kariet by ste mohli skončiť s viac dlhov, ako môžete zvládnuť.

Zachovať ročné poplatky na mysli

Mnoho odmeny kreditnej karty upustiť od ročný poplatok v prvom roku. Niektorí môžu ponúknuť výhodu, ktorá je dobre stojí za to udržať si kreditnú kartu a zaplatiť ročný poplatok. Napríklad môžete získať zadarmo hotel zostať každý rok. V prípade, že ročný poplatok je nižší ako jednu noc v hoteloch, karta môže byť stojí za to udržať. Nezabudnite, že budete musieť použiť svoje kreditné karty každý raz za čas, aby ju udržali aktívny a budete musieť vyrovnať, aby výdavky kreditné karty s výdavkami robíte na kreditných kartách, kam sa aktívne snažia získať bonus.

Neustále dávať pozor na nové ponuky kreditných kariet

Vydavatelia platobných kariet meniť svoje ponuky často. Nepredpokladajte ponuku vidíte na svojich internetových stránkach, je to najlepšie ponuku môžete získať v tej dobe. Keď máte záujem o kreditnou kartou, šekom niekoľko rôznych webových stránok (najmä porovnanie kreditnej karty serverov), aby videli, čo sa ponúka.

Použite graf alebo tabuľku držať krok so všetkým

Áno, je to len, že vážne. Budete chcieť, aby udržal krok s niekoľkými údajmi pre každý kreditnej karty ste otvorení:

 • Vydavateľ kreditnej karty a konkrétne kreditné karty
 • Dátum ste otvorili kreditnej karty
 • Ročný poplatok za kreditné karty a či je upustené
 • Dátum ročný poplatok bude účtovaný v prípade, že sa upustí v prvom roku (ak nie ste vedenie účtu, je nutné pred týmto dátumom uzavretie účtu)
 • bonus
 • Požiadavka výdavky
 • Dátum je nutné splniť požiadavku útraty
 • Váš aktuálny zostatok kreditnej karty (a zostatkov na všetkých kreditných kariet)
 • Váš postup smerom na splnenie požiadavky útraty
 • Či bol bonus pripísaný na váš účet
 • Či už ste použili bonus
 • Načasovanie pre každú akčnú cenu

Vždy si prečítajte malým písmom

Prečítanie podmienok kreditných kariet je nutnosťou. Niektoré kreditné karty emitentov iba umožňujú získať bonus za určitých okolností, napr ste získali bonus z tohto vydavateľmi platobných kariet počas posledných 24 mesiacov. American Express, napríklad umožňuje držiteľom získať iba jeden bonus za kreditnú kartu. Potom, čo ste získali bonus pre konkrétny Amex, nebudete môcť znova získať bonus za rovnaké kreditnej karty. Podmienky kreditnej karty sa môžu meniť, takže pred podaním žiadosti o kreditnú kartu si vždy prečítajte podmienky.

Dávajte pozor, koľko kariet otvorenia v krátkom časovom období

Vydavatelia platobných kariet môže odmietnuť vašu žiadosť o platobnej karte, ak ste otvorili alebo požiadať o príliš veľa kreditných kariet v posledných 12 až 24 mesiacov.

Nikdy Urobiť Vyváženie Prevody alebo Vezmite peňažné pôžičky

Tieto transakcie sa nepočítajú za nákupy, a preto nebude vám pomôžu dosiahnuť vašich výdavkov minima. Proste obsadiť úverového limitu a nechať s menším priestorom pre výdavky. Navyše obe transakcie zvyčajne vznikajú poplatky, niečo, čo chcete, aby sa zabránilo získať maximálny úžitok z víriace kreditnej karty. A v prípade, že peňažnú zálohu, nemusíte dostať lehotu na finančné náklady a začne načítať záujem hneď.

Limity na otvorenie kreditnej karty

Vydavatelia platobných kariet chcú mať verných zákazníkov, ktorí budú mať svoje kreditné karty po dobu dlhšiu ako niekoľko mesiacov. Takže, v snahe, aby zakročili proti kreditnej karty spenené mnoho vydavateľov kreditných kariet sa teraz obmedzuje počet kreditných kariet môžete otvoriť.

Napríklad mnohí zákazníci Chase si všimol, že Chase nebude schvaľovať žiadosti pre spotrebiteľov, ktorí si otvorili viac ako päť nových kreditných kariet (akejkoľvek platobnej karty) za posledných 24 mesiacov.

Limity na otvorenie novej kreditnej karty len znamenať, že budete musieť byť viac strategickej asi pri otvorení kreditnej karty a karta emitentmi sa uchádzate.

Vydavatelia platobných kariet môžu tiež obmedziť celkový počet otvorených účtov, ktoré môžu mať s nimi naraz čase. American Express, napríklad limit je štyri kreditnej karty.

Má kreditnej karty mútením ovplyvniť kredit?

Kreditné karty stĺkať môže ovplyvniť vaše kreditné skóre, ale to asi nebude nutne zničiť svoje kreditné skóre. Nezabudnite, že platobná história a úroveň dlhu sú dva najväčšie faktory, ktoré ovplyvňujú svoje kreditné skóre. Urobíte Ak všetky svoje mesačné platby na čas a udržať nízke rovnováhu kreditnej karty, budete držať svoje kreditné skóre z tankovania.

Zakaždým, keď budete žiadať o kreditnú kartu, je tu ťažko šetrenie do vašej kreditnej správy. Tieto otázky môžu mať vplyv na vaše kreditné skóre-otázky sú 10 percent z vašej kreditnej skóre, najmä niekoľko v krátkom časovom období.

Otváranie nových účtov môže znížiť priemerný kredit vek-faktor, ktorý je 15 percent z vašej kreditnej skóre.

Dalo by sa dokonca vidieť opačného vaše kreditné skóre zvýšiť, pretože si bol tak opatrný o tom, vaše platby na čas a zaplatenie zostatok v plnej výške každý mesiac. Niektoré kreditné karty emitentov zahŕňajú bezplatné kreditné skóre vo Vašom mesačnom výpise. Ak žiadny z vašich kariet majú túto výhodu, môžete použiť bezplatný credit scoring služby, ako Credit karmy alebo Credit Sesame mať prehľad o vašej kreditnej skóre. Môžete vždy vytiahnuť späť na kreditné karty spenené či to ovplyvňuje vašej kreditnej skóre.

Kreditná karta mútením nemusí byť pre vás, ak …

Tak vzrušujúce, ako to môže znieť získať bonus za bonusom takmer zadarmo, tam sú niektoré veci dať pozor, keď ste mútením kreditnej karty.

Nemáte dobrý kredit

Zvyčajne je potrebné mať vynikajúci úver aj nárok na dobrej odmeny kreditnej karty. Ak máte negatívne informácie o vašej kreditnej správy, ako je neskoré platby alebo dlhových cenných zbierok, mali by ste zlepšiť svoje kreditné správu predtým, než sa snaží rozvíriť kreditnej karty.

Ste Príprava na Major úver Soon

Možno nebudete chcieť, aby chrliť kreditnej karty (alebo aspoň dať svoje víriace v poradí dočasne), ak ste pripravuje na hypotéku alebo iný hlavný žiadosti o úver v 18 až 24 mesiacov. Počet otázok a novo otvorených účtov môže mať vplyv na vašej kreditnej skóre a robiť to ťažšie získať schválený pre nové účty, aj keď ste boli na čas sa všetky vaše platby.

You Nechcem stráviť dostatok peňazí každý mesiac, aby spĺňali požiadavku útraty

Možno sa budete musieť stráviť niekoľko tisíc dolárov na nákup v priebehu niekoľkých mesiacov, aby spĺňali požiadavky na výdavky. Ak je váš súčasný výdavky nie je dostatočne vysoká, aby spĺňali požiadavky na výdavky, možno stĺkať nemusí byť pre vás. Zvyšovanie vaše výdavky len zarobiť bonusy pri ktorom je riziko vytvárania väčšia rovnováhy, než si môžete dovoliť splácať.

Nemáte čas ani záujem na zachovaní so svojimi Progress kreditnou kartou

Stále môžete získať kreditnej karty výdavkov bonusy a odmeny na vašej kreditnou kartou nákupy. Avšak, ak ste vážne o mútením kreditných kariet, organizovanie svoje úsilie je kľúčové.

Vy ste nikdy nemal kreditnú kartu

Kreditné karty stĺkať nie je pre neskúsený. Mali by ste mať solídne skúsenosti s použitím kreditnej karty a platobné rovnováhu v plnej výške každý mesiac, než sa dostane do mútením kreditnej karty. Je to príliš ľahké sa dostať do problémov, a akonáhle vaše kreditné skóre je poškodený, je ťažké ho opraviť.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.