Co je to kreditní karta Stloukání a jak na to správná cesta

Home » Credit and Debt » Co je to kreditní karta Stloukání a jak na to správná cesta

Co je to kreditní karta Stloukání a jak na to správná cesta

Pokud jste kreditní kartu odměny narkoman, nebo aspirující být jeden, možná jste slyšeli o stloukání kreditní karty. Vězte, že pokud budete muset dávat pozor, když jste přihlášení se k více kreditních karet získat bonusy a další výhody. Pokud si nejste zodpovědný s kreditními kartami a nemáte finanční základy na místě, mohl byste skončit hluboko v dluzích a s poškozeným kreditní skóre.

S úvodních z cesty, pojďme do detailů o tom, jak kreditní karty chrlit díla.

Co je to kreditní karta Churning?

Mnoho Vydavatelé platebních karet nabízejí skvělé SIGNUP bonusy. Nové držitelé karty získat velký bonus pro strávení určitou částku v určitém časovém rámci-obvykle během prvních 90 dnů od otevření kreditní karty. Čím více odměn kreditní karty otevírat, tím více Registrace k odběru bonusy můžete získat.

Kreditní karty stlouká odkazuje na praxi opakovaně otevírat a zavírat kreditní kartu získat svůj registrační bonus znovu a znovu. Přitom s několika kreditní karty vám umožní dát dohromady mnohem více odměn než byste dostat, pokud jste uvízl s pouhým jedním kreditní kartou. Můžete použít některé další strategie podobný kombinující odměny z věrnostních programů-maximalizovat množství odměn získáte.

Pravidla k následování

Existuje několik rad, které budete chtít držet se ve většině případů úspěch s stloukání kreditní karty.

Zaplatit svůj zůstatek v plné výši každý měsíc

Ujistěte se, že nejste utrácet více, než si můžete dovolit splácet, a to i v případě, že jste usilovat o bonus. Pokud si nemůžete dovolit splatit celý zůstatek na konci každého měsíce, měli byste přehodnotit kreditní kartu víření. A určitě by se neměla snažit získat bonusy na více než jednu kreditní kartu v době, pokud jste snaží utrácet a vyplácet pouze jednu kreditní kartu. Stáčení do obrovské zůstatky kreditní karty může dostat vás do druh dluhu, který trvá roky vyplatí.

Dalším důvodem k splatit své zůstatků každý měsíc je vyhnout se placení úroků z vašeho zůstatku. Smyslem stloukání kreditní karty je získat prospěch z emitentů kreditních karet. Veškeré úroky platíte snižuje čistý přínos dostanete z vaší kreditní karty.

Vždy vytvořit svůj platby včas

Poslat svůj měsíční platby včas, aby se zabránilo poplatky za pozdní a poškození vašeho úvěru. Je-li vaše kreditní dinged z důvodu opožděných plateb, možná zjistíte, že je těžké se dostat schválen pro odměny kreditních karet v budoucnosti. Budete také chtít zaplatit včas, aby se zabránilo propadnutí své odměny.

Má cíl pro své body

Vždy byste měli mít představu o tom, co pracujete směrem. Čtyři dny v Santorini. Plavba na Bahamách. Návštěvě své prarodiče na dovolenou. Možnosti pro používání své odměny jsou téměř nekonečné. Vědět, co chcete dělat se svými body vám pomůže vybrat ty nejlepší kreditní karty a udržet si tak používat své body předčasně.

Nenechte přijmout více kreditní karty, než můžete zvládnout

Asi si myslíte, že více úvěrových karet znamená více bonusů a více bodů. Ale s ohledem na příliš mnoho kreditních karet může způsobit problémy. Pokud si nemůže dovolit výdaje minima na více kreditních karet byste mohli skončit s více dluhů, než můžete zvládnout.

Zachovat roční poplatky na mysli

Mnoho odměny kreditní karty upustit od roční poplatek v prvním roce. Někteří mohou nabídnout výhodu, která je dobře stojí za to udržet si kreditní kartu a zaplatit roční poplatek. Například můžete získat zdarma hotel zůstat každý rok. V případě, že roční poplatek je nižší než jednu noc v hotelech, karta může být stojí za to udržet. Nezapomeňte, že budete muset použít své kreditní karty každý jednou za čas, aby ji udrželi aktivní a budete muset vyrovnat, aby výdaje kreditní karty s výdaji děláte na kreditních kartách, kam se aktivně snaží získat bonus.

Neustále dávat pozor na nové nabídky kreditních karet

Vydavatelé platebních karet měnit své nabídky často. Nepředpokládejte nabídku vidíte na svých internetových stránkách, je to nejlepší nabídku můžete získat v té době. Když máte zájem o kreditní kartou, šekem několik různých webových stránek (zejména srovnávání kreditní karty serverů), aby viděli, co se nabízí.

Použijte graf nebo tabulku držet krok se vším

Ano, je to jen, že vážně. Budete chtít, aby udržel krok s několika údaji pro každý kreditní karty jste otevření:

 • Vydavatel kreditní karty a konkrétní kreditní karty
 • Datum jste otevřeli kreditní karty
 • Roční poplatek za kreditní karty a zda je upuštěno
 • Datum roční poplatek bude účtován v případě, že je upuštěno v prvním roce (pokud nejste vedení účtu, je nutné před tímto datem uzavření účtu)
 • bonus
 • Požadavek výdaje
 • Datum je nutné splnit požadavek útraty
 • Váš aktuální zůstatek kreditní karty (a zůstatků na všech kreditních karet)
 • Váš postup směrem ke splnění požadavku útraty
 • Zda byl bonus připsán na váš účet
 • Ať už jste použili bonus
 • Načasování pro každou akční cenu

Vždy si přečtěte malým písmem

Přečtení podmínek kreditních karet je nutností. Některé kreditní karty emitentů pouze umožňují získat bonus za určitých okolností, např jste získali bonus z tohoto vydavateli platebních karet během posledních 24 měsíců. American Express, například umožňuje držitelům získat pouze jeden bonus za kreditní kartu. Poté, co jste získali bonus pro konkrétní Amex, nebudete moci znovu získat bonus za stejné kreditní karty. Podmínky kreditní karty se mohou měnit, takže před podáním žádosti o kreditní kartu si vždy přečtěte podmínky.

Dávejte pozor, kolik karet otevření v krátkém časovém období

Vydavatelé platebních karet může odmítnout vaši žádost o platební kartě, pokud jste otevřeli nebo požádat o příliš mnoho kreditních karet v posledních 12 až 24 měsíců.

Nikdy Udělat Vyvážení Převody nebo Vezměte peněžní půjčky

Tyto transakce se nepočítají za nákupy, a proto nebude vám pomohou dosáhnout vašich výdajů minima. Prostě obsadit úvěrového limitu a nechat s menším prostorem pro výdaje. Navíc obě transakce obvykle vznikají poplatky, něco, co chcete, aby se zabránilo získat maximální užitek z vířící kreditní karty. A v případě, že peněžní zálohu, nemusíte dostat lhůtu pro finanční náklady a začne načítat zájem hned.

Limity na otevření kreditní karty

Vydavatelé platebních karet chtějí mít věrné zákazníky, kteří budou mít své kreditní karty po dobu delší než několik měsíců. Takže, ve snaze, aby zakročily proti kreditní karty zpěněné mnoho vydavatelů kreditních karet se nyní omezuje počet kreditních karet můžete otevřít.

Například mnozí zákazníci Chase si všiml, že Chase nebude schvalovat žádosti pro spotřebitele, kteří si otevřeli více než pět nových kreditních karet (jakékoliv platební karty) za posledních 24 měsíců.

Limity na otevření nové kreditní karty jen znamenat, že budete muset být více strategické asi při otevření kreditní karty a karta emitenty se ucházíte.

Vydavatelé platebních karet mohou rovněž omezit celkový počet otevřených účtů, které mohou mít s nimi najednou čase. American Express, například limit je čtyři kreditní karty.

Má kreditní karty Stloukání ovlivnit kredit?

Kreditní karty stlouká může ovlivnit vaše kreditní skóre, ale to asi nebude nutně zničit své kreditní skóre. Nezapomeňte, že platební historie a úroveň dluhu jsou dva největší faktory, které ovlivňují své kreditní skóre. Uděláte-li všechny své měsíční platby na čas a udržet nízké rovnováhu kreditní karty, budete držet své kreditní skóre z tankování.

Pokaždé, když budete žádat o kreditní kartu, je tu těžko šetření do vaší kreditní zprávy. Tyto dotazy mohou mít vliv na vaše kreditní skóre-dotazy jsou 10 procent z vaší kreditní skóre, zejména několik v krátkém časovém období.

Otevírání nových účtů může snížit průměrný kredit věk-faktor, který je 15 procent z vaší kreditní skóre.

Dalo by se dokonce vidět opačného vaše kreditní skóre zvýšit, protože jsi byl tak opatrný o tom, vaše platby na čas a zaplacení zůstatek v plné výši každý měsíc. Některé kreditní karty emitentů zahrnují bezplatné kreditní skóre ve Vašem měsíčním výpisu. Pokud žádný z vašich karet mají tuto výhodu, můžete použít bezplatný credit scoring služby, jako Credit karmy nebo Credit Sesame mít přehled o vaší kreditní skóre. Můžete vždy vytáhnout zpět na kreditní karty zpěněné jestli to ovlivňuje vaší kreditní skóre.

Kreditní karta Stloukání nemusí být pro vás, pokud …

Tak vzrušující, jak to může znít získat bonus za bonusem téměř zadarmo, tam jsou některé věci dát pozor, když jste stloukání kreditní karty.

Nemáte dobrý kredit

Obvykle je potřeba mít vynikající úvěr i nárok na dobré odměny kreditní karty. Máte-li negativní informace o vaší kreditní zprávy, jako je pozdní platby či dluhových cenných sbírek, měli byste zlepšit své kreditní zprávu předtím, než se snaží rozvířit kreditní karty.

Jste Příprava na Major úvěr Soon

Možná nebudete chtít, aby chrlit kreditní karty (nebo alespoň dát své vířící v pořadí dočasně), pokud jste připravuje na hypotéku nebo jiný hlavní žádosti o úvěr v 18 až 24 měsíců. Počet dotazů a nově otevřených účtů může mít vliv na vaší kreditní skóre a dělat to těžší získat schválen pro nové účty, i když jste byli na čas se všechny vaše platby.

You Do not strávit dostatek peněz každý měsíc, aby splňovaly požadavek útraty

Možná se budete muset strávit několik tisíc dolarů na nákup během několika měsíců, aby splňovaly požadavky na výdaje. Pokud je váš současný výdaje není dostatečně vysoká, aby splňovaly požadavky na výdaje, možná stlouká nemusí být pro vás. Zvyšování vaše výdaje jen vydělat bonusy při kterém je riziko vytváření větší rovnováhy, než si můžete dovolit splácet.

Nemáte čas ani zájem na zachování se svými Progress kreditní kartou

Stále můžete získat kreditní karty výdajů bonusy a odměny na vaší kreditní kartou nákupy. Nicméně, pokud jste vážně o stloukání kreditních karet, organizování své úsilí je klíčové.

Vy jste nikdy neměl kreditní kartu

Kreditní karty stlouká není pro nezkušený. Měli byste mít solidní zkušenosti s použitím kreditní karty a platební rovnováhu v plné výši každý měsíc, než se dostane do stloukání kreditní karty. Je to příliš snadné se dostat do problémů, a jakmile vaše kreditní skóre je poškozen, je těžké ho opravit.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.