Co zrobić, jeśli nie są gotowi na emeryturę

Home » Retirement » Co zrobić, jeśli nie są gotowi na emeryturę

Zrozumienie przedemerytalnym Opcje gotowości

Co zrobić, jeśli nie są gotowi na emeryturę

Jeśli chcesz uzyskać prawdziwe o emeryturę, nie jest to łatwe pierwszy krok. Wypróbuj jedną lub więcej z tych kalkulatorów emerytalnych gotowości, które pokazują, w jaki sposób gotowy jesteś żyć przez 20, 30 lub więcej lat od aktualnej oszczędności emerytalnych.

Byłem mile zaskoczony przez doświadczenie John Schwartz, pisarza niedawnym artykule w  The New York Times , Reality Emerytury dogania mnie . Schwartz próbowali dowiedzieć się, w jaki sposób przygotowany na emeryturę on i jego żona byli, za pomocą narzędzi z SSA.gov i Awangardy. Zaskakujące było to, że był jak kawałek był optymistyczne. Przyznał, że nie myślał podane tyle myśli na emeryturę, ale on był dobrym wygaszacz. Wielkie odkrycie, że był na torze. Można poczuć jego ulgę. Nie wszyscy z nas będzie tak szczęśliwy.

W 2014 Confidence Survey emerytury przez pracownika Benefit Research Institute, tylko 18 procent pracowników zgłaszane uczucie „bardzo pewny” będą mieli wystarczająco dużo pieniędzy, aby wygodnie żyć na emeryturze. Jeśli jesteś w drugiej 82 procent, są rzeczy, które możesz zrobić. Dlatego ważne jest, aby korzystać z kalkulatora, który pozwala zobaczyć, co się dzieje, kiedy dokonać korekty kursu czasu, stopy oszczędności, wzrostu inwestycji i wycofania. Używałem i docenili prostotę Fidelity MyPlan Snapshot , który ma dostęp każdy. Własne administrator 401k plan może mieć coś podobnego. Ważną rzeczą jest możliwość dokonywania zmian, bo jeśli nie są przygotowane do przejścia na emeryturę, rozwiązanie będzie polegać na zmianie jednego lub więcej z następujących elementów planu emerytalnego to jeszcze podczas pracy.

1. Zapisz i zainwestować więcej

Jednym z oczywistych sposobów, aby wzmocnić swoje przyszłe oszczędności jest odłożyć większą część swojej pensji na emeryturę.

Część problemu może być w wiadomości. Eksperci (w tym Ciebie naprawdę) często zalecają oszczędność co najmniej 6 procent swojej pensji, bo to zazwyczaj wokół kwoty pracodawca będzie pasował. Jaśniejsza zaleca się rozpocząć na 6 procent z celem zwiększenia go każdego roku. Jeden Centrum emeryturę krótki Badania wykazały, że średnio najemny, który rozpoczyna się na oszczędność 35 i przechodzi na emeryturę w wieku 67 potrzeby, aby zaoszczędzić 18 procent rocznie, przy założeniu powrotu 4 procent. To prawda, że to dużo. Ale oszczędności 10 procent lub nawet 12 procent pensji brutto powinien być rozsądny cel.

2. zwiększyć ryzyko inwestycyjne

niestabilnych rynkach lub w dół-Trendy może zrobić szkody do portfela, ale niekoniecznie, ponieważ wartość inwestycji idzie w dół. Co może być bardziej szkodliwe jest strach, który występuje podczas tych zmian rynkowych, które mogą spowodować, że inwestorzy podejmują niepotrzebne lub źle zaplanowanego działania. Przenoszenie pieniędzy dookoła w reakcji na zmiany na rynku może kosztować inwestorów pieniądze.

Jest to szczególnie kosztowne, jeśli ktoś staje się tak boi się ryzyka, aby przenieść wszystko z rynku lub inwestycji w środki pieniężne podobne. Aby mieć pewność, że jest tak samo ryzyko w ten sposób (ryzyko inflacji, ryzyko stopy procentowej, ryzyko długowieczności), ponieważ nie jest inwestowanie w gorących zapasów. Wielu inwestorów ma zbyt wiele tego rodzaju ryzyka, a za mało ryzyko wzrostu kapitału własnego w swoich portfelach.

To nie znaczy, że gorące akcje powinny dominować portfela inwestycyjnego. Pamiętaj, że to wszystko o zachowaniu równowagi i utrzymanie tej równowagi niezależnie od ruchów na rynku. Jeśli już zeszli ze swojego pierwotnego planu, nadszedł czas, aby zrównoważyć.

3. pracować dłużej

To może wydawać się paradoksalne, że jednym ze sposobów, aby ułatwić przejście na emeryturę jest nadal pracować tak długo, jak to możliwe, ale jest to pewien zakład dla zmartwionych pre-emerytów. Nawet jeśli zdecydują się pracować mniej godzin lub przesunąć do innej kariery, pracując dłużej będzie skrócenie czasu można oczekiwać, aby żyć z inwestycji emerytalnych, a to pozwala w dalszym ciągu przyczyniać się do inwestycji emerytalnych dla kilku dodatkowych lat.

Im dłużej odkładać pracy, tym większe potencjalne przychody na ubezpieczenie społeczne, jak również. Osoby, które czekać aż 70 lat zastrzeżenia można otrzymać maksymalne korzyści, do których kwalifikuje się. Pary też powinny koordynować gdy każdy członek małżeństwa rozpocznie twierdząc zabezpieczenia społecznego.

4. cięcia wydatków na emeryturze

Jeśli miał żyć na połowie bieżącego wynagrodzenia, można to zrobić? To rodzaj pytania pre-emeryci powinni zadać sobie pytanie: Jaka jest minimalna kwota miesięczna potrzebne do życia?

Po określeniu liczby, spróbować, aby sprawdzić, czy numer jest realistyczny. To nie pomaga wyznaczać cele dochodowe, które nie może być trwałe w czasie.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.