Credit Report müüdid mis ei vasta tõele

Home » Credit and Debt » Credit Report müüdid mis ei vasta tõele

Credit Report müüdid mis ei vasta tõele

Teave teie boonuspunktide aruanne mõju kõike, kus sa elad, mida sa sõidad ja isegi kui te töötate. Kahjuks liiga paljud inimesed valesti nende boonuspunktide aruanded ja selles sisalduv teave. Siin on mõned kõige levinumad müüdid boonuspunktide aruanded ja tõde taga iga.

1. Sa ei pea, et kontrollida oma boonuspunktide aruanne, kui sa taotleb krediiti.

Kontrollin oma krediidi report, enne kui taotleda suur laenu saab parandada oma võimalusi saada heaks. Jälgides oma krediidi report, enne kui teha taotluse annab teile võimaluse koristada vead ja muud negatiivset informatsiooni, mis võiks sulle keelatud.

Sa ei peaks ootama, kuni sa valmistub suur rakendus, et kontrollida oma krediidi report. Samuti on oluline, et kontrollida oma krediidi aruande vähemalt kord aastas, et otsida märke identiteedivargus või pettus. Ennetavalt läbi oma krediitkaardi aruanne võimaldab teil jõuda ja tegeleda identiteedivarguse enne kui see läheb hullemaks.

Kui otsite tööd või kui sa oled logida edendamise siis tuleb vaadata oma krediidi report. Paljud tööandjad vaadata krediidi aruanded (mitte krediidi hinded) ja soovite valmistada, mida nad võivad leida. See on eriti oluline kui te taotlete finantsseisundit või kõrgetasemeline juhtival ametikohal. Teil on õigus tasuta boonuspunktide aruanne, kui sa oled praegu töötud ja kavatsevad otsida tööd järgmise 60 päeva jooksul.

Ja millal sa eitas krediitkaarti, laenu või muu teenuse sest informatsiooni oma boonuspunktide aruanne, siis tuleks kontrollida koopia oma krediidi aruande kasutatud selle otsuse kinnitada andmed on õiged. Sul on õigus tasuta boonuspunktide aruanne käesolevas asjas. Kui krediidi aruande vead kaasa oma mittelubamise saate vaidlusta neid vigu krediidi büroo ja küsida võlausaldaja kaaluda oma taotluse.

2. Kontroll oma krediitkaardi aruanne haiget oma krediidi.

Te olete ilmselt kuulnud, et päringuid oma boonuspunktide aruanne võib negatiivselt mõjutada teie krediit, kuid mis ei sisalda oma päringuid oma krediiti. On kahte tüüpi krediidi järelepärimisi. Hard päringuid tehakse, kui teete taotluse krediidi või krediidi-põhine toodet või teenust. Need uurimised ei haiget oma krediidi skoor. Pehme päringuid tehakse siis, kui teie krediidivõime või ettevõtte kontrolli oma krediidi prescreen teid krediidi tooteid või teenuseid. Need pehmed päringuid ei haiget oma krediidi skoor.

Minnes läbi laenuandja on oma krediidi kontrollida haiget oma krediidi. Et vältida oma krediidi mõjutatud, siis tuleb vaadata oma krediidi aruande ise minnes otse ühe kolmest peamisest krediidiinfo. Tegemist võib olla tasu, kui tellite oma krediitkaardi aruanne krediidi bürood, kui teil on õigus tasuta boonuspunktide aruanne all Fair Credit Reporting Act. Võite tellida ühe tasuta boonuspunktide aruanne iga aasta läbi AnnualCreditReport.com saidi tellimine vaba boonuspunktide aruanne antakse föderaalseaduse.

See on hea uudis, et oma krediidi kontrolli ei haiget oma krediidi. See tähendab, et saate vaadata oma krediidi nii tihti kui vaja, kartmata, et see sulle haiget teha.

3. ära maksta tasumata konto kustutada oma krediidi report.

Ära maksta maksmata saldo on parem oma krediitkaardi pikemas perspektiivis. Kahjuks see makse ei kustuta konto või maksete ajalugu üksikasju oma krediidi report. Kõik viimase negatiivse maksete jääb teie boonuspunktide aruanne ajaks krediidiasutuste aruandluse tähtaeg, kuid konto uuendatakse näidata, et olete sattunud tasumata saldo. Kui teie konto on endiselt avatud ja aktiivne, oma tulevikku õigeaegselt maksed kajastatakse ok.

Täpselt aru negatiivne teave võib jääda oma krediitkaardi aruanne kuni seitse aastat. Pärast selle aja jooksul negatiivne andmed tuleks kustutada oma krediitkaardi aruanne automaatselt.

4. Makstes võla laiendab krediidiasutuste aruandluse tähtaeg.

Mõned inimesed kartke, et maksta ära vana konto, kuna nad usuvad, et makse taaskäivitub krediidiasutuste aruandluse kell, hoides konto oma krediidi report veel seitse aastat. Õnneks see ei ole nii.

Krediidiasutuste aruandluse tähtaeg põhineb aega, mis on möödunud negatiivne tegevus. Maksete tegemine kontol ei käivitu, mis aja jooksul. Näiteks, kui sa olid 30-päeva lõpus krediitkaardilt 2010. aasta detsembris, haaratud uuesti 2011. aasta jaanuaris ja õigeaegselt makstud ajast, hilinenud maksete kukub oma krediitkaardi aruanne detsembris 2017. Ülejäänud konto ajalugu kuupäeva ettepoole jääb teie boonuspunktide aruanne.

5. Konto sulgemine eemaldab selle oma krediidi report.

Teine levinud eksiarvamus on, et lihtsalt sulgemist konto kustutada oma krediidi report. Kuid see pole nii. Kui sulgete konto ainus asi, mis juhtub, kui see on seotud teie boonuspunktide aruanne on see, et konto olekut teatatud suletuks. Konto jääb teie boonuspunktide aruanne ülejäänud krediidiasutuste aruandluse tähtaeg, kui see suleti halba, näiteks kui kontole tasu ära. Või kui konto oli heas seisukorras, kui see oli suletud, jääb see teie boonuspunktide aruanne põhineb krediidi bürood aruandlusjuhendis positiivne, suletud kontod.

6. Abiellumine ühendab oma krediidi aruande oma abikaasa.

Kui abielluvad, siis jätkame teile eraldi krediitkaardi aruanne oma abikaasa, isegi kui te ei muuda oma perekonnanimi. Mõned ühine raamatupidamisosakond, volitatud kasutaja kontod, ja co-allkirja kontod võivad ilmuda mõlemad abikaasad boonuspunktide aruanded, kuid üksikute kontode jätkab loetletakse iga vastava isiku boonuspunktide aruanne.

7. Ainult krediitkaartide ja laenude kuvatakse teie boonuspunktide aruanne.

Kui sa loed läbi oma krediidi report, võite olla üllatunud üldse kontode tüübid, mis näitavad üles. Raviarvete, võla kogud ja avalikud registrid, nagu pankrot või maksu kinnipidamise loetletakse teie boonuspunktide aruanne lisaks krediitkaardid ja laenud.

Sest nad ei ole krediidi kontod, arved jms mobiiltelefoni maksete või kommunaalteenuste maksed ei teavitatakse korrapäraselt krediidi bürood. Kui need kontod muutunud oluliselt kurjategija, võivad nad lisada oma krediidi report kogumise kontole.

8. Tööhõive ajalugu ja tulu on kantud oma krediidi report.

Ühes 2015 TransUnion uuring , 55 protsenti inimesi, kes tahaks hiljuti kontrollitud nende boonuspunktide aruanne uskunud täistööhõive ajalugu ilmus nende aruanded. Ja 41 protsenti arvas, et tulu on loetletud nende boonuspunktide aruanded. Teie praegune tööandja võib loetleda oma boonuspunktide aruanne, kuid see on kõik. Teie boonuspunktide aruanne ei hoia teie eelmiste tööandjate ja see ei ole nimekirja oma sissetulekust. Krediidi ja laenutaotlusi, aga küsib töökoha ja sissetuleku teavet teie taotlust rahuldada.

9. Rent ajalugu on märgitud teie boonuspunktide aruanne.

In TransUnion uuringus 49 protsenti inimestest suurepärase krediidi Arvatakse, et renditasud sisalduvad krediidi aruanded. Rent kontod üldiselt ei ilmu teie boonuspunktide aruanne, kuid võib esineda erandeid. Rendimaksete tehtud korterid et aru Experian RentBureau lisatakse teie Experian krediidi report. Krediidiinfo üldiselt ei jaga teavet, nii et neid renditasud ei ilmu teie teised boonuspunktide aruanded.

10. Kontod olete ainult allkirjastanud ei ilmu teie boonuspunktide aruanne.

Kui cosign krediitkaardi või laenu, see on teie boonuspunktide aruanne nagu muud teavet nagu kõik teie kontole. Konto kasutamine ja maksete aktiivsus ilmub oma krediitkaardi aruanne ja mõjutada oma krediidi, isegi kui sa ei ole see, kes kasutab või kasu konto. Kui teie nimi oli allkirjastanud ilma teie loata, siis ei saa eemaldada allkirjastanud kontole krediidi report.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.