Credit Ziņojums Mīti, kas nav taisnība

Home » Credit and Debt » Credit Ziņojums Mīti, kas nav taisnība

Credit Ziņojums Mīti, kas nav taisnība

Informāciju jūsu kredīta ziņojumu ietekmju visu no vietas, kur tu dzīvo, ko jūs vadīt, un pat ja jūs strādājat. Diemžēl pārāk daudzi cilvēki pārprot to kredīta ziņojumus un tajā iekļautā informācija. Šeit ir daži no visbiežāk mīti par kredīta ziņojumu un patiesību aiz katra.

1. Jums nav nepieciešams, lai pārbaudītu jūsu kredīta ziņojumu, ja vien jūs esat piesakās kredītam.

Jūsu kredīta ziņojumu pārbaude pirms jūs pieteikties lielu aizdevumu var uzlabot jūsu izredzes iegūt apstiprinātas. Pārskatot jūsu kredīta ziņojumu, pirms veicat pieteikums dod iespēju sakopt kļūdas un citu negatīvu informāciju, kas var saņemt jūs liegta.

Jums nevajadzētu gaidīt, kamēr jūs gatavojas lielu pieteikumu pārbaudīt jūsu kredīta ziņojumu. Ir arī svarīgi, lai pārbaudītu jūsu kredīta ziņojumu vismaz reizi gadā, lai meklētu pazīmes identitātes zādzība vai krāpšana. Proaktīvi pārskatot jūsu kredīta ziņojumu ļaus jums nozvejas un tikt galā ar identitātes zādzību, pirms tā kļūst sliktāk.

Ja jūs meklējat darbu, vai, ja jūs pat paaugstinājumu jums vajadzētu pārbaudīt jūsu kredīta ziņojumu. Daudzi darba devēji skatīt kredīta ziņojumus (ne kredīta rādītāji), un jūs vēlaties būt gataviem to, ko viņi var atrast. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs esat piesakās uz finansiālo stāvokli vai augsta līmeņa vadošā amatā. Jums ir tiesības uz bezmaksas kredīta ziņojumu, ja jūs pašlaik bezdarbnieks un plāno meklēt darbu tuvāko 60 dienu laikā.

Un, jebkurā laikā jūs liegta kredītkarti, aizdevuma vai citu pakalpojumu, jo informācijas jūsu kredīta ziņojumu, jums vajadzētu pārbaudīt kopiju savas kredītkartes ziņojumu, ko izmanto šajā lēmumā apstiprināt informācija ir pareiza. Jums ir tiesības uz bezmaksas kredīta ziņojumu, šajā gadījumā. Ja kredīta ziņo kļūdas noveda pie jūsu liegta, varat apstrīdēt šīs kļūdas ar kredītnodaļas un lūgt, lai kreditors pārskatīsim jūsu pieteikumu.

2. savas kredītkartes ziņojumu, pārbaude būs ievainots jūsu kredītu.

Jūs esat dzirdējuši, ka izmeklēšana jūsu kredīta ziņojumu, var negatīvi ietekmēt jūsu kredītu, taču tas neietver savu izmeklēšanu jūsu kredītu. Ir divu veidu kredīta izmeklēšanu. Cietie izmeklēšana tiek veikta, kad jūs veikt kredīta pieteikuma vai kredītu balstītu produktu vai pakalpojumu. Šīs izmeklēšanas vēl sāp jūsu kredīta rezultātu. Soft izmeklēšana tiek veikta, kad jūs pārbaudīt savu kredītu vai biznesa pārbaudi, jūsu kredīta, lai PreScreen jums kredītu produktiem vai pakalpojumiem. Šie mīkstas izmeklēšana nav kaitēt jūsu kredīta rezultātu.

Iet cauri aizdevēju, lai jūsu kredīta jāpārbauda būs ievainots jūsu kredītu. Lai izvairītos no jūsu kredīta ietekmēta, jums vajadzētu pārbaudīt jūsu kredīta ziņot par sevi, dodoties tieši uz vienu no trim lielākajiem kredītu biroji. Var būt maksa, ja jūs pasūtīt savu kredīta ziņojumu no kredītu biroji, ja vien jums ir tiesības saņemt bezmaksas kredīta ziņojumu saskaņā Fair Credit Reporting Act. Jūs varat pasūtīt vienu bezmaksas kredīta ziņojumu katru gadu, izmantojot AnnualCreditReport.com, vietne pasūtītu bezmaksas kredīta ziņojumu federālo likumu piešķirto.

Tas ir labas ziņas, ka jūsu pašu kredīta pārbaudes nesāpēs jūsu kredītu. Tas nozīmē, ka jūs varat pārbaudīt savu kredītu tik bieži, cik nepieciešams, lai, nebaidoties, ka tas būs ievainots jums.

3. Paying off kavētais konta tiks noņemta no jūsu kredīta ziņojumu.

Paying off nesamaksāto atlikumu, ir labāks par jūsu kredīta ilgtermiņā. Diemžēl, šis maksājums nebūs dzēst kontu vai maksājumu vēstures informāciju no jūsu kredīta ziņojumu. Visi pagātnes negatīvās maksājumi paliks jūsu kredīta ziņojumu par laiku kredīta ziņošanas termiņu, bet jūsu konts tiks atjaunināta, lai parādītu, ka esat nokļuvuši pagātnē pienācīgu līdzsvaru. Ja jūsu konts joprojām ir atvērts un aktīvs, jūsu nākotnes savlaicīgi maksājumi tiks ziņots kā ok.

Precīzi ziņots negatīva informācija var palikt uz jūsu kredīta ziņojumu, lai līdz septiņiem gadiem. Pēc šī laika perioda, negatīvās ziņas jāsvītro no jūsu kredīta ziņojumu automātiski.

4. Maksa par parādu būs pagarināt kredīta ziņošanas termiņu.

Daži cilvēki vilcinās nomaksātu veco kontu, jo viņi uzskata, ka maksājums tiks atjaunota kredīta ziņošanas laika pulksteni, saglabājot kontu to kredīta ziņojumu vēl septiņus gadus. Par laimi, šis nav tas gadījums.

Kredītu uzraudzības termiņš ir balstīta uz laiku, kas ir pagājis kopš negatīvo rīcību. Making maksājumus kontā netiks atjaunota minēto laika periodu. Piemēram, ja jūs 30 dienu vēlu kredītkarti 2010. gada decembrī, nokļuvuši atkal 2011. gada janvārī, un maksā par laiku kopš, novēlotie maksājumi būs nokrist jūsu kredīta ziņojumu 2017. gada decembrī no konta vēsturi atpūtu no šī punkta uz priekšu paliks jūsu kredīta ziņojumu.

5. Slēdzot kontu tiks noņemta no jūsu kredīta ziņojumu.

Vēl viena kopīga nepareizs ir tas, ka vienkārši slēgt kontu, tiks izdzēsti no jūsu kredīta ziņojumu. Tomēr tas nav tas gadījums. Aizverot kontu, vienīgā lieta, kas notiek, jo tas attiecas uz jūsu kredīta ziņojumu, ir tas, ka konta statuss tiek ziņots, ka slēgts. Konts paliks jūsu kredīta ziņojumu par atlikušo kredīta ziņošanas termiņu, ja tas tika slēgta sliktā stāvoklī, piemēram, ja konta tika iekasēta off. Vai, ja konta bija labā stāvoklī, kad tas tika slēgts, tas paliks uz jūsu kredīta ziņojumu, pamatojoties uz kredīta birojiem pamatnostādnes ziņošanai pozitīvs, slēgta kontus.

6. Getting precējies saplūdīs jūsu kredīta ziņojumu ar jūsu laulātā.

Kad jūs precēties, jūs turpināt uzturēt atsevišķu kredīta ziņojumu no sava laulātā, arī tad, ja jūs maināt savu uzvārdu. Daži kopīgiem kontiem, pilnvarotie lietotāju kontus, un jāparaksta konti var parādīties abiem laulātajiem kredīta ziņojumu, bet individuālie konti joprojām tiks uzskaitītas katras attiecīgās personas kredīta ziņojumu.

7. Tikai kredītkartes un aizdevumiem parādās uz jūsu kredīta ziņojumu.

Kad jūs lasīt, izmantojot savu kredīta ziņojumu, jūs varētu būt pārsteigts visos kontu veidus, kas parādās. Medicīnas vekseļi, parāda kolekcijas, un valsts reģistri, piemēram, bankrotu vai nodokļu apķīlāšanu, ir uzskaitīti jūsu kredīta ziņojumu papildus kredītkartes un aizdevumiem.

Tā kā tie nav kredītkartes konti, rēķini, piemēram, mobilo telefonu maksājumiem vai komunālajiem maksājumiem netiek regulāri ziņots kredītu biroji. Ja šie konti kļūs stipri noziedznieka, tos var pievienot jūsu kredīta ziņojumu, kā savākšanas kontā.

8. Darba vēsture un ienākumi ir iekļautas jūsu kredīta ziņojumu.

Ar 2015. TransUnion pētījumā , 55 procenti cilvēku, kas gribētu nesen pārbaudīta to kredīta ziņojumu uzskats pilna nodarbinātība vēsture parādījās saviem ziņojumiem. Un 41 procenti domāja, ka ienākumi tiek uzskaitīti to kredīta ziņojumus. Jūsu pašreizējais darba devējs var uzskaitīt uz jūsu kredīta ziņojumu, bet tas arī viss. Jūsu kredīta ziņojumu neļaus sarakstu jūsu iepriekšējo darba devējiem, un tas nav sarakstā jūsu ienākumiem. Kredītu un aizdevumu pieteikumus, tomēr lūgs nodarbinātības un ienākumu informāciju, lai apstiprinātu pieteikumu.

9. Nomas vēsture ir uzskaitīti jūsu kredīta ziņojumu.

In TransUnion pētījumā 49 procenti cilvēku ar lielisku kredītu uzskats, ka nomas maksājumi tiek iekļauti kredīta ziņojumus. Nomas konti parasti neparādās uz jūsu kredīta ziņojumu, bet var būt daži izņēmumi. Nomas maksājumi dzīvokļiem, kas ziņo Experian RentBureau tiks iekļauta jūsu Experian kredīta ziņojumu. Kredītu biroji parasti nav dalīties ar informāciju, tāpēc šie nomas maksājumi netiks rādītas citos jūsu kredīta ziņojumus.

10. konti jūs esat tikai cosigned neparādās jūsu kredīta ziņojumu.

Kad COSIGN kredītkarti vai aizdevumu, tas parādās uz jūsu kredīta ziņojumu, tāpat kā pārējo informāciju, tāpat kā visiem citiem kontiem. Par konta izmantošanu un maksājumu darbības parādīsies uz jūsu kredīta ziņojumu, un ietekmēt jūsu kredītu, pat ja jūs neesat viens, kas izmanto vai ieguvumus no konta. Ja vien jūsu vārds tika cosigned bez jūsu atļaujas, jūs nevarēsiet noņemt cosigned kontu no jūsu kredīta ziņojumu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.