Dažāda veida Real Estate Investments varat veikt

Home » Real Estate » Dažāda veida Real Estate Investments varat veikt

Jauns investors ceļvedis uz veidi Real Estate Investments

Dažāda veida Real Estate Investments varat veikt

Nekustamais īpašums ir viens no senākajiem un populārākajiem aktīvu klasēm. Lielākā daļa jauno investori nekustamo īpašumu zina, ka, bet tas, ko viņi nezina, ir tas, kā pastāv daudz dažādu veidu, nekustamā īpašuma ieguldījumu. Pats par sevi saprotams, ka katrs no nekustamā īpašuma ieguldījumu veidam ir savas iespējamās priekšrocības un nekļūdīga, tostarp unikālas quirks naudas plūsmas ciklu, aizdevumu tradīcijām un standartiem, kas tiek uzskatīts par atbilstošu, vai normāli, tāpēc jūs vēlaties, lai izpētītu tos krietni pirms sākat pievienojot tos savā portfolio.

Kā jūs atklāt šos dažādus nekustamā īpašuma investīciju un uzzināt vairāk par viņiem, tas nav nekas neparasts, lai redzētu, kādu veidot laimi mācoties specializēties kādā konkrētā nišā.

Ja jūs nolemjat, šī ir joma, kurā jūs varētu vēlēties veltīt ievērojamu laiku, pūles un resursus, lai savā rast finansiālu neatkarību un pasīvo ienākumu, es gribētu ar jums pa kādu no dažāda veida nekustamo īpašumu investīcijām lai jūs varētu iegūt vispārēju gulēja uz zemes.

Pirms mēs runājam par nekustamā īpašuma investīcijas …

Pirms mēs ienirt dažāda veida nekustamā īpašuma ieguldījumu, kas var būt pieejams jums, man ir nepieciešams, veltiet laiku, lai izskaidrotu, ka jūs gandrīz nekad vajadzētu iegādāties investīciju nekustamo īpašumu tieši savā vārdā. Ir neskaitāmas iemeslu dēļ, daži, kam sakars ar personīgo aktīvu aizsardzību. Ja kaut kas noiet greizi, un jūs atradīsiet sev saskaras kaut ko neiedomājamu, piemēram, tiesā norēķinu, kas pārsniedz jūsu apdrošināšanas segumu, jūs un jūsu konsultanti nepieciešams spēju likt uzņēmumam, kas tur nekustamo īpašumu bankrotēt tāpēc jums ir iespēja staigāt prom, lai cīnītos citu dienu.

 Būtisks instruments strukturēt savas lietas pareizi ietver izvēli juridiskās personas. Praktiski visi pieredzējuši nekustamā īpašuma investoriem izmantot īpašu juridisko struktūru, ko sauc par sabiedrību ar ierobežotu atbildību vai LLC par īsu, vai komandītsabiedrība, vai LP par īsu. Jums vajadzētu nopietni runāt ar savu advokātu un grāmatvedi par darot to pašu.

 Tā var ietaupīt neizsakāms finansiālas grūtības leju ceļa. Ceru, ka par labāko, plānu sliktākais.

Šie īpašie juridiskas struktūras, var iestatīt tikai daži simti dolāru, vai arī, ja jūs izmantojat cienījamu juristu pienācīgas lieluma pilsētas, dažus tūkstošus dolāru. Ar papīru sistematizāciju prasības nav milzīgs, un jūs varētu izmantot citu LLC katram nekustamā īpašuma investīciju jums pieder. Šī metode tiek saukta par “aktīvu atdalīšana”, jo, atkal, tas palīdz aizsargāt jūs un jūsu saimniecības. Ja viena no saviem īpašumiem un iekļūst nepatikšanās, jūs, iespējams, var nodot to bankrota bez hurting citiem (ja vien jums nav parakstīt vienošanos par pretējo, piemēram, kā vekselis, ka pārrobežu nodrošināti savas saistības).

Ar šo no tā, pieņemsim nokļūt centrā šo rakstu, un koncentrēties uz dažāda veida nekustamo īpašumu.

No daudzdzīvokļu līdz glabāšanas vienību, var atrast veids, Nekustamo īpašumu projektu, kas aicina uz jūsu personību un resursi

Ja jūs nodomiem attīstīt, iegūt vai pieder vai flipping nekustamo īpašumu, jūs varat labāk nākt izpratni par īpatnībām, ko jūs saskaras, sadalot nekustamo īpašumu vairākās kategorijās.

  • Dzīvojamais nekustamais īpašums investīcijas ir īpašības, piemēram, māju, daudzdzīvokļu ēkas, townhouses, un brīvdienu māju, kurā persona vai ģimene jums maksā dzīvot īpašumu. No viņu uzturēšanās ilgumu, pamatojoties uz nomas līgumu vai līgumu viņi paraksta ar jums, kas pazīstams kā nomas līgumu. Lielākā daļa dzīvojamo nomas ir uz divpadsmit mēnešiem, pamatojoties Amerikas Savienotajās Valstīs.
  • Komerciālo nekustamo īpašumu investīcijām sastāv galvenokārt no lietām, piemēram, biroju ēku un debesskrāpjiem. Ja tu būtu, lai daži no jūsu ietaupījumiem un veidot nelielu ēku ar atsevišķiem birojiem, jūs varētu iznomāt tos, lai uzņēmumu un mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri maksā jums iznomāt izmantot īpašumu. Tas nav nekas neparasts, komerciālo nekustamo īpašumu iesaistīt vairāku gadu nomu. Tas var novest pie lielākas stabilitātes naudas plūsmas, un pat aizsargāt īpašnieku, ja nomas likmes samazinājums, bet, ja tirgus uzsilst un nomas likmes būtiski palielināsies īsā laika periodā, tas var nebūt iespējams piedalīties kā biroja ēka bloķēta uz veco līgumu.
  • Rūpnieciskās nekustamā īpašuma investīcijas  var ietvert visu, sākot no rūpniecības noliktavās iznomātas firmām kā izplatīšanas centriem visā ilgtermiņa līgumu līdz uzglabāšanas vienībām, automazgātavās un citu speciālo nekustamo īpašumu, kas rada pārdošanas no klientiem, kas uz laiku izmanto iespēju. Rūpniecības nekustamo īpašumu investīcijām bieži ir nozīmīgas maksas un pakalpojumu ieņēmumu plūsmas, piemēram, pievienojot monētām darbināmu putekļsūcējus pie automazgātavas, lai palielinātu ieguldījumu atdevi īpašniekam.
  • Mazumtirdzniecības nekustamā īpašuma investīcijas sastāv no tirdzniecības centriem, sloksnes centri un citiem mazumtirdzniecības storefronts. Dažos gadījumos saimnieks saņem arī daļu no pārdošanas ar nomnieku veikalu radīto papildus bāzes nomas, lai stimulētu tos, lai saglabātu īpašumu top-iecirtums stāvoklī.
  • Jauktas izmantošanas nekustamā īpašuma investīcijas , ir tie, kas apvieno nevienā no iepriekš minētajām kategorijām vienā projektā. Es zinu, no investora Kalifornijā, kurš bija vairākus miljonus dolāru ietaupījumiem un atrada vidēja lieluma pilsēta Midwest. Viņš tuvojās banku finansēšanai un uzbūvēja jauktas izmantošanas trīsstāvu biroju ēka ieskauj mazumtirdzniecības veikalos. Banka, kas viņam aizdeva naudu izņēma nomas stāvā, radot ievērojamu īres ienākumus īpašnieks. Par citiem grīdas tika iznomāta veselības apdrošināšanas uzņēmumu un citiem uzņēmumiem. Apkārtējie veikali tika ātri nomā Panera Maize, dalības sporta zāle, ātri apkalpošanas restorānu, upscale mazumtirdzniecības veikals, virtuālā golfa diapazona un frizētava. Jauktas izmantošanas nekustamā īpašuma investīcijas, ir populāra attēli ar būtiskiem aktīviem, jo tie ir pakāpi iebūvētu diversifikāciju, kas ir svarīgi, lai riska kontrolēšanai.
  • Bez tam, ir arī citi veidi, kā ieguldīt līdzekļus nekustamā īpašuma, ja jūs nevēlaties, lai faktiski galā ar īpašībām pats.  Nekustamā īpašuma investīciju tresti vai NĪIT, ir īpaši populārs investīciju sabiedrībā. Kad jūs ieguldīt caur REIT, jūs pērkat uzņēmuma akciju, kas pieder nekustamos īpašumus un izplata praktiski visiem tās ienākumiem kā dividendes. Protams, jums ir tikt galā ar kādu nodokļu sarežģītības – jūsu dividendes netiek piemēroti zemas nodokļu likmes, jūs varat saņemt uz kopīgiem krājumiem -, bet visā visumā, tie var būt labs papildinājums īstajā ieguldījumu portfelī, ja iegādāties tiesības novērtējums un ar pietiekamu drošības rezervi. Jūs pat varat atrast Reit, lai atbilstu jūsu konkrēto vēlamo nozari; piemēram ,. Ja jūs vēlaties savu viesnīcu, jūs varat ieguldīt viesnīcu NĪIT.
  • Jūs varat arī iekļūt vairāk nesaprotams zonās, šāda nodokļu apgrūtinājums sertifikātu . Tehniski, aizdodot naudu nekustamajā īpašumā tiek arī uzskatīts par nekustamo īpašumu investīcijām, bet es domāju, ka tas ir vairāk lietderīgi apsvērt to kā ar fiksētu ienākumu, tāpat kā saikne, jo jūs radot savu ieguldījumu atdevi, aizdodot naudu apmaiņā pret procentu ienākumiem. Jums nav pamatā akciju vērtības pieaugumu vai rentabilitāti īpašumu pēc minētā procentu ienākumus un peļņu no jūsu pamatsummas.
  • Tāpat, pērkot kādu nekustamo īpašumu, vai ēkas, un pēc tam līzinga atpakaļ uz īrnieku , piemēram, restorānu, vairāk līdzinās fiksētā ienākuma ieguldīt nevis patiesa nekustamā īpašuma ieguldījumu. Jūs būtībā finansēšanas īpašumu, lai gan tas nedaudz abpus žogu no diviem, jo jūs galu galā iegūt īpašumā atpakaļ un domājams atzinību pieder jums.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.