Dažādas formas Digital Reklāma

Home » Online Business » Dažādas formas Digital Reklāma

 Dažādas formas Digital Reklāma

Pirms divdesmit gadiem, digitālās reklāmas bija tikai ķekars baneri izvietoti pamanāmi vietnēs. Viņi bija kaitinošas, jūs noklikšķinājāt uz vienu no katriem 100, un tie kļuva par upuriem “baneru aklumu.” Šodien, digitālās reklāmas ir plašs, ar dažāda veida tiešsaistes reklāmas, kas tiek ražoti, pamatojoties uz mērķauditoriju, tīmekļa vietnes saturu, un aicinājumu uz rīcību. Bet pirms iegremdēšanās izmaksām, un dažādās formās, pieņemsim apskatīt pamata definīciju digitālās reklāmas (aka tiešsaistes reklāmas).

Pamata Definīcija

Ja redzat reklāmu internetā, tad tas tiek klasificēts kā digitālo reklāmu. Patiesībā, ir reklāmas šajā pašā lapā, un vairums citu mājas lapas jūs apmeklējat, jo tie ir galvenais peļņas veicinātājs interneta uzņēmumiem.

No reklāmkarogiem (ieskaitot multimediju reklāmkarogi), lai Search Engine Optimization (SEO), sociālo tīklu, e-pasta mārketinga, tiešsaistes klasificētas reklāmas, vietne pārņemšanu, un pat SPAM, tiešsaistes reklāmas ir viens no visstraujāk augošajiem veidiem, kā sasniegt auditoriju.

Ar tīmeklī tagad viedtālruņos viegli pieejamu, digitālās reklāmas ir izplatījies uz mobilo platformu. Uzņēmumi tērē miljoniem dolāru mēģina atrast veidu, kā reklamēties par telefoniem, neradot nepatīkamu vai nevēlamu pieredzi. Līdz šim populārākais veids, kā to darīt, ir, izmantojot native reklāmas metodēm.

Izmaksas, kas saistītas ar Digital Reklāma

Ir simtiem dažādu reklāmas modeļiem internetā, bet lielākā daļa ietilpst vienā no šādām trim kategorijām.

Bez šaubām, katrā sludinājumā esat redzējuši internetā šodien tika samaksāts ar vienu no šīm metodēm:

 • CPA (Maksa par darbību) – Šajā modelī, visi risks samazinās par izdevēja reklāmas. Reklāmdevējs maksā tikai izdevējs, ja kāds noklikšķina un pabeidz darījumu.
 • PPC (Pay Per Click) – visizplatītākais veids tiešsaistes reklāmas, jo tas behooves abas puses. Reklāmdevējs maksā, ja lietotājs noklikšķina uz reklāmas, bet tie nav, lai pabeigtu pirkumu par izdevējs, lai saņemtu samaksāts. Saskaņā ar šo modeli, mērķa atslēgvārdi ir ļoti svarīgi.
 • CPM (Cost Per Mille) – Vairāk pazīstams kā CPT (maksu par tūkstoš), reklāmdevējs maksā par iedarbību, pamatojoties uz apmeklētāju uz tīmekļa vietni un acis uz reklāmas. Ja mājas lapā izpaužas divi miljoni apmeklētāju dienā, un reklāma tiek uzskatīta par 50% no šīm lapām, tad MPT $ 2 būtu vienāds ar $ 2000.

Veidi Digital Reklāma

Uzskaitīt tos visus varētu veikt uz visiem laikiem, bet šeit ir daži no galvenajiem veidiem, ka reklāmdevēji ir panākt, lai patērētāji ar tiešsaistes pirkt:

 • Baneri reklāmas (Tie ietver debesskrāpjiem pilna baneri, laukumiem un pogas.)
 • Adsense (Tie ir reklāmas, ko patērētājiem, izmantojot Google, rādot reklāmas, kas atbilst informācijai par jebkuras lapas.)
 • E-pasta reklāma (un SPAM)
 • Native Reklāma (Tas turpina augt un dominēt tiešsaistes reklāmas vietas.)
 • Facebook Ads
 • YouTube reklāmas
 • Sponsorētās Tweets
 • Website Pārņemšanas
 • Bagātinātas multivides reklāmas
 • Pop up reklāmas (un Panirstošie)
 • Pre-videoreklāmas
 • emuāri

Padomi veiksmei Digital Reklāma

Digital reklāmas vairs nav joks. Banner reklāmas izmanto, lai smējās, un e-pastu tika uzskatīti bezjēdzīgi un kaitinošas. Bet tagad, ar visiem uzsūcas smart tālruni vai digitālās ierīces, reklāma ir jādara šeit. Un tas nozīmē, ka tas ir jādara labi, jo tas ir piesātināts.

Šeit ir daži padomi, lai nodrošinātu jūsu reklāmas kampaņa saņem labu ROI.

 1. Padariet jūsu kampaņas Kopīgojama
  Lai ko jūs darītu, domā par ietekmi tas būs par cilvēkiem, kas redz to. Vai viņi mīl tik daudz, ka tie skāra “share” pogu un izplatīt vārdu par jums? Vai viņi vēlas, lai viņu draugi un radi, lai redzētu to? Vai tas “iet vīrusu?” Labs digitālais kampaņas vajadzībām shareability sniegt iespaidīgu ROI. Bez koplietošanu, jūs strādājat pārāk grūti, lai iegūtu klikšķus un reklāmguvumus.
 2. Nedomājiet iekšā digitālo kastē
  Ciparu kampaņa ir tieši tas, kampaņa, kas dzīvo digitālajā pasaulē. BET, tas nav jābūt visiem ciparu. Jūs varat radīt video vai filmu trikus, un pēc tam nodot tos tiešsaistē. Jums var būt kampaņas, kas izmanto āra, partizānu, un tālrunis. Kamēr kampaņa ir saistīts kopā ar ciparu, tas var izveidot jebkurā vairākos veidos.
 3. Analytics ir galvenais
  Jums ir nepieciešams, lai uzraudzītu savu digitālo kampaņu cieši, un ir gatava rīkoties ar šo informāciju, un, protams-pareizā vietā acumirklī. Ja dažas daļas jūsu mērķauditorija ir vienkārši nereaģē, novirzīt kampaņas naudu jomās, kas dara labi. Ja redzat negatīvu reakciju, un klikšķu skaita samazinājums, pārliecinieties, vai jums ir plāns, gatavi iet.

Problēmas ar surogātpastu

Jūs, bez šaubām, zināt terminu un ir vēl iepazinušies ar faktisko produktu. SPAM ir atvasināts no klasiskās Monty Python skice, kurā viss izvēlnē mazā kafejnīcā sastāvēja no Spam. Tas bombardēšana ar Spam kļuva par sinonīmu ceļu nevēlamiem e-pastiem bombardēt iesūtnes patērētāju.

Ja e-pasta mārketings ir salīdzinoši jauna, SPAM bija ļoti aktīva. Tomēr anti-surogātklikšķus likumi ir samazināt daudz šo satiksmi ar naudas sodiem un citiem sodiem ir puslodes veida, lai vainīgajiem. Tas nav pārtraucis to pilnībā, lai gan, ar Surogātpasta izplatītāji kļūst arvien sarežģītākas, un arī atrast veidus, kā iepriekšējās anti-spam filtriem. Tas ir junk mail digitālajā pasaulē.

Vēl SPAM forma ir pikšķerēšana, kas ietver apburto 419 krāpšanu. Tomēr tas pārsniedz realms reklāmas un par kaut ko, kas ir gan ļoti nelikumīgs un potenciāli dzīvību iznīcināt.

Sniedziet klientiem viegls ceļš atrakstīties

Kaut gan par tēmu SPAM, darīt visu iespējamo, lai padarītu to viegli jūsu klientiem, lai ātri atteikties no sava e-pasta saraksta. Lai gan tas var šķist counter-intuitīvu, jūs nevēlaties, lai radītu negatīvu pieredzi. Padarot to viegli atteikties atstās klientam ar pozitīvu iespaidu par jums. Tās var arī turpināt pirkt no jums, pat ja tie nav iegūt jūsu e-pastiem. No otras puses, ja jūs nodot atrakstīties pogu 6pt veidu vidū ķekars juridiskās kopijas, un padarīt tās izlēkt caur stīpām, lai atstāt sarakstu, jūs zaudēsiet, ka klientam par labu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.