Dažādu veidu reklāmas metodes pieejams jums

Home » Small Business » Dažādu veidu reklāmas metodes pieejams jums

 Dažādu veidu reklāmas metodes pieejams jums

Reklāma ir pārtapusi ievērojami sarežģītu formu komunikācijas ar burtiski tūkstošiem dažādos veidos, lai uzņēmumu, lai saņemtu ziņojumu patērētājam. Šodienas reklāmdevējiem ir plašs izvēles ir to rīcībā. Internets vien nodrošina daudzus no tiem, ar Advent zīmolu vīrusu video, baneri, reklāmrakstiem, sponsorē mājas lapas, firmas tērzētavās un tā daudz vairāk.

Lūk, kāda ir pašlaik ir pieejams jūsu mediju arsenālā:

Online Advertising (aka Digital)

Ja redzat reklāmu, izmantojot internetu, tad tas tiek klasificēts kā tiešsaistes reklāmas. Patiesībā, ir reklāmas šajā pašā lapā, un vairums citu mājas lapas jūs apmeklējat, jo tie ir galvenais peļņas veicinātājs internetā. Vēl viens tiešsaistes reklāmas avēnija ir dzimtā reklāma, kas ir digitālā variācija vecās drukas reklāmrakstiem-un sponsorē saturs pieaug ar lēcienus un robežas.

No reklāmas Facebook un Snapchat partnerattiecībām ar BuzzFeed un Reddit, ātrākais, vienkāršākais veids, kā sasniegt miljoniem potenciālo klientu ir tiešsaistē.

Cell Phone un mobilās reklāmas

Salīdzinoši jauna veida reklāma, salīdzinot ar citiem, bet viens, kas ir dominē mediju kombināciju, izmanto mobilos telefonus, iPad, Kindles un citu pārnēsājamo elektronisko ierīču, izmantojot interneta savienojumu. Pašreizējās tendences mobilo reklāmu iesaistīt lielāko izmantot sociālo mediju, piemēram, Twitter, Instagram, Snapchat un Facebook.

Tieši tagad, tas ir visgrūtākais riekstu uz kreka. Šī veida reklāma ir ne tikai traucējoši, bet var atstāt klientus ar daudz sliktas gribas. Ja jūs to darīt, darīt to labi. Uz brīdi, dzimtā reklāma bija labs veids, kā nokļūt uz barību, bet pat tas ir pakļautas rūpīgai pārbaudei par to, ka maldinoša.

print Reklāma

Pēc tam, kad milzīgs vadītājs pārdošanas, drukas veic atpakaļ sēdekli daudzu digitālās reklāmas formām tagad ir pieejami, lai tirgotājiem. Tomēr, ja ir viena lieta, kas ir pārliecināti par reklāmu, tas ir, ka ir atšķirīgs ir labs. Un, kad patērētāji riepu digitālo reklāmu, atgriešanās pie drukātā gabalos un taustes sajūta un pastāvība tās sniedz, ir noteikti ar kartēm. Raksturīgi, drukāt var sadalīt trijās apakškategorijās:

  1. Periodiskā Reklāmas
    Ja tas ir žurnāla, avīzes, vai kaut kas cits, kas nāk regulāri, tad tas ir periodiska reklāma (aka drukas reklāmas). Gadu desmitiem, drukas reklāmas bija zelta standarts reklāmdevējiem un viņu klientiem. Lai greifers centra izplatīšanos liels žurnāla vai aizmugurējā vāka laikraksta nozīmēja miljoniem cilvēku bija redzēt ziņu.
  2. Brošūras, Bukleti, Skrejlapas, izdales materiāli, un Point-of-Sale reklāmas
    gan daži no šiem medijiem var novietot lapas laikrakstos un žurnālos, tie tiek apstrādāti kā atsevišķa vienība, parasti tāpēc, ka tie ir mazāk iespēja tikt pamanītām. No kaut ko, kas sēž uz letes vai klientu apkalpošanas dienestu, lai spīdīgā auto brošūru, mazie drukas mediji vairāk intīmo un apjomīgu piesaistes veidu patērētājam. Izmantojiet šo pieeju, ja jums ir vairāk informācijas, nekā jūs varat piestūķēt drukas reklāmas.
  3. Tiešā pasta reklāma
    Jebkura no metodēm, kas minēti iepriekš, var iekļaut tiešo pastu. Tas vienkārši nozīmē, ka jūsu drukā gabali tiek nosūtīts tieši patērētājam. Šī ir metode, kas ir bijusi un turpina būt, ļaunprātīgi zemākas mārketinga aģentūras, kas pievērsuši amatniecības uz liekpastu. Ja tas ir radošs un inteliģenti iecerēts un izpildīts, tiešais pasts var būt fantastisks veids, kā iesaistīt klientu. Nelietojiet rēķināties to ārā.

Partizānu Reklāma

Pazīstams arī kā apkārtējās vides medijiem, partizāņu reklāmas (vai mārketings) ir kļuvis par ievērojamu pēdējo 20 gadu laikā. Tas ir plaši izmantots termins kaut ko netradicionālu, un parasti aicina patērētāju piedalīties vai mijiedarboties ar kādu kaut kādā veidā. Atrašanās vieta ir svarīga, jo ir laika. Virzošie spēki partizāņu reklāmas vai mārketinga ir radošas idejas un inovācijas, nevis liels budžets.

Diezgan bieži, jūs lūgt piedošanu, nevis atļauju ar šo kampaņu, un tie izplatās caur mutes mutē un sociālo mediju.

apraides Reklāma

Masu tirgus komunikācijas forma, ieskaitot televīziju un radio, pārraidīt reklāmas ir vēl nesen bijusi dominējošais veids, lai sasniegtu lielu skaitu patērētāju. Apraides reklāmas ir patiešām veikusi pukstēšana pēdējos gados, it īpaši ar pieauguma DVRs un “ad izlaižot” tehnoloģiju. Tomēr tas joprojām ir populārs veids, lai sasniegtu miljoniem cilvēku, jo īpaši, ja Super Bowl nāk apkārt.

vides reklāma

Pazīstams arī kā ārpus mājas (ooh) reklāma, tas ir plašs termins, kas apraksta jebkāda veida reklāma, kas sasniedz patērētājus, viņi ir prom no mājām. Domājiet par stendi, autobusu pajumtes plakātiem, lidot plakātus, un pat tie lielie digitālās dēļi Times Square.

Public Service Reklāma

Atšķirībā no tradicionālajiem reklāmas, Sabiedrisko pakalpojumu Sludinājumi (PSA) ir galvenokārt paredzēta, lai informētu un izglītotu, nevis pārdot produktu vai pakalpojumu. PSA tradicionāli parādās televīzijā un radio, bet arī lielā mērā veicina internetā.

Product Placement Reklāma

  1. In Īsumā, produktu izvietošana ir veicināt zīmola preču un pakalpojumu kontekstā rādīt vai filmu, nevis kā skaidri reklāma. Ja esat redzējis filmu un brīnījās, “Wow, viņi pārliecināti, braucot daudz Fords šajā arēnā,” vai: “Vai visi šo TV pārraidi dzert Pepsi?” tad jums ir pamanījis produktu izvietošanu. Tas ir veids, kā šīs filmas un rāda saņemt finansējumu, un tas ir lielisks veids, kā reklāmdevējiem sasniegt mērķa demogrāfisko grupu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.