Dažniausiai užduodami Senatvės Klausimai

Home » Retirement » Dažniausiai užduodami Senatvės Klausimai

Dažniausiai užduodami Senatvės Klausimai

Iš abiejų klientams ir skaitytojams, čia yra septynios Dažniausiai pensijų klausimai Aš paklausiau.

1. Kai aš turėtų prasidėti Atsižvelgiant Socialinės apsaugos?

Dienos, kai imtis socialinio draudimo klausimas yra ne sąrašo viršuje, nes tai yra sprendimas, beveik kiekvienas Amerikos privalo. Jūs gaunate mažiau mėnesio pajamas, jei jūs pradėsite naudą anksti, ir daugiau mėnesinių pajamų, jei jūs pradėsite naudą vėlesniame amžiuje. Per daug žmonių mano, tai yra paprastas sprendimas – ir jie imasi variantą, kuris kelia daugiau pinigų į savo kišenes anksti.

Supaprastintas pasirinkimas kaip tai gali kainuoti šeimos tūkstančius (kai kuriais atvejais net šimtai tūkstančių) praleistus naudą. Užuot priimant sprendimą apie Socialinės apsaugos nepriklausomai nuo jūsų situacijos poilsio, turėtumėte pažvelgti, kaip jis telpa į holistiškai su visais savo pensinių pajamų plano aspektus, kaip antai infliaciją, ilgaamžiškumas, kad garantuotų pajamų poreikį, kad suma finansinis turtas turite, jūsų planai dirbti ne visą darbo laiką į pensiją, ir jūsų mokesčių situaciją.

2. Kaip ilgai mano pinigai Paskutinis?

Tai yra bendra išėjimo į pensiją klausimą ir, deja, viena iš sunkiausių tie atsakyti. Į jį atsakyti, turite įvertinti tokius dalykus kaip, kiek laiko jūs gyvenate, kiek jums bus išleisti, ką grąžos norma gausite santaupų ir investicijų, kokių tipų medicininių išlaidų jums patirti, ir ką Mokesčių tarifai bus. Kai jūs turite prognozuojama šiuos elementus, galite apskaičiuoti, kiek laiko jūsų pinigai truks išėjus į pensiją.

Tačiau, užuot sprendžiant dėl ​​”skaičiaus” tai geriausia sugalvoti keletą skirtingų scenarijų, kad parodyti jums, kiek jums reikės, jei jūsų grąža buvo mažesnė, arba jei išleido daugiau. Šis planavimo tipo duos jums sutaupyti reikia, kurie, manau, yra geresnis nei orientacija vieną skaičių diapazoną.

3. Kiek pinigų man reikia išeiti į pensiją?

Kaip aukščiau pensinio klausimą, atsakymas į šį klausimą priklauso nuo daugelio kintamųjų daug. Kai kurie žmonės praleidžia labai mažai, dirbo tą patį darbą visą savo gyvenimą, ir į pensiją išeis su dideliais mėnesio pensiją. Jie gali reikėti labai mažai pinigų už tą pensiją remti patogų gyvenimo būdą. Kiti žmonės yra naudojami išleisti daug ir neturite pensiją. Jie arba turi didelį energijos kiekį remti savo gyvenimo būdą ar jie turės rasti būdą, kaip būti laiminga gyvena mažiau.

4. Jeigu aš Pirkti anuitetą?

Anuitetas yra draudimo produktas, kuris apdraudžia savo pajamas visam gyvenimui. Jei turite kitų šaltinių garantuotų pajamų, pavyzdžiui, Socialinės apsaugos ir pensiją, ir tie šaltiniai padengti didžiąją dalį savo gyvenimo išlaidas pensijoje tada jūs tikriausiai neturite reikia apdrausti papildomų pajamų. Tačiau, jei jūs neturite daug garantuotas pajamas, tada ji gali prasmės imtis kai kurių savo santaupas ir naudoti jį įsigyti anuitetą, kad bus apdrausti minimalų kiekį ateities pajamų. Šis sprendimas, kaip ir dauguma finansinių sprendimų, yra viena geriausiai padarė kaip holistinio finansinį planą.

5. Kiek aš praleis?

Kai kurie žmonės išleidžia daugiau, kai pensininkas; jie keliauja ar užsiimti daugiau pomėgius, pavyzdžiui, golfas, slidinėjimas, plaukiojimas ir tt kitiems rasti jų išleisti mažiau, nes jie nebėra važinėja, mokėti už sausas valymas, ar valgo tiek pat. Norėdami nustatyti, kiek galite išleisti į pensiją pirmiau atsisėdęs patikrinti savo dabartinę išlaidas. Tada įvertis, kokie daiktai gali didėti arba mažėti sugalvoti senatvės biudžetą. Jei jūsų darbdavys nesiūlo sveikatos priežiūros planą pensininkų tada įsitikinkite, kad jūs veiksnys sveikatos priežiūros įmokų, kad jums reikės mokėti iš savo kišenės.

6. Kaip aš mokėsiu už medicininių išlaidų į pensiją?

Medicare sveikatos priežiūros aprėptis prasideda 65 metų, tačiau vidutiniškai jis apims tik apie 50% savo visų sveikatos priežiūros išlaidų išėjus į pensiją. Turėsite iš kišenės išlaidas už akių priežiūrai, dantų, klausos, bendrai moka, Medicare B dalis įmokų ir įmokų už kitas papildomo draudimo polisus galima įsigyti tokių kaip Medigap politikos ir ilgalaikės priežiūros draudimo.

 Medicininės išlaidos gali labai skirtis priklausomai nuo geografinės padėties, bet vidutiniškai tikėtis išleisti apie $ 5,000 – $ 10,000 per metus vienam asmeniui.

7. Jei aš mano pensija kaip vienkartinė išmoka?

Daugelis pensijos siūlome vienkartinę galimybę arba anuiteto variantą, kuris moka mėnesinį pajamų gyvenime. Matau per daug žmonių imtis vienkartinę sumą be kruopščiai analizuojant visą gyvenimą rezultatus savo potencialių pasirinkimų. Kai pažvelgė per gyvenimo trukmė, anuitetas variantas gali būti daug geresnis pasirinkimas nei vienkartinės išmokos. Būtinai kruopščiai išnagrinėti jūsų pensija pasirinkimus, atsižvelgiant į visą savo finansų paveikslėlyje, prieš jums padaryti sprendimą.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.