Dažniausias verslo planas Klaidos

Home » Small Business » Dažniausias verslo planas Klaidos

Verslo planas Pagrindai: Rašymas Pinigų srautų prognozėje

Skaityti per šių bendrų verslo planas klaidų prieš rašote vienas leis užduotį daug lengviau – ir duoti savo naują verslo įmonę labai daug didesnė sėkmės tikimybė.

Dažniausiai verslo planas klaidų yra:

1) Ne trukdote rašyti vieną.

Tai nepalyginamai Dažniausia klaida. Verslininkai yra nesąžiningos, todėl natūralu, kad jie nori gauti su dalykų ir gauti juos padaryti – ypač tada, kai jie turi idėją, kad jie sujaudintas šurmuliuos aplink jų galvų.

Bet kas negirdėjo posakiu “Tas, kuris nepavyksta planuoti planus žlugti?” Ir tai beveik kiekvienas verslo kažkam likimas pradeda be verslo plano; nesėkmė. Taip taip, jums reikia parašyti verslo planą.

Jūs nebūtinai turite plataus masto oficialią versiją apie verslo planą profesionaliai supakuota rišiklis (žr kitą tašką apie paskirties), bet jums reikia turėti vieną.

2) jeigu jie nėra aišku, apie savo verslo plano tikslui.

Verslo planas iš esmės yra sprendimas problema, problema yra, kaip jūs ketinate paversti savo viziją sėkmingą verslą į realybę.

Tad kodėl tu rengiant verslo planą? Ar tai įtikinti potencialų skolintojas suteikti jums verslo paskolą? Pritraukti investuotojus? Išsiaiškinti, ar jūsų naujas verslo idėja iš tiesų gali būti įjungtas į gyvybingą verslą? Patiekite kaip už sėkmingą paleidimo Blueprint?

Jūsų verslo plano tikslas turės įtakos viską nuo mokslinių tyrimų suma jums reikia padaryti, per ką gatavo plano forma atrodys (ir ką darys su juo).

Jei visi jūs norite daryti yra išsiaiškinti, ar verslo idėja yra gera, kad gali būti verta dirbti iki verslo planą apie, naudokite šiuos penkis klausimus pasakyti, jei jūsų verslo planas idėja yra verta.

3) Ne, turintis aiškų verslo modelį.

Sėkmingas verslas turi siekti pelno.

Ji stebina mane, kaip daugelis žmonių, kurie pradeda smulkųjį verslą, neatrodo, kad suprasti šį pagrindinį faktą – ar yra neįtikėtinai kvalifikacijos metu ją ignoruoja.

Planuoja parduoti kažką ne verslo modelis; verslo modelis yra generuoti pajamas, viršijančias savo išlaidas planas. Jūs galite padaryti geriausią pelėkautai pasaulyje, bet jei jis kainuos jums $ 90, kad kiekvieną ir žmonės yra tik mokėti 10 $ už vieną, ten jokios prasmės tai daryti, kaip versle.

Visomis priemonėmis, jei ji suteikia jums su asmeninio pasitenkinimo ir jauti kaina yra teisinga, tai padaryti. Priešingu atveju, pamiršti apie jį ir pereiti prie verslo idėja, kad tikrai turi pelno potencialą.

Profesionalūs ir paslaugų įmonės gali būti realus aklavietę spąstus, jei jūs neturite aiškus verslo modelis įsteigti. Jei tai yra verslo jūs pradedate rūšies CJ Hayden paaiškina, kaip sukurti pelningą verslo modelius tokių įmonėms Ar Jūsų verslo modelis neveikia?

4) daro nepakankamai tyrimus.

Jūsų verslo planas yra tik bus tokia gera, kaip mokslinių tyrimų jūs įtraukėte į jį. Atsakyti į pagrindinį klausimą “Ar šis darbas?” turite rasti atsakymus į visą klasterį kitų klausimų, iš “Kokios yra dabartinės tendencijos šiame sektoriuje?” “Kaip bus šis verslas skaitiklis, ką jos konkurentai daro?” Ir kuo daugiau užpildyti atsakymus į klausimus, geriau pasirengę jums būti arba pradėti savo naują verslą ar lentyną idėją ir judėti pirmyn.

Kiekvienas verslo plano skyriuje reikia tyrimus, išskyrus Santrauka. Laimei, reikalingo daug mokslinių tyrimų galima padaryti internetu, bet nėra gauti aplink, kad rašyti verslo planą yra daug darbo.

Jei jūs ketinate būti pradėti verslą Kanadoje, rasite mano Rašymas verslo planą serija ypač naudinga, nes rašymo kiekvieną verslo plano skyriuje instrukcijos yra pasiūlymų dėl išteklių, siekiant padėti jums rasti informaciją, jums reikia.

5) ignoravimas rinkos realijas.

Jūs ir ką jūs norite daryti yra tik viena pusė, pradedant sėkmingą verslą lygtį. Rinka yra kita.

Sakiau (ir parašyta), tai daug daug kartų, tačiau tai tenka kartoti; Jūs galite turėti geriausią produktą ar paslaugą visame pasaulyje parduoti bet tai nesvarbu, jei niekas nori jį nusipirkti.

Tai yra vienas pamatas, neginčijami rinkos realybe.

Taigi labai svarbu, kad jūs rinką išbandyti savo produktą ar paslaugą prieš bandant pagrįsti verslą ją parduoti.

Jei norite parduoti produktus, pabandykite juos parduoti vietiniuose vietose, pavyzdžiui, ūkininkų arba blusų rinkose ir vietos parodose, pardavimo mažomis partijomis internetu per eBay ar Etsy, naudojant tikslines grupes siekiant įvertinti susidomėjimą, ar tai iš nemokamų pavyzdžių ir rinkti žmones-ųjų Atsiliepimai apie juos.

Jei norite parduoti paslaugas, apklausos potencialius interesų arba tikslinių grupių gali gerai dirbti. Do-It-Yourself rinkos tyrimai paaiškina, kaip jūs galite padaryti savo rinkos tyrimus, įskaitant patarimai projektuojant tyrimus ir klausimynus.

Konkursas yra kitas rinkos realybė, kuri turi būti tinkamai sprendžiami su savo verslo planą.

Tai nėra pakankamai, kad tik atkreipti dėmesį, kas jie yra; Jums reikia išsiaiškinti, kokių konkurencija daro ir paaiškinti konkrečiai, kaip jūs ketinate kovoti, ką jie daro, kad laimėti rinkos dalį.

Ir jūs turite įsitikinti, kad jūs atsižvelgti į visą konkurenciją. Negalima tiesiog galvoti apie šių konkurentų, veikiančių tiksliai tos pačios rūšies įmonėms; manau šonus, taip pat, būti tikri, jums nustatyti visus konkurentus. Pavyzdžiui, būsimasis gėlių parduotuvė yra ne tik konkuruoja su kitais gėlių parduotuvėse tam tikroje srityje; jis taip pat konkuruoja su visomis kitomis vietos įmonių, kurios parduoda gėles, įskaitant parduotuvėse ir didelis langas mažmenininkų ir interneto gėlių pardavėjų.

Tai nereiškia, kad jūs turite sąrašą kiekvieną potencialų konkurentą savo verslo planą ir paaiškinti, kaip jūs ketinate laimėti konkursą su jais, bet jūs turite sąrašą ir paaiškinti, kaip jūs ketinate elgtis su potencialiu grėsmės kiekvienas iš konkurencijos tipas bent.

6) ne atlieku kruopštų pasiruošimą Financials.

Žiūrėdami Rašymas finansinis planas skyrių verslo plano, pamatysite, kad jums reikia sudėti tris finansines ataskaitas;

  • pelno,
  • pinigų srautų projekcija
  • ir balansas.

Norėdami tai padaryti, jums reikia išsiaiškinti, kiek pinigų jums reikia norint pradėti ir valdyti savo verslą ir padaryti išsilavinę spėlionės apie tai, kiek pinigų jūsų naujas verslo atneš pirmaisiais veiklos metais.

Yra du paplitusių klaidų žmonės daro, kai jie sprendžia šią verslo plano skyriuje.

Pirmoji nėra realu apie savo išlaidas. Žmonės dažnai palikti išlaidas visiškai arba nuvertinti ypač sąnaudas. Skrupulingai tyrimai padės išvengti šios klaidos.

Antrasis pernelyg optimistiškai apie savo naują verslą perspektyvas. Žinoma, jūs esate tikintis savo naują verslą bus gerai. Jūs nebūtų pasirinkti pradėti ją kitaip. Bet jūs turite ne tegul jūsų optimizmo sukelti jums sukurti pernelyg rožinis pinigų srautų prognozes.

7) nustatymas savo verslo planą atidėti po to, kai parašiau, kad.

Jeigu jums reikia parašyti verslo planą, jį naudoti gauti paskolą ir niekada pažvelgti į jį dar kartą, jūs eikvoti didžiąją dalį savo vertės. Verslo planas yra tik tai, kad; planą, kaip jūsų naujas verslas vyksta sėkmingai.

Gydyti jį kaip savo naują verslą pirmojo planavimo dokumentu ir kaip jums judėti per paleisties laikotarpiu ir jam pasibaigus, redaguoti ir įrašyti ją, kiek reikia. Gerų pirmųjų papildymų pora savo verslo planą yra Vizija ir Misija; kurti tai bus įtvirtinti savo tikslus ir įsitikinkite, kad jums nereikia sidetracked.

Originali verslo planas taip pat bus naudingas informacinis dokumentas, kai jūs darote vykstantį verslo planavimą veikia sėkmingą verslą, reikia. Pavyzdžiui, pamatyti Greitai pradėti planuoti smulkiajam verslui instrukcijas apie tai, kaip sukurti veiksmų planą, skirtą smulkiajam verslui.

Įsiminti Ne kiekvienas Verslo planas verta Apdailos

Į centrinę klausimą reikia atsakyti: “Ar šis darbas?” ne visada yra teigiamas.

Ir tai gerai. Tai reiškia, kad verslo planas atlieka savo darbą parodyti jums, ar ne verslo idėja yra verta daryti ir sutaupyti potencialiai milžiniškų pinigų ir laiko.

Tačiau paprastai, šis atradimas įvyksta darbo per verslo planą, o ne pabaigoje, žinoma. Ir kad pats laikas mesti kuriant tą ypatingą planą.

Jei pastebėsite, kad, pavyzdžiui, už savo siūlomo produkto rinka yra prisotinta, o jūs dirbate ant Konkurencinė analizė skyriuje verslo plano, nėra vykdydami ir ketina rengiant Financials bėdą taškas – kad arklys laimėjo ” T paleisti ir jūsų laikas yra daug geriau išleisti artėja su kitu verslo idėja, kad gali būti daugiau veiksmingas.

Atkaklumas ir ryžtas yra puikūs bruožai verslininkams turėti – tol, kol jie virsta kvailo atkaklumo ir jus nuo įvykdyti tai, ką jums gali būti įvykdyti. Tai gali būti blogiausia verslo planas klaida iš visų.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.